King

Dane kontaktowe, wasze opinie odnośnie produktów, nowości w ofercie
Awatar użytkownika
XeniaRodefsky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 605
Rejestracja: 05 sierpnia 2016, 15:08
Lokalizacja: Łomianki

King

Post autor: XeniaRodefsky »

Nie ma takiego tematu, więc zakładam i od razu chciałam zapytać o wrażenia. Zastanawiam się nad kupnem nowych z tej firmy i chciałam zapytać, czy warto (zwł. nowe).
Awatar użytkownika
Madzia3478
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 473
Rejestracja: 04 marca 2018, 11:31
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: King

Post autor: Madzia3478 »

Ja zamierzam nabyć używane tej firmy w niedalekim czasie. Też nigdy ich nie układałam. Także mogę dać znać co i jak i porobię zdjęcia jak ułożę, tylko nie wiem kiedy będę je układać :)
Awatar użytkownika
XeniaRodefsky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 605
Rejestracja: 05 sierpnia 2016, 15:08
Lokalizacja: Łomianki

Re: King

Post autor: XeniaRodefsky »

Widziałam, ze układała kilka Kallarepka i Olcia, i jeszcze parę osób miało styczność. Wygląda na to, że nowsze mogą być całkiem spoko.
Awatar użytkownika
halusta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 281
Rejestracja: 15 lipca 2016, 20:30
Lokalizacja: Lubuskie

Re: King

Post autor: halusta »

Mam kilka pudełek i jestem z nich bardzo zadowolona. Nie rozsypują się, nadruk mają całkiem w porządku i bardzo przyjemnie się je układa, przynajmniej tysiączki :)
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2277
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: King

Post autor: Cyber Killer »

Układałem King'a z lat90-2000, nie było jakoś dramatycznie źle, ale ogółem jakość była słaba, puzzle dość cienkie i łatwo rozsypujące się. Za to było bardzo dużo fikuśnych "nóżek", chociaż to właśnie powodowało że się słabo obrazek trzymał.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
kallarepka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3509
Rejestracja: 11 lutego 2014, 12:49

Re: King

Post autor: kallarepka »

Układałam z różnych lat. Generalnie im nowsze, tym jakość istotnie się poprawia. Nowe powinny być całkiem niezłe. Chociaż jakość Jumbo, Falcona czy Castorlandu to nie jest. Elementy są cieńsze i trochę mniej trwałe niż w tych najlepszych markach. Nadruk mają za to w porządku - wyraźny, kolory nasycone, detale dobrze odwzorowane. I są zazwyczaj dobrze spasowane.
Awatar użytkownika
Canuck
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 266
Rejestracja: 02 listopada 2019, 06:44

Re: King

Post autor: Canuck »

Z puzzlami od Kinga ostrożnie. Szykowałem się do kupna obrazu Campbella z martwą naturą (gość specjalizuje się w malowaniu zakurzonych butelek wina), ale w porę odkryłem, że firma namieszała; przycięto dolny brzeg tak, że znikł podpis malarza, a podany tytuł dzieła był nieprawdziwy.
Pierwszy Kinkade!
kociara
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2020, 18:40

Re: King

Post autor: kociara »

ile mniej więcej kosztują puzzle king 1000 nowe? na allegro znalazłam jedynie u dwóch sprzedawców za 20 i 22 i zastanawiam się czy to normalna cena
bkiaw13
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1490
Rejestracja: 13 marca 2014, 20:36

Re: King

Post autor: bkiaw13 »

Kupiłem 5-pak 1000 i okazało się, że brak jednego wzoru, a drugi był zdublowane. Napisałem do Kinga o całej sytuacji, ale brak odzewu. Ponadto części do siebie podobne, a kształt 2 na 2.
anioldiablo
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 6
Rejestracja: 09 września 2021, 21:37
Lokalizacja: WrocLove

Re: King

Post autor: anioldiablo »

Hej
Nie wiem czy jeszcze kogoś interesują puzzle King
Ja swoje nowe kupowałam w Action. Zazwyczaj za 14,99 raz była promocja za chyba 12,99 albo 11,99

Układałam kilka "zwyczajnych" i jak dla mnie katorga. Elementy są cieniutkie i ciężko przenieść razem. Na dodatek kolory ciemne

Za to urzekła mnie seria Comic i tu nie zrażają mnie te cienkie puzzelki 😉 więc polecam

Muszę nauczyć się wstawiać obrazki 😉
ODPOWIEDZ

Wróć do „Producenci”