EuroGraphics - The Love & Hope VW Bus 1000

Roberek
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 49
Rejestracja: 06 kwietnia 2021, 13:23

EuroGraphics - The Love & Hope VW Bus 1000

Post autor: Roberek »

Idzie lato. Coraz cieplej. Kto nigdy nie marzył żeby się spakować i pojechać w ciul....
Albo nie rzucić wszystkiego i nie wyjechać w Bieszczady... :D
Dla samego sprawdzenia portalu Vinted i w ogóle jak to działa - dobra wcale nie szukałem pretekstu na kolejne zakupki puzzli - zakupiłem takie oto puzzle. z Litwy lub Łotwy to przyszło. Nie wiem jak to im się kalkuluje jeśli chodzi o wysyłkę ale do paczkomatu zapłaciłem niecałą 10.
Rok temu miałem okazję układać inny wzór i muszę przyznać, że dały mi w kość.
Mowa tu o:
mustang.png
Nudniejszych chyba jeszcze nie układałem. Ogólnie nie moja bajka auta. Może dlatego.
Podobał mi się za to ten fikuśny wykrojnik i tak stałem się posiadaczem innych, już w moim klimacie hipisów puzzli
busik pudełko.png
Myślałem, że ze trzy wieczory mi zajmie a z racji chyba na różnorodność kolorów poszło w jeden.
Nie wiązałem jakichś zbytnich nadziei na używane puzzle w idealnym stanie i dobrze.
Kilka jest rozwartwionych na łebkach a jeden nawet trochę urwany na nadruku.
Ale układa się je bardzo przyjemnie.
Polecam.
Załączniki
IMG_20240426_232939.jpg
IMG_20240426_232842.jpg
IMG-20240426-WA0000.jpeg
Awatar użytkownika
ira
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2536
Rejestracja: 11 czerwca 2016, 17:54
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą

Re: EuroGraphics - The Love & Hope VW Bus 1000

Post autor: ira »

Super puzzelki, mam wielki sentyment do czasów hippisów (wiadomo - młodość). Nie, nie byłam "rasową" hippiską :D :D :lol:
Samochodu w kwiatki nie miałam, ale tenisówki sobie wymalowałam farbami olejnymi w piękne kwiaty - też przecież przedmiot służący do przemieszczania się, cnie? :lol: :lol:
Astoreth
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 275
Rejestracja: 27 stycznia 2024, 11:10

Re: EuroGraphics - The Love & Hope VW Bus 1000

Post autor: Astoreth »

Pierwsze no coz... Też nie bardzo bym sie na takie porywała, ale na pewno przy okazji bym ułożyła gdyby już mi wpadły w ręce 🤣
Za to drugie są super 🏵️
ODPOWIEDZ

Wróć do „Roberek”