Poslusznie hlasim i wytam serdecznie puzzlomaniaków :)

kilka słów o sobie
Emerencja
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwietnia 2023, 21:18

Poslusznie hlasim i wytam serdecznie puzzlomaniaków :)

Post autor: Emerencja »

Witam serdecznie wszystkich puzzlomaniaków, puzzloholików, puzzlofanów, puzzlofilów i wszystkich tych, dla których puzzle stało się elementem ich życia.
Od jakiś 2 miesięcy regularnie Was podglądam, aż w końcu zdecydowałam się wychylić z mysiej norki i zarejestrować na forum. Niestety, awaria pojawiająca się w czasie rejestracji skutecznie uniemożliwiała mi założenie konta. Na szczęście dzięki miłemu forumowiczowi Krzysztofowi i jego pomocnej radzie udało mi się ominąć błąd i zameldować się na forum.
Mam na imię Ela, lat 40 z lekkim okładem i jestem z lekka zakręconą puzzloholiczką... :-) Wygląda to na terapię odwykową z nałogu... :-D
Pisze do Was z pięknego Miasta Królów. Mam nadzieję, że uda mi się zasilić forumowe grono krakusów.
Puzzle w zasadzie było i jest w moim życiu od dziecinnych lat. Zaczęło się od puzzli z Kaczorem Donaldem i znakami drogowymi. Potem był Król Maciuś, a liczba elementacji stopniowo rosła.W międzyczasie były Zwierzęta Świata, Plac Św. Piotra, Robin Hood, Kolumna Zygmunta w jej okolice. Potem przeniosłam się na 500-tki, a na koniec pojawiły się tysiączki, m. in. spod znaku Miltona Bradleya.
Po pójściu na studia nastąpiła długa przerwa w układaniu puzzli z tak prozaicznego powodu, jakim był brak czasu, najpierw z powodu nauki, potem zaś pracy. Puzzlomania postanowiła dać znać o sobie, kiedy to szukałam na aukcjach WOŚP czegoś fajnego do zakupu i wsparcia szlachetnego celu. Wybór padł na puzzle i to kilka pudełek. Teraz puzzle leżą grzecznie w pudełkach i czekają na swoją kolej, a ja poluję na kolejne fajne wzory... :-)
Mam nadzieję, że uda mi się zagrzać tu miejsca na dłużej.
Ślicznie się uśmiecham i pięknie proszę Pana Admina o założenie dla mnie albumu, ażebym miała swój kącik do upamiętniania popełnianych przeze mnie puzzlowych czynów. :-D
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Poslusznie hlasim i wytam serdecznie puzzlomaniaków :)

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Witamy na forum :)
Zapraszam do upamiętniania (i popełniania):
https://www.puzzleforum.pl/viewforum.php?f=764
Pozdrowienia 8-)
Marcin
Emerencja pisze: 18 kwietnia 2023, 23:18 Ślicznie się uśmiecham i pięknie proszę Pana Admina o założenie dla mnie albumu, ażebym miała swój kącik do upamiętniania popełnianych przeze mnie puzzlowych czynów. :-D
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5105
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Poslusznie hlasim i wytam serdecznie puzzlomaniaków :)

Post autor: jagabaga »

Witaj Elu! :) Zawsze mnie cieszy, gdy ktoś nas podgląda przez ileś tam czasu, a potem zakłada konto, bo to świadczy o tym, że podglądane miejsce uznaje za super fajne :). Z niecierpliwością czekam na Twoje sprawozdania z układania i coś czuję, że Twój album będzie żył pełnią życia :D.
Emerencja pisze: 18 kwietnia 2023, 23:18 Po pójściu na studia nastąpiła długa przerwa w układaniu puzzli z tak prozaicznego powodu, jakim był brak czasu,
byłam pewna, że prozaicznym studenckim powodem, o jakim przeczytam "po przecinku", będzie... brak miejsca :lol:.
Awatar użytkownika
relestat
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 172
Rejestracja: 20 września 2021, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poslusznie hlasim i wytam serdecznie puzzlomaniaków :)

Post autor: relestat »

Witaj. Cieszę się że się udało ;)
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3525
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: Poslusznie hlasim i wytam serdecznie puzzlomaniaków :)

Post autor: kallarepka »

Witaj Elu!
Z przyjemnością będziemy wzmacniać cię w twoim nałogu :mrgreen:
Czekam na twoje pierwsze dzieła :)
Awatar użytkownika
AgitaDynamita
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 252
Rejestracja: 04 września 2022, 15:55

Re: Poslusznie hlasim i wytam serdecznie puzzlomaniaków :)

Post autor: AgitaDynamita »

Cześć Elu! Witam ciepło.
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4062
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: Poslusznie hlasim i wytam serdecznie puzzlomaniaków :)

Post autor: Wojciech »

Powitać serdecznie!
No i zobaczymy, co tam ciekawego zmontujesz. :D
Awatar użytkownika
Puzzle-Sammler-Burg
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 112
Rejestracja: 20 marca 2023, 17:21

Re: Poslusznie hlasim i wytam serdecznie puzzlomaniaków :)

Post autor: Puzzle-Sammler-Burg »

Auch von mir ein herzliches Willkommen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się”