[5/2023] Stingray, Heye, 1000 el.

aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa

[5/2023] Stingray, Heye, 1000 el.

Post autor: aneta »

Moje drugie (po Play of Light) puzzle z serii Edition Alexander von Humboldt. Podoba mi się ta seria, ale nie na tyle, żeby mieć zapędy zebrać ją całą :D Tak naprawdę urzekły mnie tylko pojedyncze wzory, a jednym z takich jest właśnie poniższa płaszczka :)

pudelko.jpg

Ułożony obrazek:
Obrazek

Puzzle układało się ekspresowo. Wydawałoby się, że wpływając na ten przestwór oceanu, zostaniemy zatopieni przez błękit i wszelkie inne odcienie niebieskiego :D Na szczęście wrażenie trudności tych puzzli jest całkowicie złudne - układa się je szybko, ponieważ w praktyce są trochę jak gradient.

CIekawostka: o ile przy wzorze Play of Light wizualnie przeszkadzał mi wykrojnik (nie pasował mi do tamtego wzoru), o tyle tutaj, przy tych falach, pasuje idealnie. I bardzo ułatwia układanie :)

Dużą łyżką dziegciu jest jeden brak. Roboczo go dorobiłam, ale z bliska nie jest zbyt ładny, więc niekoniecznie chcę się nim chwalić (nie będzie więcej fotek - nie tym razem :lol:). Zgłosiłam brak na stronie producenta, wypełniając formularz, ale na razie nie dostałam żadnej wiadomości zwrotnej, poza taką wygenerowaną automatycznie z systemu. Na odpowiedź/ reakcję dają sobie 30-60 dni roboczych.

Fragmenty:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
edorka

Re: [5/2023] Stingray, Heye, 1000 el.

Post autor: edorka »

Piękne. Kiedyś przegapiłam używki i mocno żałowałam.
Wieść o braku w kolejnych nówkach Heye jest dobijająca. Do tego 30-60 dni roboczych na reakcję? Trochę długo :(
Awatar użytkownika
Gosia_M

Re: [5/2023] Stingray, Heye, 1000 el.

Post autor: Gosia_M »

Przepiękne 😍
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aneta”