Filmy

O wszystkim
Awatar użytkownika
Pastor
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 171
Rejestracja: 08 lipca 2016, 18:40
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Filmy

Post autor: Pastor »

michael_s pisze:
Pastor pisze:czy ktoś ma link do "Dunkierki"?
Proszę bardzo:
https://multikino.pl/filmy/dunkierka

chłopie, multikino i tak na mnie nieźle zarabia, jakbym mial na wszystko chodzić do kina, żona by mnie z domu wyeksmitowała


Postscriptum (do michael_s): Po krótkim namyśle: w sumie to masz rację, złodziejstwo to grzech, idę do kina. Choć ogladanie filmu pośród tłuszczy, żrącej popcorn i siorbiącej colę jest wątpliwą przyjemnością - no ale niestety, niejaki Aaron Schechter (ukrywający się pod pseudonimem Adam Michnik) i panowie od TVNu (Jan Wejchert i Mariusz Walter) wykończyli wszystkie (literalnie: wszystkie!) lokalne kina z tradycjami w moim mieście. Dla niezorientowanych; wyżej wymienieni są właścicielami/współwłaścicielami sieci Helios i Multikino. Ponieważ unikam jak ognia kontaktu z lewackimi projektami, to trauma jest podwójna. Pomnę jeszcze takie uroki multipleksów, jak: 30 minut reklam dla idiotów (z zasady nie kupuję reklamowanych produktów); skretyniała do bólu kasjerka (a może naczosy?, a może miejsce w strefie VIP?, a może karta payback?; tu mam stałą odpowiedź: A może chce mnie Pani jeszcze w dupę pocałować? - działa idealnie); niemożność obejrzenia końcowych napisów (bo trzeba posprzątać salę); fakt, że filmy puszczane są w lekko przyspieszonym tempie (zmieści się więcej reklam); zakaz palenia na sali kinowej (absolutny skandal). Wystarczy?


Ps. 2 (natury ogólnej) Zwiastun jest wyjątkowo obiecujący, takie szczególiki jak zadrapania na hełmach żołnierzy robią wrażenie...
Good Red is dead Red.
Awatar użytkownika
Pastor
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 171
Rejestracja: 08 lipca 2016, 18:40
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Filmy

Post autor: Pastor »

Ps. 3 (po seansie) Film wybitny. Bije na głowę Incepcję i Batmany. Polecam z czystym sumieniem! Trzeci znakomity film w tym roku (pozostałe, to: Zmartwychwstały i Przełęcz ocalonych). Nie będę spojlerował, ale główne role w Dunkierce grają woda, niebo i piach na plaży. Film jest przerażający, choc żadne flaki czy pourywane ręce nie latają po ekranie, jak np. u Spielberga w Szeregowcu Ryanie; pomimo tego strach, strach i jeszcze raz strach to leitmotiv Dunkierki. Montaż to majstersztyk, podobnie scenografia i kostiumy. Scenariusz jest prosty jak konstrukcja cepa ale reżyser poradził sobie świetnie; zdjęcia zachwycają i szczegółem, i epickim rozmachem jednocześnie. Praca kamery świetna. Jedyny minus to muzyka, lecz efekty dźwiekowe i wizualne nadrabiają. Ocena ogólna 8/10 (u mnie, to astronomicznie wysoka ocena). I dzięki Bogu, film zrywa z kanonami politpoprawnosci: żandych czarnuchów, pedałów, feminazistek, ekologów, wegetarian, ciapatych...; żabojady gardzą brytolami i vice versa. Piękne, mocne, męskie, poruszające kino; żadnych romansów, płaczacych bab, etc.
Good Red is dead Red.
elmirka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 314
Rejestracja: 24 kwietnia 2017, 08:24
Lokalizacja: Tychy

Re: Filmy

Post autor: elmirka »

Ostatnim zdaniem mnie namówiłeś, muszę obejrzeć ;)
hydra_pl
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 241
Rejestracja: 29 czerwca 2017, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy

Post autor: hydra_pl »

elmirka pisze:Ostatnim zdaniem mnie namówiłeś, muszę obejrzeć ;)
Recenzja krótka i zwięzła. Dodam do tego mojego ukochanego Toma Hardy i co tam więcej gadać.

Z nowości:
Mroczna Wieża - mnie się podobał, ale... generalnie średnich lotów i całkowicie absolutnie nie wolno się nastawiać na ekranizację książki.

Atomic Blonde - hmmm, John Wick w spódnicy fajna muzyka, kostiumy i realizacja. Scenariusz tak boleśnie przewidywalny, jakbym go sama pisała.

Spiderman: homecaming - jak to spiderman, superbohater dla nastolatków. Jak ktoś jest fanem to polecam. Osobom, które nie są w pierwszej kolejności poleciłabym jednak inne filmy.z tegoż uniwersum.

Król Artur - hmmm. Aktorzy się starali, scenograf się starał, specjaliści od kostiumów też... niestety postacie napisane płasko. A z pustego to i Salomon nie naleje.
Film zbyt durny na prawdziwą legendę, zbyt płaski na pastisz.
Byłoby więcej czasu na hobby, gdyby nie trzeba było na nie zarabiać :twisted:
Awatar użytkownika
Pastor
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 171
Rejestracja: 08 lipca 2016, 18:40
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Filmy

Post autor: Pastor »

hydra_pl pisze:Dodam do tego mojego ukochanego Toma Hardy i co tam więcej gadać.
Ach, nie napisałem o aktorach. Hardy tak!; bardzo dobra rola, choć cały film w masce pilota Spitfire,a! Natomiast dwie role są oscarowe wg mnie: najlpsza - trzecioplanowa Kennetha Branagha (gra jedynie kilkoma gestami twarzy; jego załzawione oczy podsumowuja cały film w 1 kadrze - po prostu brak mi słów); i drugoplanowa Marka Rylance'a... nie bedę sięrozpisywał, to jest film z cyku "must see".
hydra_pl pisze: Mroczna Wieża - mnie się podobał, ale... generalnie średnich lotów i całkowicie absolutnie nie wolno się nastawiać na ekranizację książki.
Dzięki za ostrzeżenie - właśnie wykreśliłem Wieżę z fimów do obejrzenia. Natomiast UWAGA! powstał remake To! (It!) - jako stary jak toruński piernik fan Kinga czekam z niecierpliwoscia! W dzieciństwie King i Masterton nieodwracalnie zepsuli moją psychikę :D

Do ulubionych filmów zapomniałem dorzucić jeszcze jeden - dla mnie bardzo ważny, Underground reż. Emir Kusturica - ale tylko w wersji 6 godzinnej.
Good Red is dead Red.
hydra_pl
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 241
Rejestracja: 29 czerwca 2017, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy

Post autor: hydra_pl »

A proszę. Ja jestem maniakiem kina.
Trailer "To" wygląda obiecująco
Byłoby więcej czasu na hobby, gdyby nie trzeba było na nie zarabiać :twisted:
Awatar użytkownika
yarkoos
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 495
Rejestracja: 14 sierpnia 2017, 01:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy

Post autor: yarkoos »

hydra_pl pisze:Trailer "To" wygląda obiecująco
Wygląda obiecująco, to fakt. Tym niemniej przyjdzie mu się mierzyć z legendą - to nie jest łatwe. Wprawdzie oryginalne "To" nie powalało graficznie, ale nastrój, który tworzyło, robił piorunujące wrażenie. Mam nadzieję, że nie zostanie spłycony w remake'u.
I still play with cars and puzzles.
Awatar użytkownika
Czak Noris
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1474
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 11:45

Re: Filmy

Post autor: Czak Noris »

"To" to najfajniejszy horror z czasów, kiedy Czak chadzał do piaskownicy, mimo że niezbyt straszny, to jakieś Krugery czy inne trzynastego w piątki z tamtych lat mogą się schować. Rzadko kiedy nowsza wersja filmu jest lepszejsza, ale trailer nie zapowiada tragedii, więc może być fajnie.

No i narobiłeś mi smaka na Dukierkę. W dzisiejszych czasach film wojenny bez beczących bab jest prawie jak Yeti, z tą różnicą, że Yeti czasami daje się zaobserwować :lol:
Puzzle to nie martini. Najlepiej je dobrze wymieszać ;)
Awatar użytkownika
Pastor
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 171
Rejestracja: 08 lipca 2016, 18:40
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Filmy

Post autor: Pastor »

Czak Noris pisze:W dzisiejszych czasach film wojenny bez beczących bab jest prawie jak Yeti, z tą różnicą, że Yeti czasami daje się zaobserwować :lol:
Oczywiście, środowiska lewackie już podniosły skowyt; cytuję: "jest tylko kilka kobiet i nie ma czarnoskórych aktorów grających główne role" (Brian Truitt; USA Today). I tak, jest to jedna z ostatnich okazji, żeby obejrzeć normalny film, gdyż...; cytuję: "od 2019 r., zgodnie z nowym regulaminem, [do nagrody BAFTA] bedą nominowane jedynie filmy, w których wykazano <<zrozumienie dla różnorodności>> oraz takie, w których widać pracę <<dla zwiększenia reprezentacji niewystarczająco reprezentowanych grup" (Tomasz Łysiak; Gazeta Polska nr 33/2017).
Tłumaczę ten bełkot na język ludzki: nie ma czarnucha lub pedała w roli głónej = nie ma nagród i kasy. I kto teraz nakręci coś normalnego? Marksizm-leninizm zastąpiony został przez marksizm-lesbianizm, jak mówi prof. Marek Chodakiewicz. W najgorszych koszmarach nie śniłem, że dożyję tak jebniętych czasów...
A co będzie z tymi, którzy sie wyłamią? A proszę sobie obejrzeć "Powidoki" Wajdy. Notabene, nie sądziłem że ten komuch nagra jeszcze kiedykolwiek tak dobry film.
Good Red is dead Red.
hydra_pl
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 241
Rejestracja: 29 czerwca 2017, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy

Post autor: hydra_pl »

No i tego nie ogarniam.
Jest zajebisty film, ale pozbawiony różnorodności - źle.
Jest zajebisty serial z dużą różnorodnością (gej, transeksualistka, hinduska, czarnoskóry, azjatka) i Netflix go zdejmuje, bo... bo kasa się nie zgadza.
Byłoby więcej czasu na hobby, gdyby nie trzeba było na nie zarabiać :twisted:
Awatar użytkownika
Pastor
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 171
Rejestracja: 08 lipca 2016, 18:40
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Filmy

Post autor: Pastor »

Polecam "Botoks", w życiu więcej do lekarza nie pójdę!!!
Good Red is dead Red.
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: chrumcia91 »

Pastor pisze:Polecam "Botoks", w życiu więcej do lekarza nie pójdę!!!
oglądałam kilka dni temu i uśmiałam się w momentach kiedy można było, a kiedy w niektorych....wiadomo...
po lekarzach i tak nie chodze za duzo wiec....opinie mialam zawsze podobną, chociaz w filmie niektore rzeczy troche przesadzone, ale polecam obejrzec :)
pchela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 262
Rejestracja: 19 lipca 2017, 14:45
Lokalizacja: łódzkie

Re: Filmy

Post autor: pchela »

Pastor pisze:Polecam "Botoks", w życiu więcej do lekarza nie pójdę!!!
Na prawdę? Pomimo kiepskich recenzji oglądałam Botoks parę dni temu. Bo aktorzy, których lubię, bo to film Vegi, bo śmieszne zwiastuny... Nie oceniam filmu pod względem technicznym, bo na tym się nie znam, ale sam film oceniam jako... głupi. Nie potrafię znaleźć innego opisu dla tego filmu. O koncernie farmaceutycznym było mniej niż o aborcjach. O samej pracy w szpitalu też. Film powinien zmienić tytuł i swój opis. Każda negatywna opinia sprawia, że ludzie chcą jeszcze bardziej zobaczyć ten film, więc producent osiągnął to co chciał. Aczkolwiek dla mnie to była strata i kasy i czasu.
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: chrumcia91 »

Ja gdybym miała okazje to bym poszła jeszcze raz...mi sie podobał
Awatar użytkownika
Pastor
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 171
Rejestracja: 08 lipca 2016, 18:40
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Filmy

Post autor: Pastor »

Botoks, to nie jest film artystyczny, jak np. nowy Łowca androidów (na marginesie, bardzo dobry), to coś pomiedzy Porankiem Kojota, a Ferdkiem Kiepskim... ale śmieszy i to mocno (kilka bardzo dobrych scen, np. z pedałami w autobusie, czy z butami wisielca) - nie szukałbym tu głębszego sensu w scenariuszu, czy wysmakowanych zdjęć - dobra, czarna komedia i już. Ale nie tylko: jest również bardzo silnie anty-aborcyjny, co gorąco popieram. ps. Kapitalny Chabior, jako... doktor Pastor.
Good Red is dead Red.
Emilia
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 93
Rejestracja: 07 listopada 2017, 00:09

Re: Filmy

Post autor: Emilia »

To arcydzieło.
Poza tym, możecie się śmiać ale mogę za każdym razem oglądać "Die Hard 3". Za każdym razem, uwielbiam ten film. ;) Głownie Jeremy'ego Ironsa.
To samo mam ze "Wzgórzem nadziei", piękny film.
fotograf
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2018, 22:15
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: fotograf »

Botoks jest spoko ale to filmy Vegi są wszystkie takie same. Jak obejrzysz jeden to tak jakbyś widział wszystkie.
Chili
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1
Rejestracja: 07 czerwca 2018, 15:04

Re: Filmy

Post autor: Chili »

Moim ulubionym filmem jest... nic nowego, a właściwie coś dość starego Labirynt z 1986. Pierwszy raz obejrzałam go będąc małą dziewczynką i prawdę powiedziawszy mogę go oglądać oglądać non-stop. Wtedy też po raz pierwszy usłyszałam Davida Bowiego.
Awatar użytkownika
ikropka
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 10
Rejestracja: 18 czerwca 2018, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Filmy

Post autor: ikropka »

Kurcze ciężko tak wybrać jeden. Ale chyba jakbym musiała wybierać to byłaby to "Zielona Mila" z Tomem Hanksem w roli głównej. Niby dramat, niby fantastyka, niby smutny a jednak dużo dobrego się tak dzieje. Oglądałam ten film już tyle razy, że znam go na pamięć a dalej za każdym razem płaczę jak głupia. No i jak dla mnie gra aktorska na najwyższym poziomie.
Pasować do siebie to mogą puzzle. Ludzie albo się kochają albo nie.
Awatar użytkownika
zagiel1984
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1366
Rejestracja: 10 marca 2018, 07:37
Lokalizacja: Radzanowo powiat płocki

Re: Filmy

Post autor: zagiel1984 »

Jeżeli jeden to zdecydowanie Terminator 2 :)
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmy

Post autor: Junka »

Chili pisze: 07 czerwca 2018, 15:15 Moim ulubionym filmem jest... nic nowego, a właściwie coś dość starego Labirynt z 1986. Pierwszy raz obejrzałam go będąc małą dziewczynką i prawdę powiedziawszy mogę go oglądać oglądać non-stop. Wtedy też po raz pierwszy usłyszałam Davida Bowiego.
Uwielbiam. Wczoraj namawiałam męża, żebyśmy obejrzeli wspólnie (on nie widział), ale nie dał się skusić, niestety..
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
michael_s
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2903
Rejestracja: 09 maja 2014, 15:38
Lokalizacja: Szczecin i okolice

Re: Filmy

Post autor: michael_s »

Proszę Państwa, oto pozycja obowiązkowa dla każdego puzzlomaniaka:

https://www.imdb.com/title/tt6933454/vi ... _=tt_ov_vi
Posiadam: 73 pudełka, 588700 elementów
Dotychczas ułożone: 36 obrazków, 214700 elementów
Aktualnie układam: Ravensburger 18000 Skylines of the World http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=124&t=5953
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: chrumcia91 »

To było/będzie w Polskich kinach?
Awatar użytkownika
michael_s
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2903
Rejestracja: 09 maja 2014, 15:38
Lokalizacja: Szczecin i okolice

Re: Filmy

Post autor: michael_s »

chrumcia91 pisze: 10 września 2018, 12:48 To było/będzie w Polskich kinach?
Jeszcze nie było. Nie wiem czy będzie.
Posiadam: 73 pudełka, 588700 elementów
Dotychczas ułożone: 36 obrazków, 214700 elementów
Aktualnie układam: Ravensburger 18000 Skylines of the World http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=124&t=5953
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3918
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Filmy

Post autor: Vicky »

Hehe. Z tego zwiastuna wynika, że jednak każdy puzzlomaniak to jednak dziwak na swój sposób. :D
jola
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 370
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 18:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy

Post autor: jola »

Czas ostrej dyskusji na temat "Smoleńska" minął, powiedziano wiele i na plus, i na minus. Właśnie pojawił się następny obraz, który już rozgrzewa atmosferę. Już, choć widziany był dopiero na pokazach zamkniętych. W kinach będzie za kilka dni. I to nie we wszystkich. Na przykład w Ostrołęce już jest zaocznie zakazany, a kilka innych wniosków o zakazanie czeka. Jasne, że chodzi o "Kler". Wypowiedzi i Smarzewskiego, i Gajosa pozwalają wnioskować, że to film i dla głęboko wierzących katolików, i dla przeciwników kościoła. Pod jednym warunkiem: że potrafią samodzielnie myśleć.
Awatar użytkownika
Junka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2525
Rejestracja: 14 stycznia 2016, 20:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmy

Post autor: Junka »

michael_s pisze: 10 września 2018, 12:41 Proszę Państwa, oto pozycja obowiązkowa dla każdego puzzlomaniaka:

https://www.imdb.com/title/tt6933454/vi ... _=tt_ov_vi
Dzięki za namiar.
Ja kilka lat temu oglądałam coś podobnego:
https://www.imdb.com/title/tt1517238/?ref_=fn_al_tt_3
Ostatnio ułożone: Ravensburger 18 000 Evening Walk in Paris: viewtopic.php?f=226&t=8073

SPRZEDAM: http://www.puzzleforum.pl/viewtopic.php ... 317#p37317
Awatar użytkownika
Karomeja
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 585
Rejestracja: 24 września 2018, 17:58
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Filmy

Post autor: Karomeja »

Pewnie nie będę zbyt oryginalna podając takie tytuły jak: Incepcja, Interstellar, Piękny umysł, Zapach kobiety, Marsjanin, Zielona mila, Chłopiec w pasiastej piżamie, Księgowy. Z polskich produkcji to oczywiście klasyki takie jak: Dzień świra, Killer, Chłopaki nie płaczą czy Poranek kojota. Nie przemawiają do mnie jednak ówczesne polskie komedie. Seriali nie oglądam, chociaż ostatnim obejrzanym była oczywiście Gra o tron i nasz polski Belfer. Bajki? Klasyka gatunku Disneya czyli Król Lew - numer jeden na mojej liście bajek :) I co ciekawe, mimo iż nie jestem fanką musicali to bardzo spodobał mi się film Mamma Mia z 2008r (to chyba przez sentyment do utworów Abby ;) ) Na poczekaniu więcej nie wymyślę :)
Od września 2018, 204 obrazki - 247.600 elementów.
2018 - 24 obrazki, 26.000 el.
2019 - 50 obrazków, 61.500 el.
2020 - 85 obrazków, 103.500 el.
2021 - 35 obrazków, 48.500 el.
2022 - 10 obrazków, 8.100 el.
Album
Awatar użytkownika
yarkoos
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 495
Rejestracja: 14 sierpnia 2017, 01:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Filmy

Post autor: yarkoos »

Karomeja pisze: 27 września 2018, 11:58 Pewnie nie będę zbyt oryginalna podając takie tytuły jak: Incepcja, Interstellar, Piękny umysł, Zapach kobiety, Marsjanin, Zielona mila, Chłopiec w pasiastej piżamie, Księgowy. Z polskich produkcji to oczywiście klasyki takie jak: Dzień świra, Killer, Chłopaki nie płaczą czy Poranek kojota. Nie przemawiają do mnie jednak ówczesne polskie komedie. Seriali nie oglądam, chociaż ostatnim obejrzanym była oczywiście Gra o tron i nasz polski Belfer. Bajki? Klasyka gatunku Disneya czyli Król Lew - numer jeden na mojej liście bajek :) I co ciekawe, mimo iż nie jestem fanką musicali to bardzo spodobał mi się film Mamma Mia z 2008r (to chyba przez sentyment do utworów Abby ;) ) Na poczekaniu więcej nie wymyślę :)
Pomijając bajki Disneya mógłbym sam to napisać. Niesamowite!
I still play with cars and puzzles.
Awatar użytkownika
Karomeja
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 585
Rejestracja: 24 września 2018, 17:58
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Filmy

Post autor: Karomeja »

yarkoos pisze: 27 września 2018, 12:01
Karomeja pisze: 27 września 2018, 11:58 Pewnie nie będę zbyt oryginalna podając takie tytuły jak: Incepcja, Interstellar, Piękny umysł, Zapach kobiety, Marsjanin, Zielona mila, Chłopiec w pasiastej piżamie, Księgowy. Z polskich produkcji to oczywiście klasyki takie jak: Dzień świra, Killer, Chłopaki nie płaczą czy Poranek kojota. Nie przemawiają do mnie jednak ówczesne polskie komedie. Seriali nie oglądam, chociaż ostatnim obejrzanym była oczywiście Gra o tron i nasz polski Belfer. Bajki? Klasyka gatunku Disneya czyli Król Lew - numer jeden na mojej liście bajek :) I co ciekawe, mimo iż nie jestem fanką musicali to bardzo spodobał mi się film Mamma Mia z 2008r (to chyba przez sentyment do utworów Abby ;) ) Na poczekaniu więcej nie wymyślę :)
Pomijając bajki Disneya mógłbym sam to napisać. Niesamowite!
Do Króla Lwa mam ogromny sentyment. Wszak bajka mojego dzieciństwa :) Gdyby nie to, że w moim wieku nie wypada oglądać bajek, to pewnie oglądałabym ją codziennie ;)
Od września 2018, 204 obrazki - 247.600 elementów.
2018 - 24 obrazki, 26.000 el.
2019 - 50 obrazków, 61.500 el.
2020 - 85 obrazków, 103.500 el.
2021 - 35 obrazków, 48.500 el.
2022 - 10 obrazków, 8.100 el.
Album
ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”