1000 Clementoni- Nihil Acre

Awatar użytkownika
szu
Czwarty stopień puzzlomaniactwa

1000 Clementoni- Nihil Acre

Post autor: szu » 24 kwie 2018, 17:05

Puzzle z serii Gothic Collection. Układane na dwie tury- za pierwszym razem poległam już na etapie ramki :roll: Końcowy efekt bardzo mi się podoba i chyba porozglądam się za innymi z tej serii.

Obrazek

Awatar użytkownika
Imp
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Re: 1000 Clementoni- Nihil Acre

Post autor: Imp » 24 kwie 2018, 22:11

szu pisze:
24 kwie 2018, 17:05
Puzzle z serii Gothic Collection. Układane na dwie tury- za pierwszym razem poległam już na etapie ramki :roll: Końcowy efekt bardzo mi się podoba i chyba porozglądam się za innymi z tej serii.

Obrazek
Fajny efekt końcowy.
Na ciemnych rzeczywiści etak mocno widać łączenia czy to raczej sprawka oświetlenia zdjęcia?
tak, wiem, pytam o to przy wielu producentach/obrazkach :roll:

Awatar użytkownika
szu

Post autor: szu » 25 kwie 2018, 0:11

Imp pisze:
24 kwie 2018, 22:11
Fajny efekt końcowy.
Na ciemnych rzeczywiści etak mocno widać łączenia czy to raczej sprawka oświetlenia zdjęcia?
tak, wiem, pytam o to przy wielu producentach/obrazkach :roll:
Zdjęcie było robione przy sztucznym świetle. Na żywo łączenia nie są tak bardzo widoczne. Podejrzewam też, że moje zdolności fotograficzne miały na to wpływ :roll:

Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga » 25 kwie 2018, 7:57

szu pisze:
25 kwie 2018, 0:11
Zdjęcie było robione przy sztucznym świetle. Na żywo łączenia nie są tak bardzo widoczne.
Ciemne puzzle bardzo trudno sfotografować bez efektu jak powyżej, zwłaszcza jeśli są choćby trochę błyszczące. W takiej sytuacji w szczelinach międzypuzzlowych to błyszczenie daje na zdjęciu efekt "białych łączeń", bo odbija się od nich światło. Zastanawia mnie jednak fakt, że na jasnych fragmentach łączenia są ciemne ;). Taki sam problem i miałam podczas fotografowania Etiopii. Ja widziałam praktycznie gładką powierzchnię, a na zdjęciach wyszło jak wyszło :? (zdjęcia robiłam w świetle dziennym, ale nie w słońcu)
# Moja puzzloteka
# Moje puzzlowe podium: * Przywołanie morza * Zegar * Mezzo Goddess *

Nika
Drug stopień puzzlomaniactwa

Post autor: Nika » 25 kwie 2018, 9:51

Na żywo na ciemnych praktycznie nie widać łączeń ;)

Co do samych puzzli - i jest jak ostatnio zdjęcie na pudełku nie oddaje rzeczywistego uroku tych puzzli ;) Teraz mi się podobają na tyle by je kupić :lol:

Awatar użytkownika
szu

Post autor: szu » 27 kwie 2018, 13:27

Nika pisze:
25 kwie 2018, 9:51
Co do samych puzzli - i jest jak ostatnio zdjęcie na pudełku nie oddaje rzeczywistego uroku tych puzzli ;) Teraz mi się podobają na tyle by je kupić :lol:
Z tej serii bardzo mi się podoba panorama, którą Ty już masz. Chyba pobuszuję za nią :lol:

Nika

Post autor: Nika » 27 kwie 2018, 15:42

szu pisze:
27 kwie 2018, 13:27
Nika pisze:
25 kwie 2018, 9:51
Z tej serii bardzo mi się podoba panorama, którą Ty już masz. Chyba pobuszuję za nią :lol:
Wydaje mi się, że panorama jest ogólnie najładniejsza z tej serii :D. I dość często ją można spotkać np. na olx ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szu”