1500 Night of the Wolves - Ravensburger

Nika
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 77
Rejestracja: 26 lutego 2018, 23:31
Lokalizacja: Pajęczno

1500 Night of the Wolves - Ravensburger

Post autor: Nika »

Po kolorowej uliczce, chciałam zrobić odmianę i ułożyć coś z mniejszą ilością kolorów - padło na wilki, pomimo mojej ostatniej niechęci do Ravena (spasowanie gorsze niż w Castorlandzie :evil: ).

Data rozpoczęcia - 25.04.2018 r.
Data zakończenia - 27.04.2018 r.

Obrazek

Po drobnych elementach z uliczki, te wydawały mi się ogromne ;)
Obrazek

Jak zwykle sortowanie - tym razem na ramkę, niebo z gwiazdami i całą resztę - jasne elementy z ciemnymi, które nie były niebem ;)
Obrazek

Powoli wyłania się dolny fragment ;)
Obrazek

Dół już ułożony i przeniesiony do teczki, żeby łatwiej było układać górę ;)
Obrazek

Bardzo śmieszy mnie to zdjęcie - jak odległość nosa od oczu sprawia, że z dostojnego wilka robi się śmieszny psowaty :lol:
Obrazek

Wilk już jest cały, teraz pora na wypełnienie nieba ;)
Obrazek

I gotowe :D
Obrazek

Zbliżenia ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Niestety pomimo zapewnień o kompletności puzzle mają brak. Natomiast tym razem Raven okazał się taki, jak pamiętałam - czyli idealne spasowanie ;)
Awatar użytkownika
keto81
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 440
Rejestracja: 27 grudnia 2017, 15:08
Lokalizacja: Krasnystaw

Re: 1500 Night of the Wolves - Ravensburger

Post autor: keto81 »

Ja też jestem zniechęcony tym Ravenem odnośnie spasowania, ale mają tyle fajnych wzorów, że ciężko się oprzeć :D.
Pozdrawiam
Artur

Dotychczas ułożone: 21 604 elementów.
Nika
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 77
Rejestracja: 26 lutego 2018, 23:31
Lokalizacja: Pajęczno

Re: 1500 Night of the Wolves - Ravensburger

Post autor: Nika »

keto81 pisze: 12 maja 2018, 12:50 Ja też jestem zniechęcony tym Ravenem odnośnie spasowania, ale mają tyle fajnych wzorów, że ciężko się oprzeć :D.
Dokładnie - ciężko się oprzeć ^^

Nie wiem od czego zależy, że niektóre pudełka są cudowne pod tym względem, a inne wręcz okropne. Sprawdzałam nawet kiedy zostały wydane - ale to chyba nie od tego zależy, bo wilki są z 2007, Wall jest z 2003, ale mam jeszcze inne ułożone puzzle z Ravena (widoczek z zamkiem) z 2002 i spasowanie też było świetne. Mam do ułożenia jeszcze jedne z 2008 i aż się boję je otwierać ;)

Jedyne co jeszcze odróżnia mojego złego Ravena, to inny odcień pudełka, w porównaniu z tym dobrym (albo z tymi dobrymi, okaże się jak ułożę) ;)
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nika”