Cobble Walk Cottage (Eurographics, 1000)

Awatar użytkownika
rts
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 15
Rejestracja: 17 maja 2020, 23:21

Cobble Walk Cottage (Eurographics, 1000)

Post autor: rts »

Kilka dni, z przerwa na pracę i dzieło artysty Dominica Davisona gotowe.

Doskonalej jakości reprodukcja obrazy i elementy o nieregularnych kształtach. Puzzle świetnie się trzymają. Nie spotkałam się z problemem, aby
któryś z elementów pasował w kilku miejscach

Pudełko małe, co ma swoje plusy (można schować do większego pudelka po ukończeniu, co pozwala zaoszczędzić trochę miejsca), ale i minusy (przy tej ilości szczegółów, czasem przydałby się większy obraz).

Niewiele pyłu i tylko 2 złączone elementy, które dało się elegancko rozdzielić.

Puzzle zaczęłam układa podczas kilku upalnych, słonecznych dni, co nie było dobrym pomysłem jako ze są one błyszczące. Znacznie lepiej układa się bez słoneczka zerkającego zza okna lub przy niezbyt intensywnym, sztucznym oświetleniu.
Załączniki
2020-05-28_232736.JPG
2020-05-28_232734.jpg
Trumanx
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2020, 01:34

Re: Cobble Walk Cottage (Eurographics, 1000)

Post autor: Trumanx »

Ładne, ciekawe cięcie puzli
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Cobble Walk Cottage (Eurographics, 1000)

Post autor: Sunako1006 »

Bardzo ładny obrazek ale nie łapię jak Eurographics są produkowane w USA? Słyszałam że jest produkcja europejska( mój smart cut chyba był drukowany w Niemczech) i kanadyjska. I faktycznie adres jest z Kanady. Na serio opłaca im się bardziej je produkować w USA?

Układałaś może inne Eurographics te z Europy i wiesz czym się różnią? Ciekawie też że jak nie są smart cut to i tak jest trochę niestandardowych elementów.
Awatar użytkownika
Maximus
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 77
Rejestracja: 21 czerwca 2020, 18:07
Lokalizacja: Kawałek od Zielonej Góry

Re: Cobble Walk Cottage (Eurographics, 1000)

Post autor: Maximus »

Sunako1006 pisze: 28 lipca 2020, 12:46 Bardzo ładny obrazek ale nie łapię jak Eurographics są produkowane w USA? Słyszałam że jest produkcja europejska( mój smart cut chyba był drukowany w Niemczech) i kanadyjska. I faktycznie adres jest z Kanady. Na serio opłaca im się bardziej je produkować w USA?

Układałaś może inne Eurographics te z Europy i wiesz czym się różnią? Ciekawie też że jak nie są smart cut to i tak jest trochę niestandardowych elementów.
Gdzieś czytałem, że są trzy miejsca produkcji puzzli EG. Ciekawy temat do sprawdzenia. Posiadane przeze mnie "do ułożenia" są z Niemiec.
1. Poszukiwane puzzle - nowe bądź używane:
http://puzzleforum.pl/viewtopic.php?f=10&t=11697
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5092
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Cobble Walk Cottage (Eurographics, 1000)

Post autor: jagabaga »

Myślałam, że jak Eurographics, to tylko pokręcony smart cut. A tu, proszę, jaka regularność :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „rts”