artpuzzle.pl

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
UncleLion
Administrator
Posty: 479
Rejestracja: 17 lutego 2012, 22:13
Kontakt:

Re: artpuzzle.pl

Post autor: UncleLion »

Mam wrażenie, że coś z ich stroną się dzieje - główną ledwo wczytuje, na pozostałe nie chce w ogóle wejść. Podobnie było już jakiś czas temu z ich blogiem (przynajmniej podejrzewam, że puzzlomaniak.pl to blog przez nich prowadzony). U was też takie problemy?
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2264
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: artpuzzle.pl

Post autor: Cyber Killer »

Wygląda jakby próbowali odpalić https, ale mają problemy z konfiguracją.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
szu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 588
Rejestracja: 23 listopada 2017, 01:00

Re: artpuzzle.pl

Post autor: szu »

Coś długo mają te problemy. Od kilku dni wchodzę codziennie na stronę, a tu lipa - nie działa :?
Awatar użytkownika
Daff
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 778
Rejestracja: 22 marca 2016, 12:29
Lokalizacja: Galicja

Re: artpuzzle.pl

Post autor: Daff »

Mam wiadomości z pierwszej ręki czyli od samej Szefowej art-puzzli - do wieczora wszystko powinno być w porządku (ok. 15 dostali maila, że do 4 godzin naprawią). Jakieś kłopoty z certyfikatem, RODO i takimi tam :D Ale zamawiać się da ;)

No i wszystko wróciło do normy :D
abee
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 934
Rejestracja: 18 września 2015, 23:57

Re: artpuzzle.pl

Post autor: abee »

mariareis pisze: 01 stycznia 2019, 18:52 Czy ArtPuzzle nadal prowadzi dział puzzli na zamówienie? Na stronie głównej mają nadaj Josephine Wall i Eschera, ale z boku brak odpowiedniej zakładki.
Właśnie - ktoś coś wie? Czy już nie będzie u nich puzzli na zamówienie? Czy ja przeoczyłam jakąś wiadomość? bo nic do mnie nie dotarło.
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: artpuzzle.pl

Post autor: mariareis »

abee pisze: 18 lutego 2019, 11:22
mariareis pisze: 01 stycznia 2019, 18:52 Czy ArtPuzzle nadal prowadzi dział puzzli na zamówienie? Na stronie głównej mają nadaj Josephine Wall i Eschera, ale z boku brak odpowiedniej zakładki.
Właśnie - ktoś coś wie? Czy już nie będzie u nich puzzli na zamówienie? Czy ja przeoczyłam jakąś wiadomość? bo nic do mnie nie dotarło.
Tyle wiem, że nie będzie już puzzli na zamówienie z Mondopuzzle. Mają nawiązać współpracę z jakimś producentem, który ma w ofercie obrazy, ale z jakim, to nie wiem.
Hamsterek
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 549
Rejestracja: 23 października 2018, 12:28

Re: artpuzzle.pl

Post autor: Hamsterek »

mariareis pisze: 19 lutego 2019, 10:02 Tyle wiem, że nie będzie już puzzli na zamówienie z Mondopuzzle. Mają nawiązać współpracę z jakimś producentem, który ma w ofercie obrazy, ale z jakim, to nie wiem.
A można gdzieś "u nas" dostać Mondopuzzle?
Awatar użytkownika
mariareis
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1584
Rejestracja: 12 października 2014, 08:00

Re: artpuzzle.pl

Post autor: mariareis »

Hamsterek pisze: 19 lutego 2019, 12:42
mariareis pisze: 19 lutego 2019, 10:02 Tyle wiem, że nie będzie już puzzli na zamówienie z Mondopuzzle. Mają nawiązać współpracę z jakimś producentem, który ma w ofercie obrazy, ale z jakim, to nie wiem.
A można gdzieś "u nas" dostać Mondopuzzle?
Nie mam pojęcia :).
Awatar użytkownika
tungu
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 52
Rejestracja: 02 kwietnia 2017, 19:26

Re: artpuzzle.pl

Post autor: tungu »

Są obiecane nowości: Pomegranate i Eurographics (Kanada) w 1000 el, ok. 60 wzorów. Gł. malarstwo, ciekawe wzory, takie inne. Ceny niestety mało przyjazne. Ale fajnie, że dbają o nowy, ciekawy asortyment, mam nadzieję, że będą kupujący. Mnie ogromnie podoba się to:
https://www.art-puzzle.pl/puzzle/Jerozo ... -Hogenberg
Awatar użytkownika
tungu
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 52
Rejestracja: 02 kwietnia 2017, 19:26

Re: artpuzzle.pl

Post autor: tungu »

Niestety, nie ma już możliwości odbioru w centrum miasta (jedynie w podkrakowskiej siedzibie firmy) :( Dla mnie to bardzo zła wiadomość.
zolivvka
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwietnia 2020, 23:45

Re: artpuzzle.pl

Post autor: zolivvka »

Uwielbiam ten sklep .Mam od nich sporo pudełek , zwłaszcza ostatnio poszalałam. Mają najtańsze (chyba)puzzle Heye , które bardzo lubię
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: artpuzzle.pl

Post autor: Sunako1006 »

Też napiszę bo sklep w porównaniu z innymi ma wiele plusów, idealny niestety nie jest.
Jakość wzorów i przekrój firm to zdecydowany plus strony, ułożyć chciałabym tak z połowę z nich, jednocześnie mam ogromny, przeogromny problem z wyborem tych top, które kupię. Bo jednak nie zrobię zakupów za kilka tys zł na raz i nie mam miejsca na aż tyle pudeł ;)
Z drugiej strony asortyment zmienia się błyskawicznie, niby widać ile sztuk jeszcze zostało ale zaraz nie ma i nawet produkty znikają ze sklepu. Niby to dobrze że nie ma setek produktów niedostępnych, które nigdy nie wrócą ale jednak mogłyby dłużej być dostępne nawet te wyprzedane. Łatwiej porównać ofertę danej firmy i wiedzieć na co polować w przyszłości.
Duży plus za błyskawiczną wysyłkę i dobre pakowanie
Za to minus za brak aktualnej promocji rzeczy. Na stronie głównej przewijają się reklamy nanopuzzli od Akena czy serii Szalone Mrówki, których nie ma w ogóle w sklepie. Nie podoba mi się też jak podzielone są kategorie i że z nowości widać tylko ostatnie 8 na głównej stronie, nie można nawet sortować po ostatnio dodanych.
Oczywiście przy innych sklepach wypada całkiem nieźle ;)
Lamela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 242
Rejestracja: 14 stycznia 2021, 21:02
Lokalizacja: Wrocław / Lubań

Re: artpuzzle.pl

Post autor: Lamela »

Wiecie może, czy wszystkie puzzle Eurographics tam dostępne są smart cut (nieregularne kształty)? Bo na stronie producenta jeżeli jest w prawym dolnym rogu niebieski znaczek ,,museum quality" to są zamieszczone zdjęcia ze standardowym wykrojem.
Anula
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1203
Rejestracja: 24 stycznia 2019, 00:33
Lokalizacja: Otwock

Re: artpuzzle.pl

Post autor: Anula »

Nie wszystkie puzzle Eurographics są smart cut.
Nie ma znaczenia gdzie sprzedawane. Trzeba doczytać, dobrze obejrzeć zdjęcie pudełka.
2024r.: 12 obrazów, 9 marek, 9500 el.
2023r.: 58 obrazów, 24 marki, 54065 el.
2022r.: 72 obrazy, 30 marek, 55460 el.
2021r.: 56 obrazów, 26 marek, 50380 el.
2020r.: 50 obrazów, 25 marek, 41600 el.
2019r.: 46 obrazów, 13 marek, 42800 el.
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5708
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: artpuzzle.pl

Post autor: edorka »

A dokładniej - jeżeli nie ma znaczka Smart Cut Technology (czerwony okrągły z turkusowymi puzzelkami w środku) to wykrojnik jest tradycyjny.
kawa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 547
Rejestracja: 24 marca 2019, 18:15

Re: artpuzzle.pl

Post autor: kawa »

Lamela pisze: 17 marca 2021, 20:20 Wiecie może, czy wszystkie puzzle Eurographics tam dostępne są smart cut (nieregularne kształty)? Bo na stronie producenta jeżeli jest w prawym dolnym rogu niebieski znaczek ,,museum quality" to są zamieszczone zdjęcia ze standardowym wykrojem.
Może po prostu napisz do sklepu? Właściciele powinni pomóc.
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: artpuzzle.pl

Post autor: Sunako1006 »

Lamela pisze: 17 marca 2021, 20:20 Wiecie może, czy wszystkie puzzle Eurographics tam dostępne są smart cut (nieregularne kształty)? Bo na stronie producenta jeżeli jest w prawym dolnym rogu niebieski znaczek ,,museum quality" to są zamieszczone zdjęcia ze standardowym wykrojem.
Jak napisała Anula, nie ważne gdzie sprzedawane, trzeba patrzeć na każde pudełko osobno. Co do sklepu art-puzzle to rzeczy szybko potrafią znikać. Teraz mają dużo dostępnych z tej firmy ale raczej małą ilość takich samych egzemplarzy. Jeśli szukasz smart cut to w prawym dolnym rogu pudełka jest odpowiedni znaczek, jeśli go nie ma to powinny być klasyczne kształty, dodatkowo w tym sklepie w opisie puzzli jest zaznaczone kiedy to jest smart cut. Przy niektórych wzorach to potrafi sprawić frajdę, przy innych sprawia że ułożenie jest bardzo, bardzo trudne.
Puzzle ze znaczkiem Museum Quality nie wyglądają na smart cut ale w opisie są tak opisane, dziwne bardzo. Może da się znaleźć poszczególny wzór, który CIę interesuje, już ułożony tej firmy i wtedy będzie widać jak wycieli.
Lamela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 242
Rejestracja: 14 stycznia 2021, 21:02
Lokalizacja: Wrocław / Lubań

Re: artpuzzle.pl

Post autor: Lamela »

Wielkie dzięki za zainteresowanie.
Bardzo podobają mi się https://www.art-puzzle.pl/puzzle/Zamek- ... earch=klee Nie mają znaczka smart-cut, ale opis to sugeruje.
Są produkowane równolegle smart-cut i zwykłe. Patrzcie:
https://www.reddit.com/r/Jigsawpuzzles/ ... ographics/
https://www.amazon.com.au/EuroGraphics- ... B01BMEF3OK

Czyli mam się sugerować obrazkiem (wolę zwykłe), a jak mi przyślą fikuśne kształty to reklamować z powodu niezgodności z opisem?
aure
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 198
Rejestracja: 15 stycznia 2017, 21:57
Lokalizacja: Knurów

Re: artpuzzle.pl

Post autor: aure »

Lamela pisze: 17 marca 2021, 22:26 Czyli mam się sugerować obrazkiem (wolę zwykłe), a jak mi przyślą fikuśne kształty to reklamować z powodu niezgodności z opisem?
Myślę, że zamiast kombinować z reklamacją to zdecydowanie prościej byłoby tak jak sugeruje kawa napisać/zadzwonić do art-puzzle i zapytać...
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: artpuzzle.pl

Post autor: Sunako1006 »

Lamela pisze: 17 marca 2021, 22:26 Wielkie dzięki za zainteresowanie.
Bardzo podobają mi się https://www.art-puzzle.pl/puzzle/Zamek- ... earch=klee Nie mają znaczka smart-cut, ale opis to sugeruje.
Są produkowane równolegle smart-cut i zwykłe. Patrzcie:
https://www.reddit.com/r/Jigsawpuzzles/ ... ographics/
https://www.amazon.com.au/EuroGraphics- ... B01BMEF3OK

Czyli mam się sugerować obrazkiem (wolę zwykłe), a jak mi przyślą fikuśne kształty to reklamować z powodu niezgodności z opisem?
:o :o To to Museum Quality to na prawdę kot w worku, kiepsko to świadczy o firmie. Może na spodzie lub z boku dają więcej informacji. Ten wzór faktycznie byłby trudny w smart cut, na forum nie widzę żeby ktoś układał ten wzór.
Z Eurographic dotąd układałam tylko te oznaczone smart cut, mam przy sobie jedno pudełko i na spodzie jest informacja o technologii.
Masz do wyboru napisać do nich lub dzwonić i poprosić o jednoznaczną informację lub zdjęcie spodu pudełka albo zamówić i w razie czego odesłać w ramach normalnych 14-dniowych zwrotów jakie obowiązują przy zakupach internetowych.
161509614_466570584694328_6055015484754714153_n.jpg
Awatar użytkownika
Nisia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2655
Rejestracja: 03 listopada 2019, 10:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: artpuzzle.pl

Post autor: Nisia »

Gdzieś widziałam, że zdarzały się puzzle, które nie były oznaczone jako smartcut, ale miały taki wykrojnik, więc chyba niestety nie zawsze można wierzyć temu co na pudełko w Eurographics
Moje puzzle | Na sprzedaż :mrgreen:
2024: 4 obrazki, 3500 el
2023: 32 obrazki, 29826 el
2022: 29 obrazków, 26503 el
2021: układanych 59 obrazków, 58513 el
2020: układanych 58 obrazków, 64944 el
2019: ułożonych 27 obrazków, 24600 elementów
Awatar użytkownika
christie07
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 839
Rejestracja: 10 kwietnia 2020, 10:36

Re: artpuzzle.pl

Post autor: christie07 »

Nisia pisze: 18 marca 2021, 22:05 Gdzieś widziałam, że zdarzały się puzzle, które nie były oznaczone jako smartcut, ale miały taki wykrojnik, więc chyba niestety nie zawsze można wierzyć temu co na pudełko w Eurographics
Też kojarzę takie info z grupy na fb sprzed kilku miesięcy, od producenta, który tłumaczy to produkcją w kilku zakładach.
Jak jest na pudełku smart cut, to na pewno w środku jest smart cut.
A jak nie ma informacji, to może być i tak i tak.
Lamela
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 242
Rejestracja: 14 stycznia 2021, 21:02
Lokalizacja: Wrocław / Lubań

Re: artpuzzle.pl

Post autor: Lamela »

Prawie trzy dni robocze nie wystarczyły, by pracownicy sklepu znaleźli czas na odpisanie na maila o wykrojnik Eurographics.
Wcześniej nie narzekałem na nich: wysyłka ok, zwrot pieniędzy za zwrócony towar także szybko i bezproblemowo, a teraz klops :cry:
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: artpuzzle.pl

Post autor: Sunako1006 »

Nie wiem kiedy się pojawiła zakładka wyprzedaż ale jest tam trochę fajnych puzzli tanio lub przynajmniej w przystępniejszych cenach, zwłaszcza sporo Heye
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”