Puzzle 2016

radosnaania
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5
Rejestracja: 10 stycznia 2016, 19:14

Puzzle 2016

Post autor: radosnaania »

W tym roku ułożyłam już dwa zestawy puzzli, każde po 1000 elementów Castorlanda. Poniżej zdjęcia po ułożeniu - niestety słabej jakości, bo wtedy nie znałam jeszcze tego forum i nie zadbałam o odpowiednie sfotografowanie przebiegu prac i efektu finalnego.


Obrazek

Tylko 1000, ale obrazek nastręczał sporo trudności, szczególnie sierść. Efekt finalny całkiem niezły.

Obrazek

Ładny, przyjemny widoczek. Nawet niebo nie było trudne do ułożenia, z powodu urozmaicenia w kształcie puzzli.


Niedawny zakup, czyli wilki z WWF. Ciekawe puzzle z białym spodem, chociaż trochę ostrymi krawędziami. Bardzo odbijalo się światło podczas robienia zdjęć z nienaturalnym oświetleniem. Wcześniej nie do końca byłam przekonana do puzzli z ramkami, ale układanie dzięki temu sprawiało więcej frajdy. Puzzle z bardziej nasyconymi kolorami, niż sugeruje to opakowanie.


Obrazek
Obrazek

W układaniu jak zwykle przeszkadzał mi czarny wampirek o imieniu Mozart:
Obrazek

Dwa zbliżenia na puzzle:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
monabezogona
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 441
Rejestracja: 13 października 2015, 18:52
Lokalizacja: małopolskie

Re: Puzzle 2016

Post autor: monabezogona »

Ale słodziak!
bazio2004
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 93
Rejestracja: 23 września 2015, 16:20

Re: Puzzle 2016

Post autor: bazio2004 »

Mam te dwa pierwsze w swojej kolekcji :D Fajne obrazy.
radosnaania
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5
Rejestracja: 10 stycznia 2016, 19:14

Re: Puzzle 2016

Post autor: radosnaania »

Ostatnio niestety nie miałam zbyt wiele czasu i głowy do układania puzzli (sesja i te sprawy :roll: ), więc aktualne prace nad sowami są wstrzymane, ale po weekendzie powinno mi się udać je w pełni ułożyć.

Obrazek

Dzisiaj tylko szybkie zdjęcie przy słabym świetle, ale jutro powinno mi się udać uchwycić sowy w lepszej jakości. W porównaniu do wcześniejszych wilków, parę puzzli było niedociętych do końca. Mam nadzieję, że nie będzie tak we wszystkich puzzlach WWF, bo planuję zaopatrzyć się również w inne ;)
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2016, 20:56 przez radosnaania, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Timida
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 sierpnia 2015, 00:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Puzzle 2016

Post autor: Timida »

radosnaania pisze:Ostatnio niestety nie miałam zbyt wiele czasu i głowy do układania puzzli (sesja i te sprawy :roll: )
Siostro! Witam towarzyszkę styczniowej niedoli ;)

A tak w temacie to ostatniego zdjęcia nie widać :?
radosnaania
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5
Rejestracja: 10 stycznia 2016, 19:14

Re: Puzzle 2016

Post autor: radosnaania »

Timida pisze:
radosnaania pisze:Ostatnio niestety nie miałam zbyt wiele czasu i głowy do układania puzzli (sesja i te sprawy :roll: )
Siostro! Witam towarzyszkę styczniowej niedoli ;)

A tak w temacie to ostatniego zdjęcia nie widać :?
Teraz już chyba widać zdjęcie, nie wiem czemu tak było - ja je widziałam, ale na innej przeglądarce w trybie incognito już też było niewidoczne :?
radosnaania
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5
Rejestracja: 10 stycznia 2016, 19:14

Re: Puzzle 2016

Post autor: radosnaania »

Po dłuższej przerwie pora na kolejny 1000, tym razem Trefla. Od razu widać, że w porównaniu do puzzli bez napisu "premium quality" puzzle są grubsze i soidniejsze. Tylko mam też wrażenie, że bardziej pylą i brudzą :roll:



Obrazek
marteckam
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 108
Rejestracja: 06 stycznia 2016, 09:21

Re: Puzzle 2016

Post autor: marteckam »

hmmm ja nie widzę 2 ostatnich zdjęć :(
herma
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 307
Rejestracja: 16 października 2015, 22:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Puzzle 2016

Post autor: herma »

No ładne obrazki. Ja obecnie jeśli chodzi o puzzle castorlandu to układam 1 500 elementów i nie wiem jak ty, ale mnie puzzle tej firmy sprawiają sporą trudność niż puzzle firmy trefl.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Radosnaania”