[1000] King, Meccano Van

GriszaKaramazow
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 8
Rejestracja: 24 stycznia 2019, 11:38

[1000] King, Meccano Van

Post autor: GriszaKaramazow »

Obrazek

Zmęczony polskimi puzzlami zakupiłem na allegro kilka używanych pudełek z za granicy. Układanka była w średnim stanie, co widać na zdjęciu. Układało się dość przyjemnie. W trudniejszych momentach pomagał kształt elementów, ale utrudniało ich słabe spasowanie. Po ułożeniu okazało się, ze brakuje jednego puzzla, co widoczne jest na zdjęciu. Szukałem go chyba ze dwie godziny w całym mieszkaniu. Niekompletnośc zestawu w raz z jego słabym stanem skłoniły mnie do podjęcia decyzji o zakończenia jego życia. Nie wiem ilu z was się zdażyła taka sytuacja, ale po powrocie ze śmietnika na podłodze znalazłem brakujący element. :D

Moja ocena: "warto, jeżeli będą w dobrym stanie".
Awatar użytkownika
Madzia3478
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 473
Rejestracja: 04 marca 2018, 11:31
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [1000] King, Meccano Van

Post autor: Madzia3478 »

Ja ogólnie nie mogę przeżyć, jak mi brakuje elementów. Ostatnio jeden zgubiłam, to dramat. W ogóle nie kupiłabym niekompletnych puzzli, po prostu nie. Ale to raczej moja cecha charakteru, wielu osobom to nie przeszkadza.
Natomiast jakbym wywaliła puzzle na śmietnik, a potem znalazła brakujący element, to chyba bym się pocięła :-D
D4MON
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 493
Rejestracja: 03 września 2017, 17:30

Re: [1000] King, Meccano Van

Post autor: D4MON »

zawsze warto dać sobie na wstrzymanie z wyrzucaniem ;) puzzel rzecz złośliwa lubi spaść...nie sam :lol:
Posiadam: 277 pudełek 365480 elementów
Dotychczas ułożone: 28 obrazki 24490 elementów
Aktualnie układam: Trefl 1000 Pejzaż z wulkanem
GriszaKaramazow
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 8
Rejestracja: 24 stycznia 2019, 11:38

Re: [1000] King, Meccano Van

Post autor: GriszaKaramazow »

Madzia3478 pisze: 26 stycznia 2019, 09:36 Ja ogólnie nie mogę przeżyć, jak mi brakuje elementów. Ostatnio jeden zgubiłam, to dramat. W ogóle nie kupiłabym niekompletnych puzzli, po prostu nie. Ale to raczej moja cecha charakteru, wielu osobom to nie przeszkadza.
Natomiast jakbym wywaliła puzzle na śmietnik, a potem znalazła brakujący element, to chyba bym się pocięła :-D
Mam to samo zdanie co Ty, puzzle muszą być kompletne. Też bym w życiu nie kupił układanki z brakującymi elementami.

Niedługo opiszę moją przygodę z Wasgij. Nowy worek dostałem w prezencje na urodziny i po ułożeniu okazało się, że w pudełku jest 999 elementów. :evil:
D4MON pisze: 26 stycznia 2019, 10:20 zawsze warto dać sobie na wstrzymanie z wyrzucaniem puzzel rzecz złośliwa lubi spaść...nie sam
Człowiek w wyniku rozdrażnienia może działać emocjonalnie. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „GriszaKaramazow”