Ciekawe 9000 Educa

Ciekawostki wyszperane na Allegro, Ebay itp.
Awatar użytkownika
pumatti
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 448
Rejestracja: 20 listopada 2017, 13:28
Lokalizacja: okolice Łodzi

Ciekawe 9000 Educa

Post autor: pumatti »

Znalazłem dzisiaj coś takiego:
https://www.olx.pl/oferta/puzzle-educa- ... qDGLB.html
Bardzo ciekawe puzzle. Szkoda tylko że cena trochę odstrasza, ale pewnie znajdzie się jakiś chętny.
Aktualnie układam: CLEMENTONI 13200 - Christian Riese Lassen, Lahaina Visions
viewtopic.php?f=427&t=8982
Awatar użytkownika
Malwina
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 461
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 15:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: Malwina »

No to akurat średnio ciekawe można kupić jeszcze nowe te puzzle w podobnej cenie:
https://www.i-puzzle.pl/Puzzle-Ogrod-po ... DUCA-14831

A skoro już o nich mowa czy wczoraj ktoś z forum sprztanal mi sprzed nosa już chyba 3 raz 3000 trefla z olx :twisted: ? czekam na nie już chyba pół roku i były że 3 rpy na olx ale ciągle ktoś jest przede mna :twisted:
D4MON
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 493
Rejestracja: 03 września 2017, 17:30

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: D4MON »

Malwina pisze: 06 grudnia 2017, 23:19 No to akurat średnio ciekawe można kupić jeszcze nowe te puzzle w podobnej cenie:
https://www.i-puzzle.pl/Puzzle-Ogrod-po ... DUCA-14831

A skoro już o nich mowa czy wczoraj ktoś z forum sprztanal mi sprzed nosa już chyba 3 raz 3000 trefla z olx :twisted: ? czekam na nie już chyba pół roku i były że 3 rpy na olx ale ciągle ktoś jest przede mna :twisted:
wszystko ładnie tylko dlaczego i-puzzle sprzedają ogród pocieszenia :shock: czyżby Bosch wstał z grobu i coś nowego zmalował ;)
Posiadam: 277 pudełek 365480 elementów
Dotychczas ułożone: 28 obrazki 24490 elementów
Aktualnie układam: Trefl 1000 Pejzaż z wulkanem
Awatar użytkownika
eryczek
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 618
Rejestracja: 28 marca 2017, 22:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: eryczek »

Malwina pisze: 06 grudnia 2017, 23:19 No to akurat średnio ciekawe można kupić jeszcze nowe te puzzle w podobnej cenie:
https://www.i-puzzle.pl/Puzzle-Ogrod-po ... DUCA-14831

A skoro już o nich mowa czy wczoraj ktoś z forum sprztanal mi sprzed nosa już chyba 3 raz 3000 trefla z olx :twisted: ? czekam na nie już chyba pół roku i były że 3 rpy na olx ale ciągle ktoś jest przede mna :twisted:
Hej, na jakie wzory polujesz? :)
Awatar użytkownika
Malwina
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 461
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 15:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: Malwina »

eryczek pisze: 07 grudnia 2017, 01:21 Hej, na jakie wzory polujesz? :)
Właśnie na tego Boscha najlepiej 5000 w wydaniu Ravensburgera, ale 3000 trefla też mógłby byc :)
Jeszcze jakieś Wysockiego albo Jane Wooster
Yerke już upolowalam (chwalipieta) :lol:
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5064
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: jagabaga »

pumatti pisze: 06 grudnia 2017, 22:01 Znalazłem dzisiaj coś takiego:
https://www.olx.pl/oferta/puzzle-educa- ... qDGLB.html
Bardzo ciekawe puzzle. Szkoda tylko że cena trochę odstrasza, ale pewnie znajdzie się jakiś chętny.
Czy to zbieg okoliczności, że obydwa Twoje "znalezienia" (to i Algier 9000) to oferty Krzysztofa z Obornik?
Awatar użytkownika
lpk84
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 95
Rejestracja: 22 listopada 2016, 19:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: lpk84 »

Malwina pisze: 06 grudnia 2017, 23:19
A skoro już o nich mowa czy wczoraj ktoś z forum sprztanal mi sprzed nosa już chyba 3 raz 3000 trefla z olx :twisted: ? czekam na nie już chyba pół roku i były że 3 rpy na olx ale ciągle ktoś jest przede mna :twisted:
Wg mojej wiedzy było min. 8 chętnych w bardzo krótkim czasie, to się sprzedający zreflektował i wycofał ofertę. Niestety największym poszkodowanym jestem chyba ja, bo już nawet ustaliłem szczegóły dotyczące dostawy i zrobiłem przelew...
Osobie, która pewnie zaoferowała dużo wyższą kwotę, życzę przyjemnego układania ;]
Awatar użytkownika
madi9011
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 949
Rejestracja: 17 stycznia 2017, 16:16
Lokalizacja: Jarosław / Przeworsk/Siennów
Kontakt:

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: madi9011 »

lpk84 pisze: 07 grudnia 2017, 09:40
Malwina pisze: 06 grudnia 2017, 23:19
A skoro już o nich mowa czy wczoraj ktoś z forum sprztanal mi sprzed nosa już chyba 3 raz 3000 trefla z olx :twisted: ? czekam na nie już chyba pół roku i były że 3 rpy na olx ale ciągle ktoś jest przede mna :twisted:
Wg mojej wiedzy było min. 8 chętnych w bardzo krótkim czasie, to się sprzedający zreflektował i wycofał ofertę. Niestety największym poszkodowanym jestem chyba ja, bo już nawet ustaliłem szczegóły dotyczące dostawy i zrobiłem przelew...
Osobie, która pewnie zaoferowała dużo wyższą kwotę, życzę przyjemnego układania ;]
Ja również chciałam kupić ale osoba wycofala ofertę. Pisałam z nią w nocy a jeszcze rano się mnie pytała czy jestem zainteresowana bo jest dużo chętnych a jak chciałam już dane do przelewu to się okazało że mąż się rozmyślił że sprzedażą :evil:
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany"
...
obecnie zajmuje się dziećmi <3 syn21.05.2019 i córka 02.01.2021r <3 .... wrócę do Was ;)
Awatar użytkownika
Malwina
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 461
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 15:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: Malwina »

lpk84 pisze: 07 grudnia 2017, 09:40
Wg mojej wiedzy było min. 8 chętnych w bardzo krótkim czasie, to się sprzedający zreflektował i wycofał ofertę. Niestety największym poszkodowanym jestem chyba ja, bo już nawet ustaliłem szczegóły dotyczące dostawy i zrobiłem przelew...
Osobie, która pewnie zaoferowała dużo wyższą kwotę, życzę przyjemnego układania ;]
A ja nie życzę :x , szczerze mówiąc przeszło mi przez myśl żeby zaproponować chociaż ze 50 zl, ale jak sobie pomyślałam, że ktoś czeka na te puzzle tak jak ja to byłoby to bardzo nieuczciwe skoro już pierwszy zarezerwował, ale widać, że nie wszyscy są tacy i w ogóle nie mają honoru i żadnych wartości. :x
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2263
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: Cyber Killer »

Ano, zwłaszcza sprzedający, że odsyła kupującego z kwitkiem jak tylko ktoś inny mu zaproponuje lepszą cenę. Jak chcą licytacji to niech wystawiają na allegro/świstaku.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: leżak »

lpk84 pisze: 07 grudnia 2017, 09:40 Niestety największym poszkodowanym jestem chyba ja, bo już nawet ustaliłem szczegóły dotyczące dostawy i zrobiłem przelew...
To po prostu świństwo.

Ogólnie "fajnie" jest jak ktoś śledzi wpisy i przygodę z forum zaczyna od założenia wątku w "sprzedam" i "aukcje".
Nasze życzenia co do "mrocznych przedmiotów pożądania" podnoszą ceny oferowanych puzzli :| .

Każdy z nas przegląda oferty i informuje kolegów jak jest coś ciekawego.
Może warto by było zrobić blokadę na ww. zakładki, a możliwość dodawania odblokować po jakiejś ilości postów. Wyeliminowałoby to osoby które zakładają konto tylko po to by coś "sprzedać". Jednak wtedy istnieje ryzyko, że będą zakładać wątki w innych tematach :?
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2263
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: Cyber Killer »

To nie jest pierwszy pomysł schowania działów handlowych na forum. Kasa robi z ludźmi paskudne rzeczy.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5064
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: jagabaga »

leżak pisze: 07 grudnia 2017, 14:42 Wyeliminowałoby to osoby które zakładają konto tylko po to by coś "sprzedać". Jednak wtedy istnieje ryzyko, że będą zakładać wątki w innych tematach :?
Myślę, że jeśli nowi chcieliby założyć konto w celach handlowych, to w ogóle odpuściliby rejestrowanie się, skoro działu sprzedażowego by nie widzieli.
Awatar użytkownika
pumatti
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 448
Rejestracja: 20 listopada 2017, 13:28
Lokalizacja: okolice Łodzi

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: pumatti »

jagabaga pisze: 07 grudnia 2017, 09:37
pumatti pisze: 06 grudnia 2017, 22:01 Znalazłem dzisiaj coś takiego:
https://www.olx.pl/oferta/puzzle-educa- ... qDGLB.html
Bardzo ciekawe puzzle. Szkoda tylko że cena trochę odstrasza, ale pewnie znajdzie się jakiś chętny.
Czy to zbieg okoliczności, że obydwa Twoje "znalezienia" (to i Algier 9000) to oferty Krzysztofa z Obornik?
TAK. To zupełny zbieg okoliczności, że obydwa moje "znalezienia" to ogłoszenia tego samego człowieka.

Założyłem ten temat w dobrej wierze, zgodnie z działem i nie liczyłem że spotka się on z takim odzewem.
Kiedy dzisiaj czytam Wasze wpisy czuję się niejako wywołany do tablicy.
W zasadzie nie powinienem się tłumaczyć (podobno tylko winny się tłumaczy), ale mam jakiś taki wewnętrzny niepokój i w tym miejscu kilka słów muszę napisać. Szczególnie dlatego, że ktoś został oszukany.
Aktywnym uczestnikiem forum jestem od niedawna, ale forum śledzę już jakiś czas.
Generalnie uważam, że forum jest po prostu genialne (dlatego w końcu postanowiłem się zalogować).
Niestety swoje jestestwo na forum zacząłem od d...y strony.
Jako nowicjusz postanawiam poprawę!
Moim zdaniem dział Giełda jest bardzo przydatny, ale stwarza przy tym sporo problemów, jak widać.
Tak dzieje się zawsze, kiedy w grę wchodzi kasa lub chęć posiadania.
Taka karma niestety.
Chyba każdy z nas czegoś szuka, najlepiej tzw. okazji.
Ja też często przeglądam forum oraz serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe w poszukiwaniu czegoś ciekawego.
Tak też było wczoraj, a informacją o swoim "znalezisku" postanowiłem się z Wami podzielić.
I miało być tak pięknie.
A wyszło .........
Jeszcze miałem w pamięci i Wy pewnie też, nie tak dawny post - Mapa FX Schmid 5000.
Tak na marginesie to też miałem na nią ochotę, ale jak się okazało nie była dla mnie.
Moim zdaniem zarówno w przypadku FX Schmid 5000 jak i Educa 9000 czy Algier 9000 rozpropagowanie na forum informacji o ogłoszeniu spowodowało popyt - większe zainteresowanie ogłoszeniem, co z kolei przełożyło się na niekorzystne, z punktu widzenia kupujacego, zachowanie sprzedających.
To, czy odbyło się to w sposób uczciwy, to inna kwestia.
W tym miejscu muszę zaznaczyć, że potępiam wszystkich nieuczciwych handlarzy i praktyki przez nich stosowane.
Szczególnie niekorzystnie wygląda to na portalu OLX gdzie bardzo łatwo można stać się ofiarą oszutów.
Sam miałem taka przygodę więc wiem co mówię. Z reguły jestem ostrożny i nie kupuję niczego bez sprawdzenia legalności sprzedawcy, ale kiedy trafiła się mega okazja, a kilka rozmów telefonicznych ze sprzedawcą uśpiły moją czujnośc wysłałem człowiekowi przelew i ..... tyle.
Kasa poszła, towar nie dotarł, kontakt sie urwał, człowiek zniknął. Sprawa zgłoszona na Policję, prokuratura umożyła postępowanie. Amen.
Jestem mądry po szkodzie.
Teraz przed zakupem czegokolwiek, a szczególnie w przypadku okazjii, zadaję sprzedającemu mnóstwo dziwnych pytań, a jeśli zdecyduję sie na zakup to tylko za pobraniem lub odbiorem osobistym.
Ale jest to temat na odzielny post, więc nie będę się tu rozwodził, bo nie o tym rzecz.
Trochę się rozpisałem, a chhciałem tylko powiedzieć że nie miałem złych zamiarów tworząc ten temat.
Wręcz przeciwnie.
Na koniec pragnę zapewnić wszytkich podejżliwych i słabej wiary, że niebawem pojawi się na forum więcej informacji o mnie, które, mam nadzieję potwierdzą moje dobre intencjie i to, że nie znalazłem się tu przypadkowo.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :|
Aktualnie układam: CLEMENTONI 13200 - Christian Riese Lassen, Lahaina Visions
viewtopic.php?f=427&t=8982
Awatar użytkownika
leżak
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3276
Rejestracja: 16 stycznia 2014, 00:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: leżak »

pumatti pisze: 07 grudnia 2017, 22:31
Niestety swoje jestestwo na forum zacząłem od d...y strony.
Jako nowicjusz postanawiam poprawę!
No trochę. Zakładka "przedstaw się" nie gryzie ;)
Zachęcam do napisania kilku słów. Nie tylko mnie, ale pewnie kolegów i koleżanki interesuje wokół jakiej tematyki i elementacji się obracasz.
No i oczywiście miło nam będzie, jak zechcesz się z nami podzielić fotkami :)
Awatar użytkownika
Dawid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1292
Rejestracja: 19 sierpnia 2015, 02:57
Lokalizacja: WAW/WRO

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: Dawid »

Ja już abstrahując od tej konkretnej sytuacji, w ramach takiego votum separatum chciałem tylko powiedzieć, że nie widzę zupełnie nic złego w tym, żeby ktoś zarejestrował się tylko po to, żeby sprzedać/zareklamować swoje puzzle.

Od tego TEŻ jest to forum.
2015: 4 pudełka / 7500 el.
2016: 31 pudełek / 39528 el.
2017: 25 pudełek / 28670 el.
2018: 9 pudełek / 7000 el.
2019: 22 pudełek / 22315 el.
2020: 19 pudełek / 19700 el.
2023: 15 pudełek / 14328 el.
2024: 5 pudełek / 2999 el.
Ann999
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2816
Rejestracja: 25 kwietnia 2017, 15:29
Lokalizacja: Warszawa / Powiat Warszawski Zachodni

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: Ann999 »

Dawid pisze: 08 grudnia 2017, 02:42 Ja już abstrahując od tej konkretnej sytuacji, w ramach takiego votum separatum chciałem tylko powiedzieć, że nie widzę zupełnie nic złego w tym, żeby ktoś zarejestrował się tylko po to, żeby sprzedać/zareklamować swoje puzzle.

Od tego TEŻ jest to forum.
zgadzam się. I kupić w razie czego coś można. ja jestem wdzięczna za namiary na fajne puzzle.
Puzzle w 2017-2019 roku: 120 obrazów, 134308 elementy
Puzzle w 2020 roku: 27 obrazów, 27045 elementów
Puzzle w 2021 roku: 6 obrazów, 3800 elementów
Puzzle w 2022 roku: 8 obrazów, 6800 elementów
Puzzle w 2023 roku: 23 obrazów, 21782 elementy
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2263
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: Cyber Killer »

Dawid pisze: 08 grudnia 2017, 02:42 nie widzę zupełnie nic złego w tym, żeby ktoś zarejestrował się tylko po to, żeby sprzedać/zareklamować swoje puzzle.

Od tego TEŻ jest to forum.
W00t? No, ale jako dodatek, IMHO raczej nie chciałbym tu mieć tłumu handlarzy przekrzykujących się kto, co i jak sprzedaje.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
Dawid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1292
Rejestracja: 19 sierpnia 2015, 02:57
Lokalizacja: WAW/WRO

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: Dawid »

Cyber Killer pisze: 08 grudnia 2017, 09:29
Dawid pisze: 08 grudnia 2017, 02:42 nie widzę zupełnie nic złego w tym, żeby ktoś zarejestrował się tylko po to, żeby sprzedać/zareklamować swoje puzzle.

Od tego TEŻ jest to forum.
W00t? No, ale jako dodatek, IMHO raczej nie chciałbym tu mieć tłumu handlarzy przekrzykujących się kto, co i jak sprzedaje.
Użyłeś tryby przypuszczającego: "nie chciałbym", tymczasem takie zasady funkcjonują przecież od początku tego forum i powiedz mi, gdzie dokładnie masz ten "tłum handlarzy przekrzykujących się kto, co i jak sprzedaje"?
Bo ja przejrzałem podforum sprzedaż i wymiana i ofert osób spoza grona aktywnych użytkowników forum jest bardzo niewiele (na oko z pewnością mniej niż 10%). A wśród nich mamy często perełki, o których być może użytkownicy nie wiedzieliby, gdyby ta osoba nie poinformowała o sprzedaży na naszym forum.
2015: 4 pudełka / 7500 el.
2016: 31 pudełek / 39528 el.
2017: 25 pudełek / 28670 el.
2018: 9 pudełek / 7000 el.
2019: 22 pudełek / 22315 el.
2020: 19 pudełek / 19700 el.
2023: 15 pudełek / 14328 el.
2024: 5 pudełek / 2999 el.
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2263
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: Cyber Killer »

Tak, ponieważ sprawiamy wrażenie że jesteśmy nieprzyjaźnie nastawieni do ofert z poza własnego grona & wątki spamowe są stosunkowo szybko uprzątane.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
krejzOLKA
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 203
Rejestracja: 01 czerwca 2017, 09:10
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: krejzOLKA »

Zawsze można nie czytać, nie odpowiadać, nie kupować. Po prostu. Jak komuś będzie zależało tylko na sprzedaży, to wejdzie w kilka galerii, napisze jaki fajny obrazek i będzie miał dostęp do działu. Z drugiej strony, jaka ilość napisanych postów, czy jaki czas bycia zarejestrowanym na forum miałaby być kryterium dostępu do działu sprzedaż? I jaka jest definicja bycia aktywnym?
Owszem są osoby, które nastawione są tylko na sprzedaż swoich pudełek, ale są osoby, które tak po prostu chcą się podzielić znalezieniem jakiejś fajnej oferty. I są niesprawiedliwie ocenione przez pryzmat garstki tych nastawionych na zysk.
Awatar użytkownika
Dawid
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1292
Rejestracja: 19 sierpnia 2015, 02:57
Lokalizacja: WAW/WRO

Re: Ciekawe 9000 Educa

Post autor: Dawid »

Cyber Killer pisze: 08 grudnia 2017, 12:34 Tak, ponieważ sprawiamy wrażenie że jesteśmy nieprzyjaźnie nastawieni do ofert z poza własnego grona & wątki spamowe są stosunkowo szybko uprzątane.
Tak. Bo jak ktoś wchodzi tutaj, żeby dodać jakieś pojedyncze ogłoszenie, to na pewno przegląda wszystkie wątki do ósmego pokolenia wstecz i go obchodzi, jakie Ty wrażenie sprawiasz...

Naprawdę nie ma obowiązku zaglądania do jakiegokolwiek wątku - można spokojnie zignorować ogłoszenia każdego, kogo nicku się nie rozpoznaje. Ja za to bardzo chętnie przywitam tutaj wszystkich, którzy na forum poświęconym PUZZLOM chcą sprzedać PUZZLE. Zwłaszcza, że czasem trafiają się bardzo ciekawe ogłoszenia. Żeby nie być gołosłownym, proszę bardzo:
http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=11&t=4721

Już nie mówię nawet o tym, że ktoś tu może się zarejestrować, żeby pozbyć się swoich puzzli, ale mu się spodoba i zostanie na dłużej.
2015: 4 pudełka / 7500 el.
2016: 31 pudełek / 39528 el.
2017: 25 pudełek / 28670 el.
2018: 9 pudełek / 7000 el.
2019: 22 pudełek / 22315 el.
2020: 19 pudełek / 19700 el.
2023: 15 pudełek / 14328 el.
2024: 5 pudełek / 2999 el.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aukcje”