1 000 Clementoni "Disney Orkiestra"

pchela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 262
Rejestracja: 19 lipca 2017, 14:45
Lokalizacja: łódzkie

1 000 Clementoni "Disney Orkiestra"

Post autor: pchela »

W międzyczasie ułożyłam mniejszą wersję wymarzonych puzzli.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Puzzle układało się kiepsko :( Mam nadzieję, że większa wersja puzzli jest przyjemniejsza do układania. Ktoś układał obie wersje?

Jeśli chodzi o ocenę to wyszło 5,12/6,0
a) jakość nadruku (odwzorowanie, kolorystyka, precyzja): 6,0/6,0 : bardzo dobra jakość nadruku. Wszystko bardzo wyraźne. łatwo można było odnaleźć odpowiednich bohaterów.
b) spasowanie (jak się trzymają elementy, czy wiele puzzli pasuje w jedno miejsce): 3,0/6,0 : jak dla mnie puzzle kiepsko spasowane :( Bardzo luźne łączenia. Bywały momenty, gdzie puzzla umieściłam nie w to miejsce, w które powinnam. O przenoszeniu puzzli nie ma mowy.
c) trwałość puzzli (podatność na łamanie, rozwarstwianie, naderwania): 6,0/6,0: Puzzle grube, nic się z nimi nie dzieje podczas układania.
d) pudełko (estetyka, trwałość, zabezpieczenie zawartości, jakość obrazka oraz ew. dodatkowa zawartość - plakaty, katalogi, gratisy): 5,5/6,0: standardowo: pudełko bardzo trwałe, aczkolwiek jak dla mnie za duże.
Marta_002
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 224
Rejestracja: 09 października 2017, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: 1 000 Clementoni "Disney Orkiestra"

Post autor: Marta_002 »

Jak miło mi widzieć że je ulozylaś :)!
Moim zdaniem i tą mała i tą dużą wersję układa się całkiem przyjemnie :) jak pisalas nie ma problemu z odnalezieniem poszczególnych postaci i przyporządkowaniem puzzli w odpowiednie miejsce :)
pchela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 262
Rejestracja: 19 lipca 2017, 14:45
Lokalizacja: łódzkie

Re: 1 000 Clementoni "Disney Orkiestra"

Post autor: pchela »

Marta_002 pisze: 25 stycznia 2018, 19:35 Jak miło mi widzieć że je ulozylaś :)!
Moim zdaniem i tą mała i tą dużą wersję układa się całkiem przyjemnie :) jak pisalas nie ma problemu z odnalezieniem poszczególnych postaci i przyporządkowaniem puzzli w odpowiednie miejsce :)
Pewnie, że ułożyłam :) Jak tylko kupię (anty)ramę to wylądują na ścianie w pokoju Natalki:) Dużej wersji przed porodem raczej na pewno nie uda mi się ułożyć, a po to wiadomo... :)

Jeszcze raz bardzo za nie dziękuję :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „pchela”