PuzzleCrossing Trefl Szlakiem Odkrywców, Hiszpania, Toledo 1 brak

Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa

PuzzleCrossing Trefl Szlakiem Odkrywców, Hiszpania, Toledo 1 brak

Post autor: chrumcia91 » 12 lip 2018, 10:04

Jeszcze jedne puzzle, które leżą u mnie i nie wiem co z nimi zrobić, mają 1 brak więc postanowiłam że wypuszczę je w podróż po świecie :)
Obrazek

Puzzle świetnej jakości, są do odebrania w Giżycku, ale mogę je przewieźć do Mogilan i tam będą do odbioru. Mogę podskoczyć w okolice CH Zakopianki, Skawiny albo gdzieś indziej jak akurat bede jechac ;)
mogę również je wysłać.

Zasady ogólne (na późniejsze przekazywania) są z grubsza większości znane, ale przeklejam te kilka punktów z pierwotnego wątku dla porządku.

1) Układacz powinien być w miarę aktywnym uczestnikiem Forum o liczbie napisanych postów nie mniejszej niż 50 oraz dacie przystąpienia do forum sięgającej co najmniej trzy miesiące wstecz.
2) Rozpocząć układanie należy w miarę szybko, by nie przetrzymywać układanki zbyt długo (możliwe wcześniejsze dokończenie obecnie układanych puzzli powiedzmy do 4k)
3) Po ułożeniu Układacz zobowiązany jest wysłać NA WŁASNY KOSZT puzzle następnej chętnej osobie.
4) Prowadzenie relacji z układania mile widziane, aczkolwiek nie wszyscy lubią to robić, więc nie jest to warunek niezbędny do wzięcia udziału w akcji.

Zapraszam do ułożenia :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Puzzlecrossing”