castorland.pl

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
Awatar użytkownika
relestat
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 172
Rejestracja: 20 września 2021, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

castorland.pl

Post autor: relestat »

Castorlanda nie znałem do tej pory, pierwsze spotkanie z tą marką było niedawno, przy okazji "Mostów Wełtawy"
Spodobały mi się, chciałem zobaczyć na ich stronie co mają jeszcze w swojej ofercie. No i zonk - niby oficjalny sklep, a tu mnóstwo "Produkt chwilowo niedostępny"

Mam pytanie, czy w Castorze to norma że nie mają w sprzedaży własnych produktów, czy to jakaś anomalia, np. covidowa (nie ma kto pracować w drukarni, ludki na kwarantannach wykupiły wszystko, itd) ?
kawa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 557
Rejestracja: 24 marca 2019, 18:15

Re: castorland.pl

Post autor: kawa »

Castorland w zeszłym roku się restrukturyzował, dlatego przez dłuższy czas w ogóle nic nie było dostępne na stronie. Z tego co zauważyłam, to kolejne wzory są dodawane stopniowo. W innych sklepach internetowych nie ma raczej problemów z dostępnością ;)
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3946
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: castorland.pl

Post autor: Vicky »

relestat pisze: 30 stycznia 2022, 22:21 Mam pytanie, czy w Castorze to norma że nie mają w sprzedaży własnych produktów, czy to jakaś anomalia, np. covidowa
Jest to coś na kształt anomalii. :D
Przed epidemią ich strona normalnie funkcjonowała i można było kupić wszystko z aktualnego asortymentu. Obecnie to rożnie bywa. Przynajmniej dla indywidualnych odbiorców. No bo sklepy przecież gdzieś się muszą zaopatrywać. Zresztą jak szukasz czegoś z ich wzorów, to pierwsze co bym polecał, to rozglądnąć się po allegro, albo jakimś innym internetowym sklepie. Mają po prostu niższe ceny niż te z bezpośredniej dystrybucji Castora.
Awatar użytkownika
relestat
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 172
Rejestracja: 20 września 2021, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: castorland.pl

Post autor: relestat »

Vicky pisze: 30 stycznia 2022, 23:14 Zresztą jak szukasz czegoś z ich wzorów, to pierwsze co bym polecał, to rozglądnąć się po allegro, albo jakimś innym internetowym sklepie. Mają po prostu niższe ceny niż te z bezpośredniej dystrybucji Castora.
Rozglądałem się za Dubrovnikiem 4000, Dubajem 4000, ale albo nie ma, albo ceny z kosmosu - Empik sprzedaje (z oferty jakichś złodziei Daxstore) po - uwaga - 590 pln :D
Biorąc pod uwagę, że za mosty zapłaciłem 51 zł, inne ceny stają się nieakceptowalne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”