puzzle-mania.pl?

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: boni19 »


jagabaga pisze:
boni19 pisze: 31 stycznia 2019, 12:39 A tam nie było adnotacji, że do 7 dni? Coś mi się tak wydaje. Wtedy paczki idą dużo dłużej, bo zanim to ściągną na magazyn, to mija tydzień.
W przypadku mojego zamówienia była adnotacja, ale do 7 dni. Ale w miniony poniedziałek upłynęło te 7 dni; dziś jest czwartek i ciągle cisza.
Ale u nich to do 7 dni to jest czas na ściągnięcie do magazynu, a nie na wysyłkę. Co w sumie nie zmienia faktu, że od poniedziałku powinni już paczkę wysłać. Niestety zawsze jak zamawiam z tym przeklętym do 7 dni, czekam duuużo dłużej.
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
Daff
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 778
Rejestracja: 22 marca 2016, 12:29
Lokalizacja: Galicja

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Daff »

Paczka wreszcie dotarła, ale humor wcale mi się nie poprawił. Puzzle BlueBird są dokładnie takie, jakich nie znoszę - zarówno pod względem wielkości elementów, jak i grubości. Straszna cienizna, nie wiem czy kiedykolwiek takie widziałam. Dłuuuugo będą czekać na ułożenie, o ile w ogóle się doczekają :( Ale to tylko moje subiektywne odczucia - dla innych z tych samych powodów mogą być rewelacyjne ;) .
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5075
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: jagabaga »

Daff pisze: 06 lutego 2019, 17:12 Paczka wreszcie dotarła, ale humor wcale mi się nie poprawił. Puzzle BlueBird są dokładnie takie, jakich nie znoszę - zarówno pod względem wielkości elementów, jak i grubości. Straszna cienizna, nie wiem czy kiedykolwiek takie widziałam. Dłuuuugo będą czekać na ułożenie, o ile w ogóle się doczekają :( Ale to tylko moje subiektywne odczucia - dla innych z tych samych powodów mogą być rewelacyjne ;) .
Oj, jak ja nie lubię cienkich puzzli :roll:. I... nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;) - w moim przypadku doszło do nieporozumienia odnośnie wysyłki i zrezygnowałam z zamówienia, bo przez przesylkownia.pl przestali wysyłać na podany adres, tylko do punktu odbioru, a taka forma mnie kompletnie nie pasowała.
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5075
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: jagabaga »

boni19 pisze: 28 grudnia 2018, 00:21
Katerinas pisze:Ja właśnie ostatnio kupiłam w sklepie puzzle-mania.pl

Ceny samych puzzli całkiem ok. A co najważniejsze dla mnie, dużo fajnych wzorów i producentów puzzli, których nie znalazłam w polskich sklepach internetowych. Przesyłka kosztowała 26 zł. Przysłali szybko jak na przesyłkę ze Słowacji (było to bodajże 6 dni), zapłaciłam na poczcie.

Ja jestem bardzo zadowolona. :)
26? Znowu podrożała? W listopadzie i grudniu płaciłam 13zł.
Ja w październiku 2018 r. też za przesyłkę płaciłam 13 zł z dostawą pod wskazany adres (przez przesylkownia.pl), ale oni tego nie pamiętają ;) - twierdzą, że w 2018 r. przesyłka kosztowała 26 zł. Teraz (2019 r.) mają przesyłkę przez przesylkownia.pl z dostawą do ich punktu za 14 zł, natomiast pod wskazany adres - tylko kurier w cenie 19 zł.
Awatar użytkownika
boni19
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 391
Rejestracja: 26 września 2018, 18:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: boni19 »


jagabaga pisze: Ja w październiku 2018 r. też za przesyłkę płaciłam 13 zł z dostawą pod wskazany adres (przez przesylkownia.pl), ale oni tego nie pamiętają ;) - twierdzą, że w 2018 r. przesyłka kosztowała 26 zł. Teraz (2019 r.) mają przesyłkę przez przesylkownia.pl z dostawą do ich punktu za 14 zł, natomiast pod wskazany adres - tylko kurier w cenie 19 zł.
Bez jaj. Sami tu napisali, że zmienili kwotę przesyłki na 13zł. Nie mogę, oni są niemożliwi.
Wszystko się ułoży... Album Puzzle 2018
Awatar użytkownika
Daff
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 778
Rejestracja: 22 marca 2016, 12:29
Lokalizacja: Galicja

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Daff »

boni19 pisze: 07 lutego 2019, 10:27
jagabaga pisze: Ja w październiku 2018 r. też za przesyłkę płaciłam 13 zł z dostawą pod wskazany adres (przez przesylkownia.pl), ale oni tego nie pamiętają ;) - twierdzą, że w 2018 r. przesyłka kosztowała 26 zł. Teraz (2019 r.) mają przesyłkę przez przesylkownia.pl z dostawą do ich punktu za 14 zł, natomiast pod wskazany adres - tylko kurier w cenie 19 zł.
Bez jaj. Sami tu napisali, że zmienili kwotę przesyłki na 13zł. Nie mogę, oni są niemożliwi.
Potwierdzam. Zapłaciłam 19 zł za kuriera PP.


Edit: W 1k elementy są normalnej wielkości i przyzwoitej grubości. Zabieram się do segregowania :mrgreen:...
...No i muszę zwrócić honor BlueBird - układa się genialnie! Piękne kolory, idealnie dopasowane elementy (same wskakują :mrgreen: ), a przyjemnie matowa powierzchnia w dotyku jest jak jedwab. Tysiączki będę kupować na pewno :D
Awatar użytkownika
Wojciech
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4031
Rejestracja: 09 października 2018, 17:05

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Wojciech »

Pierwsza paczka z tego sklepu właśnie dotarła i muszę się podzielić wrażeniami.
O tym, że to bardzo fajny sklep, nie będę się rozpisywał, bo to wszyscy wiedzą. Że ceny bardzo wysokie, też wszyscy wiedzą.

I teraz będzie zaskoczenie, bo kupiłem tam dwa pudełka puzzli o wiele taniej niż są obecnie w Polsce. :o

Wielkim plusem jest dla mnie płatność za pobraniem (nie lubię robić przelewów za granicę). Transakcja bezproblemowa, czas dostawy, zadowalający.

A teraz wielki minus:
Jeszcze nigdy nie dostałem tak źle zapakowanej paczki. Folia (nie bąbelkowa) i papier (jedna warstwa).
Ja rozumiem, że oszczędności itd.... No ale te puzzle nie kosztowały 10zł. tylko znacznie więcej.
Awatar użytkownika
Mikson
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 428
Rejestracja: 02 października 2018, 14:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Mikson »

To niestety jest u nich standard.... :evil: Ja raz otrzymałam od nich paczkę zapakowaną w samą folię (tak więc Ty z dodatkową warstwą papieru masz wyjątkowe szczęście :lol: ), po otworzeniu okazało się, że pudełko jest zniszczone niemiłosiernie (wgniecenia, odarcia). Walczyłam z nimi kilka dni, żeby przynajmniej zwrócili część kosztów i na szczęście się udało, ale od tej pory powiedziałam sobie, że już nic więcej u nich nie zamówię.
Hamsterek
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 549
Rejestracja: 23 października 2018, 12:28

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Hamsterek »

Mikson pisze: 01 lipca 2019, 14:26 To niestety jest u nich standard.... :evil: Ja raz otrzymałam od nich paczkę zapakowaną w samą folię (tak więc Ty z dodatkową warstwą papieru masz wyjątkowe szczęście :lol: ), po otworzeniu okazało się, że pudełko jest zniszczone niemiłosiernie (wgniecenia, odarcia). Walczyłam z nimi kilka dni, żeby przynajmniej zwrócili część kosztów i na szczęście się udało, ale od tej pory powiedziałam sobie, że już nic więcej u nich nie zamówię.
Też miałam taką przygodę. Kiepsko zapakowana paczka i jedno pudełko miało duże wgniecenie. Nie zgłaszałam do reklamacji bo to puzzle do powieszenia, ale przez to nie robię tam już zakupów.
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3497
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: aneta »

Dzisiaj przyszła do mnie paczka z dwoma pudełkami puzzli. Rzeczywiście nie była pancerna, ale z puzzlami nic się nie stało. Jestem bardzo zadowolona z transakcji. Jednych puzzli nie mieli w ofercie, ale bez problemu sprowadzili (na mojego maila z zapytaniem, czy dałoby się u nich kupić ten obrazek, odpisali dosłownie po kilku minutach, a było to w godzinach wieczornych).
Choć ceny mają europejskie, to i tak z całego serca polecam, bo mają wzory, których u nas się nie dostanie.
mazurzanka
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1
Rejestracja: 11 grudnia 2019, 16:19

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: mazurzanka »

Macie większe doświadczenie w zakupach w tym sklepie. Kiedy powinnam się zaniepokoić, czy zamówienie złożone 2 grudnia dotrze przed Świętami Bożego Narodzenia?
Minęło 9 dni, a od nich najmniejszego znaku, ani wiadomości, czy dotrze, czy wysłali, czy w ogóle zrealizują to zamówienie. Najgorsze, że nie odpowiadają na e-maile, choć tak zapraszają do kontaktu.
Jak wybierałam puzzle byla przy nich adnotacja, że dostarczenie do 7 dni.
Awatar użytkownika
Daff
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 778
Rejestracja: 22 marca 2016, 12:29
Lokalizacja: Galicja

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Daff »

mazurzanka pisze: 11 grudnia 2019, 16:26 Macie większe doświadczenie w zakupach w tym sklepie. Kiedy powinnam się zaniepokoić, czy zamówienie złożone 2 grudnia dotrze przed Świętami Bożego Narodzenia?
Minęło 9 dni, a od nich najmniejszego znaku, ani wiadomości, czy dotrze, czy wysłali, czy w ogóle zrealizują to zamówienie. Najgorsze, że nie odpowiadają na e-maile, choć tak zapraszają do kontaktu.
Jak wybierałam puzzle byla przy nich adnotacja, że dostarczenie do 7 dni.
Obawiam się, że zamówienie nie dotrze na czas. Ja zamówiłam puzzle 28 listopada i miały być dostarczone do 7 dni. Zerknęłam ostatnio na potwierdzenie mojego zamówienia i zobaczyłam, że to 7 dni zmieniło się na "po Świętach Bożego Narodzenia" (bez żadnej informacji na maila), a na stronie przy wybranych puzzlach jest nawet termin styczeń 2020. Czyli w moim przypadku nic z tego.

A żeby było zabawniej to napiszę jak te puzzle zamawiałam :mrgreen: . Wysłałam linki do mojego brata, bo miał to być od niego prezent pod choinkę. Brat do mnie dzwoni, że wszystkie puzzle są niedostępne. Byłam akurat przy kompie, sprawdzam - dostępne do 7 dni, koszyk jest, czyli zamawiać można. Wysłaliśmy sobie nawzajem zrzuty ekranów i faktycznie - w tym samym czasie u mnie i u niego dwie różne informacje w przypadku wszystkich wybranych puzzli. Czy ktoś jest w stanie to wytłumaczyć? :shock: W koszyku, czy ulubionych ich nie miałam - nigdy nic na zapas nie wrzucam. Zamówiłam u siebie i teraz jak sprawdzałam faktycznie są niedostępne.
Awatar użytkownika
Nisia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 2655
Rejestracja: 03 listopada 2019, 10:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Nisia »

Daff pisze: 12 grudnia 2019, 12:28 Wysłałam linki do mojego brata, bo miał to być od niego prezent pod choinkę. Brat do mnie dzwoni, że wszystkie puzzle są niedostępne. Byłam akurat przy kompie, sprawdzam - dostępne do 7 dni, koszyk jest, czyli zamawiać można. Wysłaliśmy sobie nawzajem zrzuty ekranów i faktycznie - w tym samym czasie u mnie i u niego dwie różne informacje w przypadku wszystkich wybranych puzzli. Czy ktoś jest w stanie to wytłumaczyć? :shock:
Może strony zostały zapamiętane w pamięci przeglądarki - dziwne, ale wydaje się możliwe. Albo w pamięci sklepu, coś nie pykło i Tobie się nie odświeżyło, ale pokazało poprzednio zapamiętane informacje (wczesniej wchodziłaś na stronę), a Twój brat zobaczył "nową" wersję, bo nigdy wcześniej tam nie zaglądał.

Najdziwniejsze jest to, że pozwoliło Tobie złożyć zamówienie, bo w koszyku strona powinna sprawdzać czy produkty faktycznie są na stanie. Ale może mają stronę z błędami. :P
Moje puzzle | Na sprzedaż :mrgreen:
2024: 4 obrazki, 3500 el
2023: 32 obrazki, 29826 el
2022: 29 obrazków, 26503 el
2021: układanych 59 obrazków, 58513 el
2020: układanych 58 obrazków, 64944 el
2019: ułożonych 27 obrazków, 24600 elementów
Awatar użytkownika
Adriashi
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 17
Rejestracja: 22 listopada 2019, 09:59

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Adriashi »

Ja zamówiłem 22 listopada i tego samego dnia zapłaciłem. 370pln poszło na puzzle, a i tak musiałem zapłacić za przesyłkę.
Przełknęłem dumę/niezadowolenie i czekałem na przesyłkę.
Nie działo się nic.
8 grudnia napisałem do nich i już następnego dnia (9grudnia) dostałem informację, że moją puzzle dostarczy firma przesyłkowo... z tym, że czeka, aż dostanie puzzle od nadawcy. :(
Delikatnie mówić - Customer Experience leży i umiera.

Tymczasem Puzzleland specjalnie dla mnie zamawia puzzle, których nie ma na stanie i na bieżąco pisze co się dzieje z zamówieniem.
Uwaga żart:Na bieżąco mam kontakt z całą ekipą: Prezesem, księgowym, specjalista od marketingu, magazynierem, pakowaczem i sprzątającym.

Art-puzzle też odpisują mi od razu na każdy e-mail i szybko wysyłają przesyłkę (żeby nie było, że faworyzuję jednego dilera puzzli).
"Day after day, the love turns gray
Like the skin of the dying man"
Pink Floyd
Awatar użytkownika
Daff
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 778
Rejestracja: 22 marca 2016, 12:29
Lokalizacja: Galicja

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Daff »

A zamówionych puzzli nadal nie ma... :|
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5075
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: jagabaga »

Daff pisze: 09 stycznia 2020, 14:40 A zamówionych puzzli nadal nie ma... :|
Puzzle dotarły?
Awatar użytkownika
Daff
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 778
Rejestracja: 22 marca 2016, 12:29
Lokalizacja: Galicja

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Daff »

jagabaga pisze: 19 lutego 2020, 12:28 Puzzle dotarły?
Tak, ale dopiero pod koniec stycznia. Grunt, że już są :)
PuzzleMania
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 9
Rejestracja: 17 czerwca 2021, 20:30
Kontakt:

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: PuzzleMania »

Specjalnie dla tych, którzy lubią miejsca pełne puzzli, chcielibyśmy pokazać kilka ujęć naszego magazynu, a przy okazji zachęcić do obejrzenia naszego filmu promocyjnego:
https://www.youtube.com/embed/SyscJNdXI1M
Jak się wam podoba? :)
PuzzleMania
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 9
Rejestracja: 17 czerwca 2021, 20:30
Kontakt:

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: PuzzleMania »

Jak już część z forumowiczów wie, od jakiegoś czasu prowadzimy także bloga, którego celem jest dzielenie się doświadczeniami i opiniami o puzzlach.
Dziś opublikowaliśmy drugą recenzję napisaną przez Łukasza. Tym razem przyglądał się puzzlom firmy Antolian:
https://www.puzzle-mania.pl/blog/articl ... -anatolian
Obrazek
PuzzleMania
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 9
Rejestracja: 17 czerwca 2021, 20:30
Kontakt:

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: PuzzleMania »

Początek miesiąca to dobry czas na podsumowania poprzedniego. Na naszym blogu znajdziecie wybór najciekawszych nowości w ofercie sklepu. Najciekawszych zdaniem Łukasza. Podzielacie jego wybory?
Link do wpisu: https://www.puzzle-mania.pl/blog/artic ... rwiec-2021
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3918
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: Vicky »

Witam. Odświeżam temat sklepu...
Ktoś, coś, od nas, z Forum kupował, ostatnio (w ciągu ostatniego roku) w tym sklepie?
Chodzi mi o jakieś własne doświadczenia. Typu: Koszta i sposób dostawy. Czas oczekiwania na realizację. Formę zapłaty? I ogólnie wrażenia z obsługi. No bo to zagraniczny sklep i wysyłka tez zagraniczna. Ciekaw jestem czy to się opłaca, biorąc pod uwagę te liczne składowe. :)
Proszę podzielić się informacjami.
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3497
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: puzzle-mania.pl?

Post autor: aneta »

Ja zamawiałam, ale trochę dawniej: to był luty 2021 (ale ten czas leci :O). Dwa pudełka, 1.4 kg, dostawa kurierem InPost w cenie 25 zł.

Zamowienie złożone 3 lutego, wysyłka 8 lutego, dostarczone 12 lutego.

Forma zapłaty... hmm z tego, co pamietam, to chyba szybkie przelewy ;)

Nie miałam żadnych zastrzeżeń. Ale tak jak mówię, trochę czasu już minęło. I nie spieszyło mi się z dostawą, więc czas realizacji nie był dla mnie problemem.

Może inni forumowicze zamawiali coś niedawno i potwierdzą moje zdanie albo na odwrót, wyrażą krytyczne uwagi ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”