Springbok 500 - Midnight's Delights (wnętrze lodówki)

Awatar użytkownika
ira
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2532
Rejestracja: 11 czerwca 2016, 17:54
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą

Springbok 500 - Midnight's Delights (wnętrze lodówki)

Post autor: ira »

Świetne puzzle na przerwę od poważniejszego układania.
Fajnie się układało chociaż trzeba było wciskać elementy na siłę, tak ściśle spasowane są. Jeszcze przed układaniem miałam mnóstwo do klejenia. Puzzle były w dość dużych płatach i rozdzielałam je. Podczas rozdzielania dużo puzzli traciło nadruk - odskakiwał całkowicie sam lub prawie, czasem musiałam pomóc. :lol: Po ułożeniu puzzle można było nosić w rękach, wymachiwać nimi.
Rozłożyłam na kilka kawałków i zaczęłam je wentylować w pobliżu kaloryfera, żeby straciły nadmiar wilgoci jaki prawdopodobnie wchłonęła tektura. Po tym zabiegu trochę łatwiej mi było rozdzielać je ale znowu było sporo klejenia.
Powinnam sobie dać spokój z nimi ale jednak jestem nieźle zafiksowana na tym tle a poza tym bardzo mi się podoba pomysł na taką grafikę. Miło popatrzeć na tak wypasioną lodóweczkę. :D Moja często świeci pustkami ;)
lodowka.jpg
lodowka1.jpg
Od razu też dorobiłam braki. Zdjęcie robiłam przy świetle sztucznym i wyszło, że muszę poprawić błysk na doróbkach :lol:
lodowka4.jpg
lodowka4.jpg (37.76 KiB) Przejrzano 144 razy
Takie sztywniaki...
lodowka2.jpg
lodowka3.jpg
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5108
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Springbok 500 - Midnight's Delights (wnętrze lodówki)

Post autor: jagabaga »

ira pisze: 16 stycznia 2024, 11:47 bardzo mi się podoba pomysł na taką grafikę.
Nie tylko Tobie! :) Kopara mi opadła :o . A swoja drogą to: po pierwsze nie lubię tak zapchanych lodówek, bo w takim zapchańcu trudno cokolwiek znaleźć i trudno z tego cokolwiek wyjąć, a po drugie: w pierwszym momencie uznałam, że pastelowożółte pudełko na drugiej półce od dołu po lewej stronie to pudełko z puzzlami! :lol:

Dorobione braki, oczywiście, EKSTRA! :mrgreen:
Awatar użytkownika
ira
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2532
Rejestracja: 11 czerwca 2016, 17:54
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą

Re: Springbok 500 - Midnight's Delights (wnętrze lodówki)

Post autor: ira »

jagabaga pisze: 16 stycznia 2024, 12:11
ira pisze: 16 stycznia 2024, 11:47 bardzo mi się podoba pomysł na taką grafikę.
Nie tylko Tobie! :) Kopara mi opadła :o . A swoja drogą to: po pierwsze nie lubię tak zapchanych lodówek, bo w takim zapchańcu trudno cokolwiek znaleźć i trudno z tego cokolwiek wyjąć, a po drugie: w pierwszym momencie uznałam, że pastelowożółte pudełko na drugiej półce od dołu po lewej stronie to pudełko z puzzlami! :lol:

Dorobione braki, oczywiście, EKSTRA! :mrgreen:
*Ja też nie lubię aż tak zapchanych lodówek. :D
** A z tym pudełkiem to miałam tak samo :lol: :lol:
***Dzięki za uznanie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ira”