Chińczyk na Allegro?

Ciekawostki wyszperane na Allegro, Ebay itp.
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3918
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Chińczyk na Allegro?

Post autor: Vicky »

Od kilku tygodni przewijają mi się na allegro oferty puzzli z Chin. Oczywiście cena wysoka, wysyłka i czas oczekiwania długo i drogo, zaś jakość? No właśnie ktoś miał już przyjemność z tego typu Chińczykami? Przykładowo podaje nazwę użytkownik Jiquan-store - 75%,z prowincji Wuhan. :D
krysteksc
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1152
Rejestracja: 11 listopada 2014, 17:43
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Chińczyk na Allegro?

Post autor: krysteksc »

Vicky pisze: 10 kwietnia 2020, 19:42 Od kilku tygodni przewijają mi się na allegro oferty puzzli z Chin. Oczywiście cena wysoka, wysyłka i czas oczekiwania długo i drogo, zaś jakość? No właśnie ktoś miał już przyjemność z tego typu Chińczykami? Przykładowo podaje nazwę użytkownik Jiquan-store - 75%,z prowincji Wuhan. :D
Jeśli z Wuhan to biorę w ciemno 🤣🤣
olka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 62
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 21:30

Re: Chińczyk na Allegro?

Post autor: olka »

Może nie dosłownie na allegro, ale bezpośrednio z aliexpress... Jeśli kogoś miałoby kusić zamawianie... Wszystko dotarło w 2-3 tygodnie, w każdym opakowaniu plakat. Puzzle mini (42-44 zł) zapakowane przynajmniej w bąble, pudełka sztywniejsze, same puzzle grube i dają nadzieję, że fajnie będą się trzymać. Pozostałe (38-46 zł), łącznie z księżycem, z którym miałam duże nadzieje, a finalnie cieszę się, że nie zdecydowałam się na planety z tej serii - cienkie wszystko dosłownie. Opakowania wątłe (bez żadnych dodatkowych usztywnień), puzzle cienkie i subiektywnie - zniechęcające. Kompletnie nie moja jakość.
IMG_20200530_132026.jpg
IMG_20200530_132112.jpg
IMG_20200530_132703.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aukcje”