Beksiński - beks.pl - 2000 - AE73

Awatar użytkownika
Malwina
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 461
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 15:13
Lokalizacja: Poznań

Beksiński - beks.pl - 2000 - AE73

Post autor: Malwina »

Miałbyć temat z postępami, będzie prawie jak zawsze na gotowo. Puzzle z serii masochistycznych. Niestety jestem z tych co lubią układać taki obraz jaki im się podoba, nie patrze na puzzle: "o nie te będą za trudne, wezmę tamte bo łatwiejsze". Lubie się pomęczyć. Z tymi "męczę" się od końca marca, obecnie już prawie kończę :) układam prawie codziennie ok. 1-2h jeżeli ktoś byłby ciekawy ile mi to zajmuje :)

Tak było tydzień temu. Teraz jest dziura w brzuchu bestii i dziura w lewym górnym rogu :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Malwina
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 461
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 15:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Beksiński - beks.pl - 2000 - AE73

Post autor: Malwina »

No i jest finał! Efekt super, pomijając zabandażowany łeb, gdzie jest trochę pikseloza na wydruku. Za tą cenę mogli się trochę bardziej postarać :p Puzzle są trochę gorszej jakości niż poprzednie, które układałam z tej serii - tamte były nowsze, więc pewnie coś poprawili. Część puzzli rozkleiła mi się w trakcie układania i zszedł czarny nadruk w miejscu zgięcia tego odłamka, który się odkleił.

Obrazekbeks2000
Henryk Kwinto
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 11
Rejestracja: 13 listopada 2021, 16:09

Re: Beksiński - beks.pl - 2000 - AE73

Post autor: Henryk Kwinto »

Witam,
mam pytanko do tych puzzli "Pełzająca śmierć". Zacząłem układać, ale już widzę, że to droga przez mękę. Czy wykrojniki są zawsze takie same dla danych puzzli, czy producent mógł przy jednych puzzlach korzystać z różnego rodzaju wykrojników? Pozdrawiam
AlexAG
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 177
Rejestracja: 25 października 2021, 13:58
Lokalizacja: United Kingdom

Re: Beksiński - beks.pl - 2000 - AE73

Post autor: AlexAG »

Gratuluje ułożenia bi widać że trudne. Ja bym jednak chyba miała koszmary od układania takiej maszkary.
Awatar użytkownika
Malwina
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 461
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 15:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Beksiński - beks.pl - 2000 - AE73

Post autor: Malwina »

Henryk Kwinto pisze: 19 listopada 2021, 15:28 Witam,
mam pytanko do tych puzzli "Pełzająca śmierć". Zacząłem układać, ale już widzę, że to droga przez mękę. Czy wykrojniki są zawsze takie same dla danych puzzli, czy producent mógł przy jednych puzzlach korzystać z różnego rodzaju wykrojników? Pozdrawiam
Hmm szczerze mówiąc to nie wiem, ale wydaje mi się że powinien być raczej ten sam wykrojnik. W innych puzzlach Beksińskiego, które układałam był taki sam jak na zdjęciu ktore znalazłam w internecie którym się wspomagało, także są duże szanse :)
Henryk Kwinto
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 11
Rejestracja: 13 listopada 2021, 16:09

Re: Beksiński - beks.pl - 2000 - AE73

Post autor: Henryk Kwinto »

Niestety nie, wykrojnik jest inny (zwróć uwagę na plik poniżej). Są to moje pierwsze puzzle w życiu, ułożyłem je przez miesiąc (średnio 1,5-2h dziennie). Faktycznie, trzeba metodą Kopciuszka.
ObrazekAD-73 Beksinski by Henryk Kwinto, on Flickr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malwina”