1000 i mniej - 2017

maniaczek
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 20
Rejestracja: 16 kwietnia 2015, 21:44

1000 i mniej - 2017

Post autor: maniaczek »

Z początkiem roku postanowiłam zająć się czymś mniejszym. Padło na zwierzaki z biedry.

Obrazek

500:
Obrazek

1000:
Obrazek
maniaczek
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 20
Rejestracja: 16 kwietnia 2015, 21:44

Re: 1000 i mniej - 2017

Post autor: maniaczek »

Przyszedł czas na katalogowanie ułożonych puzzli w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Nie ma tego dużo, ze względu na to, że jeden z tych obrazków układałam około 3-4 miesiące (już myślałam, że będę musiała go wrzucić do wątku 'Puzzle które nas pokonały' ;) ). Ale udało się i ten obrazek wrzucę zaraz do albumu '1500' (porządek musi być!).

Poniżej puzzle z serii 1000 elementów (ułożyłam też kilka 500, ale zdjęć już nie zrobiłam ;) ).
Jakość zdjęć niestety nie najlepsza, ponieważ układam przy sztucznym świetle i zdjęcia również są robione ze sztucznym oświetleniem. Ale coś widać ;) .

Heye - 1000 - Night in Paris
Pierwsze spotkanie z Heye - bardzo pozytywne wrażenia. Układałam piorunem (chyba też dlatego że obrazek bardzo prosty i kolorowy).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Clementoni - 1000 - Śnieżka
Choć może się wydawać, że obrazek nie taki prosty, to jednak układało się bardzo szybko i przyjemnie.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Heye - 1000 - Cats Silhouette
Drugie spotkanie z Heye. Tu już wrażenia nie tak pozytywne. Puzzle dobrze wykonane, twarde itd. Jednak sam obrazek bardzo nieostry. Nie wiem czy to wina samego źródła (grafiki), czy druku.
Układało się raczej powoli, ale wielkiej tragedii nie było.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
madi9011
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 949
Rejestracja: 17 stycznia 2017, 16:16
Lokalizacja: Jarosław / Przeworsk/Siennów
Kontakt:

Re: 1000 i mniej - 2017

Post autor: madi9011 »

Te koty z biedronki u mnie czekają ma ułożenie :D a czy Śnieżkę masz może w planach kiedyś sprzedawać lub wymieniać się ?
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany"
...
obecnie zajmuje się dziećmi <3 syn21.05.2019 i córka 02.01.2021r <3 .... wrócę do Was ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Maniaczek”