UncleLion układa...

UncleLion
Administrator
Posty: 479
Rejestracja: 17 lutego 2012, 22:13
Kontakt:

UncleLion układa...

Post autor: UncleLion »

Witam wszystkich. Z racji, że zdarza mi się raz po raz ułożyć jakiś obrazek (rzadziej niż bym sobie tego życzył) korzystając ze swojego albumu będę wrzucał informację na temat postępu pracy. Oczywiście systematyczność będzie uzależniona od ilości wolnego czasu. A tego zawsze brakuje.

Z racji, że wczoraj zacząłem układanie kolejnego obrazka z serii Heye to pierwsze zdjęcia właśnie o tym.

28 luty Anno Domini 2012: Heye Egipt:

Obrazek
UncleLion
Administrator
Posty: 479
Rejestracja: 17 lutego 2012, 22:13
Kontakt:

Re: UncleLion układa...

Post autor: UncleLion »

No i ukończone. W piątek z chaosu wyłonił się cały obrazek. Uwielbiam układać zwariowane rysunki Heye....

Obrazek

W weekend na swojego bloga wrzucę trochę informacji o tym jak się układało i jak oceniam ich jakość.
UncleLion
Administrator
Posty: 479
Rejestracja: 17 lutego 2012, 22:13
Kontakt:

Re: UncleLion układa...

Post autor: UncleLion »

Z serii UncleLion bloguje: swoje przemyślenia na temat Starożytnego Egiptu by Heye:

Starożytny Egipt - wrażenia z układania

Ten weekend bez puzzli: czas na noc planszówek.
UncleLion
Administrator
Posty: 479
Rejestracja: 17 lutego 2012, 22:13
Kontakt:

Re: UncleLion układa...

Post autor: UncleLion »

Niespodziewanie do kolekcji trafiły dwa pudełka puzzli. Obraz Szał (wydawca Trefl) i angielskie miasteczko (Play Time). Wszystko dzięki ciekawej inicjatywie, która zrodziła się w Bydgoszczy:
PLANSZÓWKOWY BAZAR pod skrzydłami Pegaza

Jak się okazało ktoś postanowił oddać puzzle...więc skorzystałem. Obecnie nie mam aparatu więc zdjęcia pojawią się później.
UncleLion
Administrator
Posty: 479
Rejestracja: 17 lutego 2012, 22:13
Kontakt:

Re: UncleLion układa...

Post autor: UncleLion »

Widzę, że szewc bez butów chodzi. Dawno nie uzupełniałem swojego wątku odnośnie układanych puzzli. I w sumie dawno nic nie układałem. Zatem czas nadrobić (w obu tematach zaległości).
Na początek zachęcam do lektury dwóch tekstów dotyczących puzzli Piatnika "Wieża Babel"
Obrazek

Pierwszy tekst to: Puzzle "Wieża Babel"
Drugi to wrażenia z układania Puzzli Piatnika - Wieża Babel
UncleLion
Administrator
Posty: 479
Rejestracja: 17 lutego 2012, 22:13
Kontakt:

Re: UncleLion układa...

Post autor: UncleLion »

Jak zobaczyłem dzisiejszy album Mpiata1 to aż mi szczęka opadła i zastanawiałem się czy wypada wrzucać kolejne tysięczniki ... Ale co tam:)

Puzzle firmy Play Time zdobyte na wirtualnym bazarze:
Obrazek

Nie wiem z którego roku są te puzzle, ale zarówno samo zdjęcie jak i jakość wykonania elementów pozostawia sporo do życzenia. Jeżeli chodzi o wrażenia z układania zapraszam na bloga: puzzle Play Time 1000 elementów
UncleLion
Administrator
Posty: 479
Rejestracja: 17 lutego 2012, 22:13
Kontakt:

Re: UncleLion układa...

Post autor: UncleLion »

Puzzle układane w 2010 roku. Z kapitalnej serii humorystycznych Heye. Z racji, że nie prowadziłem jeszcze wtedy bloga, nie doczekały się odpowiedniego wpisu. Plan jest taki by w tym roku ponownie je ułożyć:)
2000 elementów

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „UncleLion”