Czas się przedstawić

kilka słów o sobie
AgitaDynamita
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa

Czas się przedstawić

Post autor: AgitaDynamita »

Dzień dobry wszystkim zwariowanym puzzlomaniakom,

Oglądam Wasze forum już od dłuższego czasu ale jako anonim, podziwiam też cudowne kolekcje i puzzle, których na próżno szukać w polskich sklepach. No więc postanowiłam się ujawnić, przedstawić i czynnie zachwycać się nad Waszymi dziełami.
Mam na imię Agnieszka, powiększę grono wrocławskie, bo właśnie z Wrocławia do Was nadaję.
Puzzle układam od zawsze, z dłuższymi lub krótszymi przerwami. Za dzieciaka byłam tak zwariowana na ich punkcie, że potrafiłam je układać po kilka razy dziennie. Miałam takie moje ulubione z UNICEF'u z arką Noego, ohhhh co to były za puzzelki. Znałam kształty każdego z puzzli i potrafiłam je ułożyć tekturą do góry. Na komunie - głębokie lata '90 dostałam pierwsze puzzle marki "no name" chyba 1000 albo 1500 - już nie pamiętam, ale jaka ja byłam szczęśliwa, nawet nie przeszkadzało mi, że reszta dzieciaków dostała po rowerze xD. Pierwszymi 3000 były Ravensburger z oklepanym widoczkiem na kościół św. Magdaeny i Dolomity. Układałam je wieki, wtedy jeszcze nie posiadałam takich technik układania jak teraz, wylądowały w ramie w domu rodzinnym :D. Po drodze były też inne puzzelki ale dopiero to tak od ostatniego roku wróciłam do bardziej regularnego układania. Powoli powiększam swoją kolekcję, trzeba było poszukać miejsca w szafie na nowe zdobycze puzzlowe i pogodzić to z drugim moim hobby jakim jest dziewiarstwo. Ostatnio zafiksowałam na punkcie puzzli gradientowych i tym podobnych. Lubię też ciekawe widoczki, humorystyczne. Puzzle z ptakami czy zwierzątkami, w sumie chyba nie pogardzę żadnymi, jedyne czego nie znoszę na puzzlach to bobasów w połączeniu ze zwierzętami. Jeśli chodzi o ulubioną markę, to ciężko mi powiedzieć, za dzieciaka dużo Trefla, Castorlanda i kilka Ravenow. Ostatnio kupiłam Falcony i jestem nimi zachwycona, do sprawdzenia czekają Clementoni i Eurographics. Mam Heye, Educa i Anatolian. W sumie wszystkie mają jakieś zalety i wady.

Admina poproszę od razu o utworzenie albumu dla mnie. Czekam na płyty HDF i lecę z układaniem!! niestety to już nie te czasy kiedy układało się w kucki na podłodze xD
Awatar użytkownika
Berry
Piąty stopień puzzlomaniactwa

Re: Czas się przedstawić

Post autor: Berry »

Cześć, super opis powitalny, naprawdę można Cię poznać, pozdrawiam również z Wrocławia :)
Awatar użytkownika
Składanka

Post autor: Składanka »

Witaj na forum 🙂
Awatar użytkownika
edorka

Post autor: edorka »

Witam kolejną wrocławiankę! Coraz mocniejszą grupę mamy :mrgreen:
Awatar użytkownika
wijkaa

Post autor: wijkaa »

Dzień dobry! Już dawno do nas nikt nowy nie dołączył, więc tym goręcej Cię przyjmujemy.
Awatar użytkownika
jagabaga

Post autor: jagabaga »

Witaj :)
AgitaDynamita pisze: 04 września 2022, 16:45 Miałam takie moje ulubione z UNICEF'u z arką Noego, ohhhh co to były za puzzelki. Znałam kształty każdego z puzzli i potrafiłam je ułożyć tekturą do góry.
Niedawno zastanawiałam się nad możliwością ułożenia "większych" puzzli w taki sposób ;) (myślę, że 500 to już byłby istny hardcore! :o).
AgitaDynamita

jagabaga pisze: 06 września 2022, 14:06 Witaj :)
AgitaDynamita pisze: 04 września 2022, 16:45 Miałam takie moje ulubione z UNICEF'u z arką Noego, ohhhh co to były za puzzelki. Znałam kształty każdego z puzzli i potrafiłam je ułożyć tekturą do góry.
Niedawno zastanawiałam się nad możliwością ułożenia "większych" puzzli w taki sposób ;) (myślę, że 500 to już byłby istny hardcore! :o).
Myślę, że tak będzie xD. Może na początek jakieś mniejsze, 200 i z jakimś charakterystycznym wykrojnikiem. Albo kupić Raveny z serii Krypt, w sumie też jeden kolor. :lol:
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator

Post autor: Marcin S. Puzzler »

AgitaDynamita pisze: 04 września 2022, 16:45 Dzień dobry wszystkim zwariowanym puzzlomaniakom,
(...)
Admina poproszę od razu o utworzenie albumu dla mnie. Czekam na płyty HDF i lecę z układaniem!! niestety to już nie te czasy kiedy układało się w kucki na podłodze xD
Cześć Agnieszko.
Witam na forum i zapraszam do Twojego kącika:
http://puzzleforum.pl/viewforum.php?f=751

Pozdrawiam i dalszych miłych chwil na forum życzę :)
Pусский военный корабль, иди на х*й!
Awatar użytkownika
Nisia
Kontakt:

Post autor: Nisia »

Witam, ja tez z Wrocławia :mrgreen:
W trakcie czytania Twojego opisu az zachciało mi się znowu puzzle układać (ostatnio mało czasu i trudne puzzle leżą na stole, więc i motywacji mniej) :mrgreen:
Moje puzzle | Na sprzedaż :mrgreen:
2022: ułożonych 21 obrazków, 16003 elementów
2021: układanych 59 obrazków, 58513 elementów
2020: układanych 58 obrazków, 64944 elementy
2019: ułożonych 27 obrazków, 24600 elementów
AgitaDynamita

Nisia pisze: 13 września 2022, 07:40 Witam, ja tez z Wrocławia :mrgreen:
W trakcie czytania Twojego opisu az zachciało mi się znowu puzzle układać (ostatnio mało czasu i trudne puzzle leżą na stole, więc i motywacji mniej) :mrgreen:
Hej, nie wiem czy to będziemy motywujące, ale jak skończysz te co na stole to możesz zacząć jakieś nowe XD ;)
Awatar użytkownika
Nisia
Kontakt:

Post autor: Nisia »

AgitaDynamita pisze: 13 września 2022, 08:43
Nisia pisze: 13 września 2022, 07:40 Witam, ja tez z Wrocławia :mrgreen:
Hej, nie wiem czy to będziemy motywujące, ale jak skończysz te co na stole to możesz zacząć jakieś nowe XD ;)
To jest jedyną motywacja w chwili obecnej :lol:
No w sumie jest i druga - można będzie jeść w salonie przy stole jak człowiek :mrgreen:
Moje puzzle | Na sprzedaż :mrgreen:
2022: ułożonych 21 obrazków, 16003 elementów
2021: układanych 59 obrazków, 58513 elementów
2020: układanych 58 obrazków, 64944 elementy
2019: ułożonych 27 obrazków, 24600 elementów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się”