Port Jackson, Sydney, Australia; Trefl 1000

jola
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 370
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 18:04
Lokalizacja: Łódź

Port Jackson, Sydney, Australia; Trefl 1000

Post autor: jola »

#40. Port Jackson, Sydney, Australia; Trefl 1000.jpg
Ostatnio zmieniony 03 maja 2019, 21:55 przez jola, łącznie zmieniany 1 raz.
jola
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 370
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 18:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Port Jackson, Sydney, Australia; Trefl 1000; 68x48

Post autor: jola »

To czterdziesty tegoroczny obrazek. Taki mały jubileuszek. W poprzednich latach było ich mniej i nie trafiały tu do albumu. Jakoś nie wpadłam na to, że może istnieć grupa podobnych szaleńców. Fajnie, że udało mi się tu trafić. Lekki żal pozostaje, że po tych poprzednich układankach nie ma śladu. Nie robiłam zdjęć, a ułożone i wsypane do woreczków w pudełkach "się rozeszły".

Cieszę się, że taka grupa istnieje. Zawsze to między swoimi raźniej. Wprawdzie mąż nie zawsze przychylnie patrzy na tworzące się zapasy, ale przekonuję go, że przecież nie może nagle i niezauważenie zabraknąć czegoś do kontynuacji. Są chwile, że wygląda na przekonanego. Do tego stopnia, że pomaga w zestawianiu ułożonych fragmencików obrazu. A to już coś.
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Port Jackson, Sydney, Australia; Trefl 1000; 68x48

Post autor: Junka »

jola pisze: 27 września 2018, 04:21 Są chwile, że wygląda na przekonanego. Do tego stopnia, że pomaga w zestawianiu ułożonych fragmencików obrazu. A to już coś.
Oo, no to super ;) Może się wciągnie tak bardzo, że będzie i podkradał pudełka! ;)
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5092
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Port Jackson, Sydney, Australia; Trefl 1000; 68x48

Post autor: jagabaga »

Jeszcze trochę i się skuszę na jakiś zestaw z gatunku City ;), ale pierwszym chyba będzie Tower Bridge.
Awatar użytkownika
ira
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2518
Rejestracja: 11 czerwca 2016, 17:54
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą

Re: Port Jackson, Sydney, Australia; Trefl 1000; 68x48

Post autor: ira »

Bardzo ładnie ten obrazek wygląda po ułożeniu. Chociaż jak dla mnie trochę mało jest tu miasta w mieście :lol:
jola
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 370
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 18:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Port Jackson, Sydney, Australia; Trefl 1000; 68x48

Post autor: jola »

ira pisze: 27 września 2018, 08:52 ... jak dla mnie trochę mało jest tu miasta w mieście :lol:
Takie jest założenie tego obrazka. Bohaterem widoku jest port. To największy na świecie port naturalny. Most, Sydney Harbour Bridge, nazywany przez miejscowych "wieszakiem na ciuchy" i widoczny pod mostem gmach znanej w całym świecie opery z muszelkowym dachem mają być tłem. I są.
ODPOWIEDZ

Wróć do „jola”