EUROGRAPHICS 500 (XL) - Dragon Kingdom, by Jan Patrik Krasny.

Moderator: Vicky

Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa

EUROGRAPHICS 500 (XL) - Dragon Kingdom, by Jan Patrik Krasny.

Post autor: Vicky »

Motyw - jedna z wielu wariacji autora - ze smokami i królestwem. ;)

Obrazek

Ostatnio spodobały mi się takie właśnie fantastyczne motywy. I na początek - do prezentacji - wybrałem coś bardzo prostego. Żeby się nie przemęczać. :D
Moim zdaniem super motyw. Choć idiotyczne jest to, że występuje w kilku kombinacjach kolorystycznych. Trudno powiedzieć, który to w ogóle "oryginał". Chociaż uczciwie mówiąc wszystkie one są na jedno kopyto. ;)

Moja ocena: 5,5/6

Galeria:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Puzzle Premiera*
7/23 (16*).
Awatar użytkownika
Składanka

Re: EUROGRAPHICS 500 (XL) - Dragon Kingdom, by Jan Patrik Krasny.

Post autor: Składanka »

Wydaje się, że Krasny tworzy swoje obrazki za pomocą "kopiuj/wklej- powiększ/zmniejsz) Układałam kiedyś kolekcje trzech jego obrazków (na forum prezentowałam jeden z nich "Castle Unicorns" bardzo miło wspominam) widać wiele powtarzających się elementów w różnych kombinacjach, rozpoznaję tego samego smoka co tutaj u Ciebie, część zamku, wodospad-kolekcja składowych Krasnego jest konkretnie ograniczona :lol:
AlexAG
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa

Re: EUROGRAPHICS 500 (XL) - Dragon Kingdom, by Jan Patrik Krasny.

Post autor: AlexAG »

Składanka pisze: 22 września 2022, 20:16 Wydaje się, że Krasny tworzy swoje obrazki za pomocą "kopiuj/wklej- powiększ/zmniejsz)
Jak wielu “puzzlowych” artystow, zobacz na przyklad puzzle Ciro Marchetti - chyba nie ma zadnego bez elementow powtarzajacych sie w innych puzzlach, podobnie Collin Thompson z tymi regalami - te wieksze sa zlozone z kawalkow powycinanych ze wszystkch wczesniejszych + troche oryginalnych elementow zeby calosc wygladala na nowy pomysl. Ta dwojka chyba najbardziej rzucila mi sie w oczy ale jest tego wiecej - Kinkade na przyklad, nie ukladalam zadnych jego puzzli ale po obrazku na pudelku to wiekszosc podobna do siebie tak w 80-90%, roznia sie detalami, Aimee Stewart tez idzie w tym kierunku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Vicky”