KING

Awatar użytkownika
Canuck
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 266
Rejestracja: 02 listopada 2019, 06:44

KING

Post autor: Canuck »

15. "Life's Pleasure" (też "Life's Pleasures"), 1000, Raymond Campbell (niewymieniony), King, Classic Collection.
Pora na winobranie. Sceptycznie byłem nastawiony do Kinga. Nadal jestem. Są lepsze jakościowo puzzle, niż te. Cienkie i rozwarstwiające się od spodu (kupiłem używane, więc może nowe nie mają tej cechy). Jednak bardzo podobają mi się zakurzone butelki Campbella, a wybór puzzli z jego martwymi naturami jest skromny. King musiał oczywiście przemilczeć nazwisko autora - nie ma go na pudełku, a w tytule zrobić błąd - "Life's Pleasures", nie "Life's Pleasure". Zróżnicowanie kształtów - średnie.
Mimo tych wad, jestem zadowolony; całość wygląda bardzo dobrze. Nie były to łatwe puzzle - są ciemniejsze, niż na zdjęciu.

Nie znam się na winach. Te są na pewno francuskie. Pierwsze ("Grand Vin de Chateau Latour") i trzecie ("Calvet Chateau Saint Germain 1967") pochodzą z winnic Bordeaux (południowo zachodnia Francja). Ser "Chatelain" jest normandzki (północna Francja).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przyjemności życia według Raymonda Cambella - stare wino, ser i krakersy. Urodzony w Surrey, w 1956. Od dziecka chciał być malarzem, ale odpuścił sobie studiowanie sztuki. Inspirację czerpał od "Starych Mistrzów" podczas swoich podróży po Europie. Imał się takich zawodów, jak rybak i grabarz, ale nigdy nie porzucił myśli o malowaniu. Dziś jego prace są wystawiane w galeriach na całym świecie. Jeden z popularniejszych znawców martwej natury w UK. Oglądając obrazy Raymonda nasuwa się myśl - facet kocha wino. Jest też kolekcjonerem starych mebli, zabawek i porcelany (patrz puzzle).
Podpis.
Obrazek

Pudełko.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 31 marca 2021, 22:16 przez Canuck, łącznie zmieniany 4 razy.
Pierwszy Kinkade!
Ann999
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2854
Rejestracja: 25 kwietnia 2017, 15:29
Lokalizacja: Warszawa / Powiat Warszawski Zachodni

Re: KING

Post autor: Ann999 »

Ciekawe :)
Widziałam ten obraz kilka razy i zawsze myślałam, że to zdjęcie :)
Puzzle w 2017-2020 roku: 147 obrazów, 161 353 elementy
Puzzle w 2021 roku: 6 obrazów, 3800 elementów
Puzzle w 2022 roku: 8 obrazów, 6800 elementów
Puzzle w 2023 roku: 23 obrazów, 21782 elementy
Puzzle w 2024 roku: 5 obrazów, 5500 elementów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Canuck”