Witam wszystkich :)

kilka słów o sobie
Ewik
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 186
Rejestracja: 24 września 2022, 20:58

Witam wszystkich :)

Post autor: Ewik »

Hej

Mam na imię Ewa i jestem z Gdańska.
Puzzle, czy jak kiedyś się mówiło układanki, towarzyszyły mi odkąd pamiętam. Pierwsze, które zapadły mi w pamięć to były jakieś dinozaury, które układaliśmy wspólnie z bratem. Bakcyla złapałam po ułożeniu Mony Lisy z Trefla, dawno to było, ale obraz został uwieczniony i nadal wisi ;) Na fali zachwytu nad Ogniem i mieczem kolejnym sukcesem były układanki filmowe, pierwszy z plakatem, chyba 1500 elementów, a drugi z Zagłobą przy aromacie. Plakat, również przyklejony zaginął gdzieś podczas remontu. A Zagłoba, złożony w pudełeczku przetrwał. Może jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Potem była dłuuuga przerwa. A w sierpniu w czasie urlopu, postanowiłam ułożyć puzzle, które czekały ponad 10 lat na swoją kolej. No i się doczekały :D

Na Forum trafiłam przypadkiem szukając info gdzie kupić puzzle, bo interesują mnie głównie reprodukcje obrazów. Na początku powiedziałabym, że również stare mapy, ale po ułożeniu mapy świata Petro Plancio z 1594 na razie dam sobie spokój. Nie wiem, może to wina jakości wydruku starego Trefla, ale z kolejną mapą trochę poczekam.

Podglądałam Was trochę na forum, podziwiałam Wasze pracę i postanowiłam dołączyć :)

Z góry dziękuję za założenie albumu, to pochwalę się tym, co zostało już ułożone i tym, co czeka w kolejce, bo mimo, że mapa mi nie podeszła, to samo układanie mnię odpręża i 4 pudełka już czekają.
Awatar użytkownika
Składanka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 431
Rejestracja: 19 marca 2021, 15:18

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Składanka »

Witaj na forum :D Juz się nie mogę doczekać prezentacji Zagłoby, nie pamiętam żebym widziała układankę z takim motywem :D
Awatar użytkownika
Nisia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2665
Rejestracja: 03 listopada 2019, 10:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Nisia »

Witaj! Baw się tu dobrze i chwal swoimi puzzlami :mrgreen:
Moje puzzle | Na sprzedaż :mrgreen:
2024: 4 obrazki, 3500 el
2023: 32 obrazki, 29826 el
2022: 29 obrazków, 26503 el
2021: układanych 59 obrazków, 58513 el
2020: układanych 58 obrazków, 64944 el
2019: ułożonych 27 obrazków, 24600 elementów
Awatar użytkownika
Marcin S. Puzzler
Administrator
Posty: 5336
Rejestracja: 17 lutego 2012, 23:08
Lokalizacja: Kiedyś Cz-wa teraz spod Cz-wy :)

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Marcin S. Puzzler »

Ewik pisze: 24 września 2022, 21:34 Hej

Mam na imię Ewa i jestem z Gdańska.
(...)
Z góry dziękuję za założenie albumu, to pochwalę się tym, co zostało już ułożone i tym, co czeka w kolejce, bo mimo, że mapa mi nie podeszła, to samo układanie mnię odpręża i 4 pudełka już czekają.
Witaj Ewo :)

Zapraszam do Twojego albumu, chwal się śmiało ;)
http://puzzleforum.pl/viewforum.php?f=752

Pozdrawiam serdecznie
Marcin
Awatar użytkownika
Esmeralda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 694
Rejestracja: 08 kwietnia 2020, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Esmeralda »

Witaj! Ja również z Gdańska :)
Ewik
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 186
Rejestracja: 24 września 2022, 20:58

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Ewik »

Wielkie dzięki. Trochę nie zaglądalam, praca, nauka i trochę walka z choróbskami. Ale postanowiłam nadrobić zaległości jeszcze w starym roku. I pochwalić się moimi albumami :)

Dodatkowe pozdrowienia dla Esmeraldy. Miło, że też jest ktoś z Gdańska.

Co do Zagłoby. Ponad 20 lat temu (albo i więcej, już po premierze filmu), tata mojej koleżanki pracował w Treflu i koleżanka zapytała się, czy nie chciałabym puzzli. Oczywiście, że chciałam. Mały haczyk był taki, że były to same puzzle w woreczku, bez pudełka plus obrazek. Dostałam Zaglobę (1000 elementów) oraz plakat filmowy (1500). Oba zestawy ułożyłam, z tym, że plakat zaginął gdzieś podczas jakiegoś remontu (jednak długo wisiał na ścianie :D ), a Zagłoba przetrwał w pudełku po sklejonej Mona Lisie.

Zdjęcia zamieszczam poniżej, zaznaczam, że nie moje, znalezione gdzieś w necie :)
Załączniki
IMG_20221221_194455.jpg
IMG_20221221_194542.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się”