#006 Maxim - Linderhof 600

Awatar użytkownika
Mrs_Wayne
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 609
Rejestracja: 15 listopada 2017, 11:44
Lokalizacja: Bośnia i Hercegowina

#006 Maxim - Linderhof 600

Post autor: Mrs_Wayne »

A teraz puzzle, które zostały zakupione również tutaj na forum, i co dla mnie jest bardzo ważne, są to pierwsze puzzle które układałam w większej elementacji. Jestem mega szczęśliwa że udało mi się je znaleźć, mam do tych puzzli pewien sentyment. Kiedy je układałam pierwszy raz, miałam spory problem z tymi zielonymi obszarami. Akurat tak się złożyło że moja mama miała zapalenie ucha i to był jej jedyny raz, kiedy usiadła i układała puzzle, nie wyrzucając ich za okno, dokończając dzieła :) byłam z niej mega dumna i bardzo uradowana że jej się udało ułożyć. Było to o tyle trudne (co sobie przypomniałam,jak je teraz układałam) że jeden puzzel pasuje w kilka miejsc i ciężko tak na pierwszy rzut oka je ułożyć.

Jak je podzieliłam na ramkę to przypomniało mi się jak je układałam, że układałam dokładnie te same partie co wtedy, także jeszcze raz powiem że jestem naprawdę zadowolona, że te puzzle nabyłam, ridibunda, jeszcze raz dziękuję :)

Obrazek

Obrazek

Widzę że muszę popracować trochę nad jakością zdjęć, zdjęcia były robione, jak już za oknem ciemno, a naświetlenie mam trochę słabe. Może uda mi się coś wymyślić, jak nie, pozostaje światło dzienne...
Awatar użytkownika
ridibunda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3088
Rejestracja: 04 lutego 2017, 11:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: #006 Maxim - Linderhof 600

Post autor: ridibunda »

Cieszę sie, że C isie podobało:)
Mi też najgorzej układało się te drzewa (jak zwykle u mnie zresztą), i jeszcze dość trudno było dopasować fontannę. One się w ogóle dość trudno układają, bo są małe i mają bardzo podobne kształty. Ale obrazek przyjemny.
Ann999
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2846
Rejestracja: 25 kwietnia 2017, 15:29
Lokalizacja: Warszawa / Powiat Warszawski Zachodni

Re: #006 Maxim - Linderhof 600

Post autor: Ann999 »

mam wrazenie że ten pałac jest dość popularnym motywem puzzli :) to już któraś wersja, którą oglądam :)
niemniej bardzo ładny widok. Taki zamek N dla skromnych.
Puzzle w 2017-2020 roku: 147 obrazów, 161 353 elementy
Puzzle w 2021 roku: 6 obrazów, 3800 elementów
Puzzle w 2022 roku: 8 obrazów, 6800 elementów
Puzzle w 2023 roku: 23 obrazów, 21782 elementy
Puzzle w 2024 roku: 5 obrazów, 5500 elementów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mrs_Wayne”