Puzzle Bonkersa

bonkers
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6
Rejestracja: 02 stycznia 2013, 14:10

Puzzle Bonkersa

Post autor: bonkers »

Poniżej zdjęcia puzzli niejako inaugurujących mój powrót do świata tego hobby :) Nie jestem fanem motywów marynistycznych, ale tym razem miałem ochotę na coś takiego. Obrazek od Castorlandu, 3000 elementów, wykonanie przeciętne. Niemniej układanie było wielką frajdą, a efekt bardzo satysfakcjonujący. Tradycyjnie ponad połowę czasu układania (całość zajęła mi niecałe półtora miesiąca) pochłonęło niebo. Miłego oglądania!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Puzzle Bonkersa

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Dawno nie miałem kontaktu z tą firmą. Widzę, ze dość duże zróżnicowanie kształtów. Raczej nie było pomyłek z puzzlem w niewłaściwym miejscu?
bonkers
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6
Rejestracja: 02 stycznia 2013, 14:10

Re: Puzzle Bonkersa

Post autor: bonkers »

Właśnie kilka razy były problemy, zwłaszcza przy układaniu morza i nieba. W kilku przypadkach puzle pasowały do siebie idealnie, ale jak sie później okazywało - nie do końca. Niemniej elementy były w dwóch workach ale ja, nie wiele myśląc, otworzyłem oba i zmieszałem wszystko (jeszcze nie wiedziałem po co był podział na oddzielne worki). Może jeśli układałbym oddzielnie tego poblemu by nie było.
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Puzzle Bonkersa

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Ooo, to ciekawe, że 3.000 podzielili na 2 worki. :o
Miałem mapę Castorlanda 3.000 i była w jednym worku.
No ale w sumie ułożyłeś "prawdziwe" 3.000. ;)
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: Puzzle Bonkersa

Post autor: mariareis »

Sama nie układam ani takich elementacji, ani takich motywów, ale zawsze z przyjemnością oglądam u innych, tym bardziej jak są dobre zdjęcia, jak u ciebie:)
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3509
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: Puzzle Bonkersa

Post autor: kallarepka »

Świetne! Ujęcie z daleka też robi wrażenie. Muszę przyznać, że nie przekonywało mnie wieszanie puzzli na ścianach, dopóki nie zaczęłam układać większych elementacji. Twoje wydają się doskonale nadawać do powieszenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bonkers”