Waitlist

madrugada
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 17
Rejestracja: 25 marca 2020, 00:37

Waitlist

Post autor: madrugada »

Dobra, zrobiłam sobie wątek z puzzlami, które bym chciała, to zrobię też taki z puzzlami, które mam i które czekają na ułożenie:

Piatnik, 1000, Nighthawks - Hopper to jeden z moich ulubionych malarzy, ale puzzle póki co leżą i czekają, bo ten obraz to trochę taka jedna wielka ciemna plama.... więc czekam, aż zbiorę się na odwagę :D

Obrazek

Trefl, 1000, Narodziny Wenus

Obrazek

Pomegranate, 1000, Canyon Country

Obrazek

Castorland, 3000, The Trevi Fountain

Obrazek

Castorland, 4000, The last sun on Porto - bardzo chciałabym je ułożyć, bo Porto to moje ulubione miejsce na Ziemii, puzzle są piękne i dostałam je kilka lat temu na urodziny od koleżanki, ale te 4000 całkiem mocno mnie przeraża... może za jakiś czas się zbiorę :)

Obrazek
Awatar użytkownika
ridibunda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3088
Rejestracja: 04 lutego 2017, 11:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Waitlist

Post autor: ridibunda »

Piękna lista!
Ale nad Fontanną di Trevi 3k z castora mocno się zastanów, mało tych puzzli przez okno nie wyrzuciłam... Maziaje straszne i w dodatku prawie wszystkie takie same!
madrugada
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 17
Rejestracja: 25 marca 2020, 00:37

Re: Waitlist

Post autor: madrugada »

ridibunda pisze: 10 czerwca 2020, 20:37 Piękna lista!
Ale nad Fontanną di Trevi 3k z castora mocno się zastanów, mało tych puzzli przez okno nie wyrzuciłam... Maziaje straszne i w dodatku prawie wszystkie takie same!
No już raz je wyrzuciłam z pudełka i... wrzuciłam je z powrotem do pudełka :D Także nie wiem co z tego będzie, może się zdecyduję na układanie, może sprzedam/wymienię je, a może jeszcze spróbuję do nich podejść, zobaczymy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „madrugada”