Ravensburger 9000 Astrologia

Awatar użytkownika
Frewaz
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 89
Rejestracja: 29 stycznia 2020, 15:48
Lokalizacja: Września

Re: Ravensburger 9000 Astrologia

Post autor: Frewaz »

olka pisze: 09 lipca 2020, 00:42 Wiesz... ostatnio przyjechały do mnie "Przy wodopoju"... ;)
Dwa pytania. Zmieszane? Na jak długo możesz je pożyczyć?

Po chwili.
Właściwie mam jeszcze trzecie. Dlaczego zamówiłaś je z wysyłką do siebie a nie do mnie? ;)
Moje puzzle: Jigsaw-Wiki
olka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 62
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 21:30

Re: Ravensburger 9000 Astrologia

Post autor: olka »

Frewaz pisze: 09 lipca 2020, 07:30 Dwa pytania. Zmieszane? Na jak długo możesz je pożyczyć?

Po chwili.
Właściwie mam jeszcze trzecie. Dlaczego zamówiłaś je z wysyłką do siebie a nie do mnie? ;)
Już się tłumaczę: niezmieszane! No, chyba że sprzedawca włączył swój czeski humor i mimo oznaczeń na workach pomieszał. Ale mają być kompletne. ;)
Do mnie... faktycznie, nie przemyślałam tego... Na usprawiedliwienie mam tylko to, że wykorzystywałam pośredniczkę matki, która jej coś wysyłała i poszło hurtem. Pójdę klęczeć na grochu...

Ustalimy uwzględniając czy potrzebujesz mobilizacji, czy oddechu przy czymś mniejszym itd.
Awatar użytkownika
chrumcia91
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3624
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 12:52
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ravensburger 9000 Astrologia

Post autor: chrumcia91 »

Pisz do ravena że masz braki, mi przysłali nowy worek :)
Awatar użytkownika
Frewaz
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 89
Rejestracja: 29 stycznia 2020, 15:48
Lokalizacja: Września

Re: Ravensburger 9000 Astrologia

Post autor: Frewaz »

Musieliby przysłać całe nowe, bo w obydwóch workach są braki.
Moje puzzle: Jigsaw-Wiki
olka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 62
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 21:30

Re: Ravensburger 9000 Astrologia

Post autor: olka »

Frewaz pisze: 09 lipca 2020, 23:54 Musieliby przysłać całe nowe, bo w obydwóch workach są braki.
Myślisz, że miałabym coś przeciwko? ;)
Awatar użytkownika
Frewaz
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 89
Rejestracja: 29 stycznia 2020, 15:48
Lokalizacja: Września

Re: Ravensburger 9000 Astrologia

Post autor: Frewaz »

olka pisze: 10 lipca 2020, 00:08
Frewaz pisze: 09 lipca 2020, 23:54 Musieliby przysłać całe nowe, bo w obydwóch workach są braki.
Myślisz, że miałabym coś przeciwko? ;)
No ba!
Moje puzzle: Jigsaw-Wiki
olka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 62
Rejestracja: 02 stycznia 2018, 21:30

Re: Ravensburger 9000 Astrologia

Post autor: olka »

olka pisze: 09 maja 2020, 16:36
A dla porządku wspomnę, że puzzle kupione dzięki KonradPuzzle (wdzięcznam do tej pory!), który kiedyś w wątku o olx zamieścił informację o Astrologii i Zodiaku do wzięcia (a część zasług należy do prywatnego znajomego, który odebrał puzzle we Wrocławiu i pociągiem jakiś czas później przytargał ten nielekki zestaw do mnie). Tak więc Astrologia ma szczęście do facetów. ;) Niech Ci sprzyja!
Więc wpychając się w wątek Frewaza, bo i tu najwięcej historii z tym związanej było, melduję, że Zodiac Schmidta (3000) kupiony razem z Astrologią też się wreszcie doczekał. I choć byłam przekonana, że też będą niekompletne (dzięki epidemii Astrologia nie miała szczęścia do reklamacji w Ravenie, więc dalej jest dziurawa) i nawet żal wlał się w me serduszko którejś niedawnej niedzieli, gdy przypadkiem zobaczona aukcja z tymi samymi puzzlami (według opisu kompletnymi) została w ostatnich godzinach przegapiona na rzecz robienia ciastek... jednak obyło się bez braków. Przy porządnym dziennym świetle udało się wychwycić pomylone nieco bliźniaki i już wszystko jest na swoim miejscu (wykrojnik się powtarza).
Zodiac.jpg
(tak na marginesie, miłą opcją na forum byłaby możliwość dodania opisu alternatywnego do wstawianych grafik)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Frewaz”