500 Wildrose 3D - Trefl

Nika
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa

500 Wildrose 3D - Trefl

Post autor: Nika » 10 kwie 2018, 14:10

Puzzle kupione jako dodatek do paczki puzzli, żeby innym nie było smutno jechać samemu ;)
Jest to mój drugi obrazek 3D - pierwszy był większy - 1000 el.

Obrazek

Puzzle zaczęte 31.III i skończone 1.IV.

Jadąc w odwiedziny do babci na święta zabrałam sobie taki "czasoumilacz" - na szczęście nie było żadnych gości (oprócz nas) i mogłam względnie sobie spokojnie poukładać - w końcu 8-)

Puzzle 3D są dość specyficzne - nie wiem czy to tylko moje odczucie - ale zanim nie włoży się ich na miejsce, to nic na nich nie widzę. Dopiero jak przylegają do innego coś tam zaczyna się klarować - normalnie magia :lol:

Nie segregowałam ich jakoś specjalnie - wydzieliłam tylko ramkę i rozłożyłam je na podłodze ;)
Obrazek

Obrazek

Lepsze zdjęcia wychodzą z lampą ;)
Obrazek

Tyle udało się ułożyć zanim poszłam spać ;)
Obrazek

Natomiast następnego dnia puzzle były układane z doskoku - coś tam dołożyłam jak przechodziłam obok nich, a to posiedziałam 30 minut po śniadaniu i... Puzzle się ułożyły same ;)
Obrazek

Obrazek jest dość mocno spasowany - trzeba było wciskać na siłę puzzle, ale za to trzymają się mocno ;)
Ogólnie nie był trudny, taki do ułożenia dla rozrywki ;)
Ostatnio zmieniony 06 maja 2018, 16:10 przez Nika, łącznie zmieniany 1 raz.

Madzia3478
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Re: 500 el Wildrose 3D - Trefl

Post autor: Madzia3478 » 11 kwie 2018, 20:15

Bardzo ładne :-)

Awatar użytkownika
jagabaga

Re: 500 el Wildrose 3D - Trefl

Post autor: jagabaga » 12 kwie 2018, 8:57

Nika pisze:
10 kwie 2018, 14:10
Puzzle 3D są dość specyficzne - nie wiem czy to tylko moje odczucie - ale zanim nie włoży się ich na miejsce, to nic na nich nie widzę. Dopiero jak przylegają do innego coś tam zaczyna się klarować - normalnie magia :lol:

Obrazek
Super się prezentują!
Z czego one są/czym są pokryte, że jest taki "plastikowy" odblask? Czy to ta magia, o której piszesz? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nika”