1 000 trefl "Londyn o świcie"

pchela
Czwarty stopień puzzlomaniactwa

1 000 trefl "Londyn o świcie"

Post autor: pchela » 12 sty 2018, 19:39

Pora na kolejny projekcik :) Teraz mam nadzieję, że pójdzie o wiele szybciej, a puzzle po ułożeniu wylądują na ścianie w salonie :)

Obrazek

pchela

Re: 1 000 trefl "Londyn o świcie"

Post autor: pchela » 15 sty 2018, 13:47

Ah... mój ukochany Trefl! :) Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam :)

Po 2 godzinach układania miałam już ułożoną ramkę i zegar:

Obrazek

Po kolejnych 3 godzinach cały dół był zrobiony:

Obrazek

I najgorsza część: niebo. Zajęło kolejne 3 godziny:

Obrazek

Puzzle oceniam na 5,75 / 6,0. Ocena wykonana według opisu z wygrzebanego tematu Dawida: http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=18&t=2698

a) jakość nadruku (odwzorowanie, kolorystyka, precyzja): 5,5/6,0 : kolory trochę monotonne. Brakowało mi żywych kolorów, aczkolwiek do samego nadruku nie mogę się przyczepić :)
b) spasowanie (jak się trzymają elementy, czy wiele puzzli pasuje w jedno miejsce): 6,0/6,0 : spasowanie jak dla mnie baaardzo dobre :) Nie miałam sytuacji, w której dany puzzel pasowałby w kilka miejsc
c) trwałość puzzli (podatność na łamanie, rozwarstwianie, naderwania): 6,0/6,0: miałam jedną sytuację, że puzzel się rozwarstwił. Puzzle grube, dobrze wycięte - nie ma się do czego przyczepić :)
d) pudełko (estetyka, trwałość, zabezpieczenie zawartości, jakość obrazka oraz ew. dodatkowa zawartość - plakaty, katalogi, gratisy): 5,5/6,0: pudełko bardzo trwałe, aczkolwiek jak dla mnie za duże

ODPOWIEDZ

Wróć do „pchela”