Ravensburger – New York City Window 32000

Szukasz puzzli - tu znajdziesz pomoc
Gimli
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 40
Rejestracja: 31 marca 2021, 14:32

Ravensburger – New York City Window 32000

Post autor: Gimli »

Chciałbym spróbować większych elementacji...lecz wszystkie 9000+ jakie widziałem mi się nie podobają. Oprócz jednej. Która podoba mi się bardzo, ale jest wycofana ze sprzedaży...
bajuu
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 81
Rejestracja: 26 sierpnia 2021, 20:07

Re: Ravensburger – New York City Window 32000

Post autor: bajuu »

Wiem, że odpowiadam po kilku miesiącach, ale mam ten sam problem.
Skończyłem niedawno układać puzzle 13 200 i chciałem się zabrać za coś większego.
Jedyne puzzle, które mi się podobają to właśnie Ravensburger – New York City Window 32000, ale już ich nie produkują.
Wie ktoś może, czy można gdzieś je jeszcze kupić.
bajuu
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 81
Rejestracja: 26 sierpnia 2021, 20:07

Re: Ravensburger – New York City Window 32000

Post autor: bajuu »

Ostatnie tygodnie spędziłem na przeszukiwaniu internetu w celu znalezienia puzzli Ravensburger – New York City Window 32000.
Znalazłem na niemieckim ebay i amazonie, ale bez transportu do Polski. W poniedziałek znalazłem sklep, który posiada te puzzle i oferuje transport do Polski. Dzisiaj przyszła paczka.

Link do skepu: https://www.toymi.eu/navi.php?a=3169&lang=eng

Piszę to tutaj, bo może ktoś taki jak ja poszukuje tych puzzli i google go tu skieruje:)
Załączniki
IMG_20210903_134547.jpg
IMG_20210903_134333.jpg
tomaszpl
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1
Rejestracja: 06 stycznia 2022, 11:34

Re: Ravensburger – New York City Window 32000

Post autor: tomaszpl »

bajuu - dzieki za info, dzisiaj zamoilem :-) dostawa 11-13, czyli w przyszlym tygodniu. Mam nadzieje, ze doajada ;)

pozdrawiam
bajuu
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 81
Rejestracja: 26 sierpnia 2021, 20:07

Re: Ravensburger – New York City Window 32000

Post autor: bajuu »

tomaszpl pisze: 06 stycznia 2022, 11:36 bajuu - dzieki za info, dzisiaj zamoilem :-) dostawa 11-13, czyli w przyszlym tygodniu. Mam nadzieje, ze doajada ;)

pozdrawiam
I jak? Paczka dotarła? Zacząłeś już układanie?
Do mnie puzzle, przyszły bardzo szybko, aż się zdziwiłem.

Dzisiaj skończyłem 5 z 8 części. Jeszcze 3 i puzzle skończone.
tttt
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 8
Rejestracja: 18 lutego 2022, 09:54

Re: Ravensburger – New York City Window 32000

Post autor: tttt »

hej,

sorry za brak odpowiedzi ale zapomnialem hasla :) niestety poki co nie ma mozliwosci odzyskania dostepu do konta, poniewaz wysylanie emaili nie dziala.
Puzzle jak najbardziej doszy i wszytsko OK. Faktycznie szybko przywiezli kurierem. Zrobilem juz maly unboxing ale poki co czekaja na troche lepszy moment. Obecnie z uwagi na maluchy w domu i prace, nie za bardzo mam czas na ukladanie. Jesli juz wygospodaruje cokolwiek to zazwyczaj godzinke - dwie co kilka dni. Lokalowo podobnie do Ciebie, nie mam jak ukladac tego na raz, wiec jesli juz to pewnie bede ukladal kazda paczke oddzielnie.
Widzialem, ze juz jestes zaawansowany :-) co ciekawe ja jestem swiecie przekonany, ze u mnie woreczki sa oznaczone i nie trzeba zgadywac, ktora to czesc. Nie chce mi sie tego wyciagac teraz ale jak rozpakowalem to na pewno byly oznaczenia, chyba nawet na samych woreczkach foliowych.


pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za info
Załączniki
puzzle_32000.png
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania”