3000 - Vrsar, Istria, Chorwacja - Trefl

djescape
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 27 września 2017, 16:45
Lokalizacja: Limanowa

3000 - Vrsar, Istria, Chorwacja - Trefl

Post autor: djescape »

Przyszedł i w końcu czas na drugi z zakupów, 300 elementów od Trefla. Puzzle wydawały mi się wyzwaniem i nie pomyliłem się. Przy układaniu nieba czy wody na prawdę trzeba dobrze rozróżniać odcienie by to ułożyć. Kolejny raz został zorganizowany pokój tylko pod układanie. Z racji obowiązków w pracy i przygotowań do swojego wesela nie mogę poświęcić na nie tyle czasu ile bym chciał, ale zawsze godzinka wieczór się znajdzie. Niestety, ciężko się je układa przy sztucznym oświetleniu.

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt że trochę nie miło byłem rozczarowany po otwarciu torby z puzzlami. Dużo było puzzli nie tyle uszkodzonych co źle wyciętych. W puzzlach z Castrolandu tego nie uświadczyłem a w Treflu już drugi raz.

Oto zdjęcie z początku prac.

Obrazek
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 3000 - Vrsar, Istria, Chorwacja - Trefl

Post autor: chrumcia91 »

piękne puzzle, ale dlaczego nie posortowane? :lol:
ja to jednak musze miec porządek :D
Awatar użytkownika
ahcinga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 615
Rejestracja: 20 sierpnia 2017, 08:00
Lokalizacja: Lublin

Re: 3000 - Vrsar, Istria, Chorwacja - Trefl

Post autor: ahcinga »

niektórzy lepiej czują się w chaosie :)
djescape
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 24
Rejestracja: 27 września 2017, 16:45
Lokalizacja: Limanowa

Re: 3000 - Vrsar, Istria, Chorwacja - Trefl

Post autor: djescape »

Może to byłby sposób żeby szybciej ułożyć, ale lepiej się czuję jak mam pół pokoju w puzzlach, wtedy czuć tą atmosferę pracy i wysiłku :).

A tak całkiem na serio to przed przeczytaniem tego forum do głowy mi nie przyszło że można to w ten sposób zrobić, muszę wypróbować ten sposób na następnym pudełku.
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 3000 - Vrsar, Istria, Chorwacja - Trefl

Post autor: chrumcia91 »

djescape pisze:Może to byłby sposób żeby szybciej ułożyć, ale lepiej się czuję jak mam pół pokoju w puzzlach, wtedy czuć tą atmosferę pracy i wysiłku :).

A tak całkiem na serio to przed przeczytaniem tego forum do głowy mi nie przyszło że można to w ten sposób zrobić, muszę wypróbować ten sposób na następnym pudełku.
ja pierwsze puzzle też "na kurę " robiłam...ale chłopak mnie zabił prawie za to :lol: :lol:
moje pierwsze 3000 ukladalam 2 miesiace, ale duzo mnie tez nie bylo...
kolejne zaczelam segregowac i rozkladac potem sobie na tekturkach i jest o niebo szybciej i przyjemniej :)
chwile czasu to zajmuje, ale na prawde warto
ODPOWIEDZ

Wróć do „djescape”