Beks.pl - info o aktualizacji sklepu

Prowadzisz sprzedaż internetową? Poinformuj nas o swojej ofercie.
Jeden sklep - jeden temat.
Roberek
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 48
Rejestracja: 06 kwietnia 2021, 13:23

Beks.pl - info o aktualizacji sklepu

Post autor: Roberek »

Hej wszystkim.
Trochę się zafiksowałem na punkcie puzzli z grafikami Beksińskiego. :)
Kiedyś nawet do nich napisałem maila z paroma pytaniami ale chyba Hedwiga nie dowiozła tej wiadomości do nich.
W tamtym tygodniu pokusiłem się wysłać maila jeszcze raz i tym razem otrzymałem odpowiedź.
No więc tak....
W przeciągu 2-3 miesięcy pojawią się nowe wzrory. Dostałem info, że będzie to kilkanaście wzorów w tym puzzle o elementacji 1k.
Do tej pory dostępne były tylko elementacje 2k.
Ja zostanę przy opcji 2k bo im większe tym ładniej wyglądają :D
Nakład każdych puzzli to 250 szt. więc nie dużo. Trzeba szybko kupować te fajniejsze bo szybko schodzą.
Mają też na uwadze wznowienie niektórych wzorów.
Oczywiście zasugerowałem AG78 - niebiesko mi :) Może uda się przywrócić te wg najładniejsze puzzle jakie w życiu ułożyłem.
No i już ostatnie info. Puzzle produkowane są na zlecenie przez Trefl ale do tego już nasze oczka doszły same. :)

A jakie jest wasze podejście? Będziecie zaciekawieni zakupem?
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3525
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: Beks.pl - info o aktualizacji sklepu

Post autor: kallarepka »

Ciekawa jestem nowych wzorów, bo te dotychczasowe jednak dla mnie zbyt przygnębiające. Chociaż w sumie czego się spodziewać po Beksińskim. Mniej przygnębiająco to chyba on nie umiał. ;)
Najbardziej podobał mi się taki obraz w pionie z nocnym niebem i błękitnymi falami. Ale wahałam się długo, czy podołam, i widzę, że zniknął. Jeśli dodrukują, może się skuszę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy online”