Amnezja Czaka

Pomoc techniczna, uwagi, propozycje.
Awatar użytkownika
Czak Noris
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1474
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 11:45

Amnezja Czaka

Post autor: Czak Noris »

Cześć
Mam amnezję. Zapomniałem, na jakie konto ładowałem zdjęcia puzzli na flickra, podejrzewam, że ten sam adres email podałem tutaj na forum. Czy mogę gdzieś zobaczyć, jaki mail jest przypisany do mojego forumowego konta? Jak już poznam ten adres, to może uda mi się zalogować na flickra :lol:
Puzzle to nie martini. Najlepiej je dobrze wymieszać ;)
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3949
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Amnezja Czaka

Post autor: Vicky »

Nie jestem pewien, ale powinno to być widoczne w zakładce profil. W sensie tam był zapisany adres mailowy podawany przy rejestracji. Tylko, że coś się w ogóle spieprzyło tu na forum, bo zamiast informacji jest error. Tak samo zresztą jak z powiadomieniami na skrzynkę. Nie przychodzą.
Awatar użytkownika
yarkoos
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 495
Rejestracja: 14 sierpnia 2017, 01:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Amnezja Czaka

Post autor: yarkoos »

A może w historii swojej poczty odnajdziesz jakieś emaile z powiadomieniami z forum z dawnych czasów? Warunkując, że sprawdzasz pocztę jakimś programem/klientem a nie jedynie przez www...
I still play with cars and puzzles.
Awatar użytkownika
Czak Noris
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1474
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 11:45

Re: Amnezja Czaka

Post autor: Czak Noris »

Vicky pisze: 12 kwietnia 2022, 14:26 Nie jestem pewien, ale powinno to być widoczne w zakładce profil. W sensie tam był zapisany adres mailowy podawany przy rejestracji. Tylko, że coś się w ogóle spieprzyło tu na forum, bo zamiast informacji jest error. Tak samo zresztą jak z powiadomieniami na skrzynkę. Nie przychodzą.
Tak też sobie to wykoncypowałem, ale error ma inne zdanie w tej kwestii :lol:
yarkoos pisze: 12 kwietnia 2022, 14:37 A może w historii swojej poczty odnajdziesz jakieś emaile z powiadomieniami z forum z dawnych czasów? Warunkując, że sprawdzasz pocztę jakimś programem/klientem a nie jedynie przez www...
Problem w tym, że wszystkie obecnie używane adresy mailowe nie wchodzą na flickra (tzn. gdy próbuję podać, że zapomniałem hasła, flickr twierdzi, że taki adres nie jest w użyciu). Najbardziej prawdopodobna wersja jest taka, że na potrzeby forumowego alter ego stworzyłem sobie nowe konto na gmailu, a dziś nie pamiętam, czy był to czak noris z kropkami, myślnikami, cyferkami itp. Osób próbujących podszywać się pod Czaka jest mnóstwo i goły nick był już zajęty :)

Pozostaje chyba założenie nowego konta na flickru. A może teraz jest coś lepszego, dawno nic nie publikowałem i nie wiem, co się teraz najlepiej z obrazkami robi?
Puzzle to nie martini. Najlepiej je dobrze wymieszać ;)
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3949
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Amnezja Czaka

Post autor: Vicky »

Potraktuj Flickr z półobrotu ! 😁
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Amnezja Czaka

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Coś się forum mocno posypało po ostatniej aktualizacji; nie mogę Czaku nawet sprawdzić Twojego profilu jako administrator.
Czekam na wsparcie Łukasza.
Awatar użytkownika
Czak Noris
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1474
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 11:45

Re: Amnezja Czaka

Post autor: Czak Noris »

Ok, założyłem sobie nowe konto, postaram się nie zgubić kluczy :D
Puzzle to nie martini. Najlepiej je dobrze wymieszać ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uwagi dotyczące forum”