Master-line "Praga" 500+

Awatar użytkownika
Cirizrivii
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 79
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:21
Lokalizacja: Wrocław/Krasnystaw

Master-line "Praga" 500+

Post autor: Cirizrivii »

Ahoj,
Dzisiaj pomyślałam, że zacznę układać puzzle, które kupiłam na forum. Przedstawiają one Pragę. Pierwszy raz układam widoczek/miasto. Niewiele udało mi się ułożyć ze względu na jutrzejszy dzień na uczelni.
Jak na razie zauważyłam, że puzzle są źle spasowane, a jakość wydruku nie jest najlepsza.
Będzie to okrągły obrazek :roll:
Obrazek

Obrazek

Tak, tak, mam matę trefla, tzn. szmatę do podłogi :lol:
Awatar użytkownika
Cirizrivii
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 79
Rejestracja: 19 lutego 2018, 11:21
Lokalizacja: Wrocław/Krasnystaw

Re: Master-line "Praga" 500+

Post autor: Cirizrivii »

Miałam w planach dokończyć układanie jutro, ale wpadła współlokatorka i zaczęła układać. Nie mogłam odpuścić :D

Obrazek
Nóżka współlokatorki :P

Obrazek
Jak widać, zapakowałam je w papier do pieczenia. Mam w planach włożyć je do jakiejś ładnej okrągłej ramki i podarować swojej promotorce albo samemu zakładowi bohemistyki (nie mam ochoty ich układać jeszcze raz). Myślicie, że to dobry pomysł? Obdarowaliście kiedyś kogoś podobnym prezentem? Jaka była jego reakcja?

Obrazek
Pixeloza

Obrazek

Obrazek
Sucha
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 84
Rejestracja: 17 stycznia 2018, 13:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Master-line "Praga" 500+

Post autor: Sucha »

Cirizrivii pisze: 28 lutego 2018, 19:03 Jak widać, zapakowałam je w papier do pieczenia. Mam w planach włożyć je do jakiejś ładnej okrągłej ramki i podarować swojej promotorce albo samemu zakładowi bohemistyki (nie mam ochoty ich układać jeszcze raz). Myślicie, że to dobry pomysł? Obdarowaliście kiedyś kogoś podobnym prezentem? Jaka była jego reakcja?
Ja osobiście bym się nie ucieszyła z ułożonych puzzli... ale kto ich tam wie? Różni ludzie po tej ziemi chodzą. ;-)
Awatar użytkownika
Czak Noris
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1474
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 11:45

Re: Master-line "Praga" 500+

Post autor: Czak Noris »

Sucha pisze: 05 marca 2018, 12:35 Ja osobiście bym się nie ucieszyła z ułożonych puzzli... ale kto ich tam wie? Różni ludzie po tej ziemi chodzą. ;-)
Pewnie nikt z piszących na tym forum też nie.
Ale za to ktoś, kto nie układa, może woleć dostawać już złożone :)
Puzzle to nie martini. Najlepiej je dobrze wymieszać ;)
Awatar użytkownika
aer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 416
Rejestracja: 17 lipca 2017, 02:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Master-line "Praga" 500+

Post autor: aer »

Myślę że dla osoby która puzzli nie układa taki prezent to taka kategoria jak po prostu obrazek w ramce. Może być miłym gestem.
Awatar użytkownika
Mrs_Wayne
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 609
Rejestracja: 15 listopada 2017, 11:44
Lokalizacja: Bośnia i Hercegowina

Re: Master-line "Praga" 500+

Post autor: Mrs_Wayne »

aer pisze: 05 marca 2018, 15:45 Myślę że dla osoby która puzzli nie układa taki prezent to taka kategoria jak po prostu obrazek w ramce. Może być miłym gestem.
Popieram przedmówców :)
pchela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 262
Rejestracja: 19 lipca 2017, 14:45
Lokalizacja: łódzkie

Re: Master-line "Praga" 500+

Post autor: pchela »

Ja bardzo często obdarowywałam rodzinkę ułożonymi puzzlami w antyramie :) Puzzle do tej pory wiszą na ścianach:)

Dlaczego?
Zazwyczaj nie miałam pomysłu na prezent (dot. to najczęściej babci i taty), obdarowywani mówili, że nic nie chcą lub nie miałam co z tymi puzzlami zrobić. W wynajmowanym mieszkaniu nie chciałam robić dziur.


Babcia zawsze bardzo się cieszyła z puzzli :) Podejrzewam, że osoby, które nie układają ucieszą się z takiego prezentu :) W końcu liczy się gest :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cirizrivii”