500 Puzzles Plus - The Cafe Terrace on the Place du Forum, Arles, At Night (van Gogh)

Awatar użytkownika
aer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 416
Rejestracja: 17 lipca 2017, 02:51
Lokalizacja: Wrocław

500 Puzzles Plus - The Cafe Terrace on the Place du Forum, Arles, At Night (van Gogh)

Post autor: aer »

Zastanawiałam się, czy taka 500 zasługuje na osobny temat czy dać ją do różności, zwłaszcza, że były już prezentowane na forum. Ale w sumie dość ciekawe są wiec niech będą. Kupiłam je od Mrs Wayne.
Producent Puzzles Plus - amerykański: http://www.puzzles-plus.com/. W pudełku znajduje się kartka z informacją o obrazie i autorze.
Elementy są duże więc końcowy wymiar dość spory jak na 500 - 18"x24" (ok. 45x60 cm). Wykrojnik jak widać nietypowy ale uważam że nawet ok się to prezentuje. Elementy zdają się "zbiegać" do środka jak perspektywa obrazu^^
Układałam ok. 7h20 min ale bez patrzenia na obrazek na pudełku. Ogólnie fajne puzzelki, jakość wydruku ok, elementy solidne. Chociaż jak sobie teraz czytam o tym obrazie na wikipedii to w rzeczywistości ma zupełnie inne kolory, na puzzlach w ogóle nie ma zieleni tylko czarny i taki brudny zielonożółty miejscami.

W trakcie:
Obrazek

Efekt końcowy:
Obrazek

Zbliżenie:
Obrazek

Z pudełkiem:
Obrazek

Do porównania:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mrs_Wayne
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 609
Rejestracja: 15 listopada 2017, 11:44
Lokalizacja: Bośnia i Hercegowina

Re: 500 Puzzles Plus - The Cafe Terrace on the Place du Forum, Arles, At Night (van Gogh)

Post autor: Mrs_Wayne »

Ja miło wspominam ten wzór :)
Ann999
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2849
Rejestracja: 25 kwietnia 2017, 15:29
Lokalizacja: Warszawa / Powiat Warszawski Zachodni

Re: 500 Puzzles Plus - The Cafe Terrace on the Place du Forum, Arles, At Night (van Gogh)

Post autor: Ann999 »

wzór piękny, choć znany na Forum, ale ten wykrojnik jest obłędny :o cudownie obłędny!
Puzzle w 2017-2020 roku: 147 obrazów, 161 353 elementy
Puzzle w 2021 roku: 6 obrazów, 3800 elementów
Puzzle w 2022 roku: 8 obrazów, 6800 elementów
Puzzle w 2023 roku: 23 obrazów, 21782 elementy
Puzzle w 2024 roku: 5 obrazów, 5500 elementów
ODPOWIEDZ

Wróć do „aer”