[33/2024] Nile Habitat, Funky Zoo, Heye, 1000 el.

aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3573
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

[33/2024] Nile Habitat, Funky Zoo, Heye, 1000 el.

Post autor: aneta »

Nie jestem wielką fanką puzzli komiksowych ani Marino Degano, ale ten wzór przekonuje mnie do obydwu :D Jest po prostu świetny!
Co prawda układanie puzzli komiksowych jest dla mnie dość męczące i wiąże się ze sporym wysiłkiem intelektualnym (w przeciwieństwie do łatwych widoczków, w przypadku których nie muszę non stop wpatrywać się w pudełko), ale akurat te układało się bardzo sprawnie. A do tego są naprawdę zabawne! Podoba mi się to poczucie humoru :D Kreska Degano też jest świetna do układania.
Zresztą zobaczcie sami :) Specjalnie wrzucam rekordowo dużo zdjęć, żebyście mogli dojrzeć te szczegóły :)

pudełko.jpg
pudelko tył.JPG

Swoją drogą, czy ktoś z Was, kto zebrał całą serię Funky Zoo, ułożył wszystkie obrazki obok siebie, tworząc długie, odjechane, panoramiczne zoo? :D Producent przewiduje taką możliwość, zresztą z takim zamysłem została stworzona ta seria i każdy kolejny obrazek, który wychodził, był kontynuacją poprzedniego (przechodząc z jednego w drugi, łącząc się bokiem). Nigdy nie widziałam wszystkich obrazków naraz i w tej formie, a myślę, że robiłoby to ogromne wrażenie.


Ułożony obrazek:
Obrazek


Niestety łączenia są dość mocno widoczne i psuje to efekt :( Ale na zbliżeniach puzzle prezentują się super.


Fragmenty:

Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Chyba najfajniejszym smaczkiem na tym obrazku są pamiątki, które ci państwo postanowili zakupić w zoo :P

Obrazek
Awatar użytkownika
Cyber Killer
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2279
Rejestracja: 16 października 2016, 13:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [33/2024] Nile Habitat, Funky Zoo, Heye, 1000 el.

Post autor: Cyber Killer »

Zoo we Wrocławiu też sprzedaje puzzle. Ale nie pokusili się o żadne własne wzory, a po prostu zwierzaki różnych producentów i z marżą taka, że jeśli komuś nie szła pieniędzy to na pewno tam znajdzie jakieś wzory sprzed lat, bo nie wiem czy którykolwiek to kupuje 🙂.

Gratuluję ułożenia.
galeria ułożonych || wymiana/sprzedaż || puzzlowa wishlista || metryczka puzzli

Precz z szarym, jednolitym niebem, zmorą puzzli.
Niech ręka artysty triumfuje nad przeciętnością i dostarcza nam przepięknych fotomanipulacji.
Awatar użytkownika
AgitaDynamita
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 256
Rejestracja: 04 września 2022, 15:55

Re: [33/2024] Nile Habitat, Funky Zoo, Heye, 1000 el.

Post autor: AgitaDynamita »

Mam całą serię, każde puzzle układałam 2 razy. Lubię kreskę i humor Degano. Niestety nie mam wolnych 7 metrów, żeby wyłożyć wszystkie puzzelki. Moje ulubiona część to ta z pingwinami. :D
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3573
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: [33/2024] Nile Habitat, Funky Zoo, Heye, 1000 el.

Post autor: aneta »

Ja bym miała 7 metrów, ale nie mam całej serii :lol:
Nie zwróciłam wcześniej na to uwagi, ale chyba Twój awatar pochodzi z którychś puzzli Funky Zoo? :D Czy ta odkurzająca babeczka powtarza się na każdym obrazku z serii (tylko w różnym odzieniu)? :D
Awatar użytkownika
AgitaDynamita
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 256
Rejestracja: 04 września 2022, 15:55

Re: [33/2024] Nile Habitat, Funky Zoo, Heye, 1000 el.

Post autor: AgitaDynamita »

Hahhahha tak. Ta babeczka pojawia się na każdym z obrazków. Oczywiście w innej scenerii, ale zawsze idealnie wpasowywuje się w temat. Jest też kilka jak nie naście postaci które się pojawiają. Ślepy dziadek z laską. Zdesperowana madka, która wypuściła dzieciaka. No jest sporo tych smaczków. Nie będę spoilerować, żeby nie psuć Ci zabawy. Jeśli lubisz taki humor to na pewno świetnie się będziesz bawić.
marcofreeman
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwietnia 2024, 06:12

Re: [33/2024] Nile Habitat, Funky Zoo, Heye, 1000 el.

Post autor: marcofreeman »

Nie mam jeszcze całej serii, ale jestem coraz bliżej. Spróbuję rozwiązać całą serię. Moją ulubioną częścią są hipopotamy. Bardzo śmieszne
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3573
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: [33/2024] Nile Habitat, Funky Zoo, Heye, 1000 el.

Post autor: aneta »

Ja swój wzór wymieniłam wczoraj na pingwiny, więc jeszcze mnie czeka co najmniej jeden obrazek z tej serii :D Będę wypatrywać znajomych postaci podczas układania :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aneta”