Witam ze Szczyrku

kilka słów o sobie
Esta
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 27
Rejestracja: 14 sierpnia 2023, 22:30

Witam ze Szczyrku

Post autor: Esta »

Jestem Beata... będę szczera, choć wiem, że większości się to nie spodoba. Na forum trafiłam przypadkowo... ale może od początku - ogólnie rzecz ujmując zajmuję się charytatywną pomocą dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Żywcu (Esta to moja suczka stamtąd). Pomoc ta polega m.in. na otrzymywaniu różnych przedmiotów od dobrych ludzi i sprzedawaniu ich na OLX czy Allegro. Do tych rzeczy należą również puzzle, które zresztą zawsze dobrze mi idą. Tym razem jednak otrzymałam puzzle dość stare. Zaczęłam szukać w necie i tak po puzzlach Ravensburger 1976 rok trafiłam tu. Ponieważ kiedyś zajmowałam się również starociami, pomyślałam od razu o ich kolekcjonerskiej wartości samej w sobie. I tak przejdę do sedna - nie oczekuję, że są warte nie wiadomo ile, ale też nie sądzę by były warte tyle ile współczesne puzzle. Dlatego mam nadzieję, że z pomocą forum uda mi się znaleźć chętnych do nabycia i uzyskać jak najlepszą cenę na pomoc dla naszych "braci mniejszych". Z biciem serca czekam na Wasze opinie...

P.S. Chętnych do obejrzenia zapraszam do 4 postów pt. Puzzle Vintage
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2023, 12:02 przez Esta, łącznie zmieniany 1 raz.
Esta
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 27
Rejestracja: 14 sierpnia 2023, 22:30

Re: Witam ze Szczyrku

Post autor: Esta »

Dziękuję za zrozumienie i empatię :-)
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3525
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: Witam ze Szczyrku

Post autor: kallarepka »

Pokaż zdjęcie, co to za puzzle. :) Ja lubię staruszki, ale bardzo szczególne. I generalnie ze starymi puzzlami tak jest, że jest mała pula poszukiwanych wzorów, które osiągają duże ceny, trochę takich, które chętnie kupują koneserzy lubiący specyficzną tematykę, oraz mnóstwo takich, które nie cieszą się specjalnym zainteresowaniem. Pytanie, do której grupy należy twoje pudełko.
Nie widzę nic złego w tym, że szukasz nabywcy na naszym forum. Ja jestem bardzo ciekawa, co to za wzór :)
Esta
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 27
Rejestracja: 14 sierpnia 2023, 22:30

Re: Witam ze Szczyrku

Post autor: Esta »

Dzięki :) Przynajmniej już coś wiem ;)

Pudełek mam 20 sztuk - różnych firm, różnej ilości puzzli. Jutro zrobię fotki i wrzucę w w nowym poście w sekcji "sprzedam"
Awatar użytkownika
Puzzle-Sammler-Burg
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Trzeci stopień puzzlomaniactwa
Posty: 112
Rejestracja: 20 marca 2023, 17:21

Re: Witam ze Szczyrku

Post autor: Puzzle-Sammler-Burg »

Auch von mir ein herzliches Willkommen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się”