Puzzle 1000 - wreszcie jesteśmy

Wasze opinie o sklepach oferujących puzzle. Pamiętaj - opinie a nie oferty...
Puzzle1000
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4
Rejestracja: 03 sierpnia 2020, 20:06

Puzzle 1000 - wreszcie jesteśmy

Post autor: Puzzle1000 »

Cześć kochani Puzzlowicze!
To forum polecił nam nasz klient, którego serdecznie pozdrawiamy. Fora rzeczywiście trochę przeszły już do zapomnienia, a szkoda.
Trochę o nas.
Jesteśmy młodym sklepem i młodymi ludźmi, którzy z pasji do układania postanowili spróbować swoich sił w puzzlowym biznesie.
Otóż naszym głównym założeniem przy zamyśle tworzenia sklepu internetowego było:
-stworzenie przyjemnej strony, która będzie spełniała wszystkie wymagania dotyczące jej funkcjonalności
-stworzenie innowacyjnych produktów, które dostarczą dodatkowych emocji związanych z zakupem puzzli
-stworzenie strony, która będzie miała najszerszy wybór producentów puzzli

Wydaje nam się - mówiąc nam mam na myśli siebie i mojego męża - że 2 z 3 tych założeń już nam się udało zrealizować:
- mamy innowacyjny produkt, który nazwaliśmy "Secret Box" - pudełko z zestawem 3,5 lub 7 sztuk puzzli, w których nie wiemy co znajdziemy
- strona jest przyjemna, czytelna i ma wszystkie potrzebne funkcje takie jak: wyszukiwarka (tak, czasem ich nie ma na stronach), podstawowe podziały na producentów i elementacje (z czasem będą też motywy i wiele innych)
- i zostaje ostatnie - najszerszy wybór - po części już to zrealizowaliśmy, ponieważ mamy ponad 350 wzorów puzzli. Zaczęliśmy od tych, którzy mają fantastyczną jakość wykonania. Jesteśmy osobami kochającymi puzzle i wiemy jak gorsza jakość puzzli może zepsuć ich układanie, dlatego mamy na tą chwilę producentów PREMIUM, trefl, castorland i troszkę nazwijmy to gorsze marki również wprowadzimy, ale później. Na celowniku mamy również kilka marek zagranicznych, których niestety nie ma w Polsce, a przecież chcielibyśmy je też układać.

Okej, mamy to co do czego dążymy. To może trochę o tym co udało nam się zrealizować:
Stworzyliśmy naszym zdaniem cudowne wprost miejsce dla prawdziwych puzzlowiczów - zakładkę społeczność. Możecie w niej znaleźć zdjęcia swoich ułożonych prac! Wystarczy do nas napisać i przesłać nam zdjęcia. Zakładka ta ma służyć podziwianiu, inspirowaniu i chwaleniu się oczywiście! W końcu jest to nasza pasja i trzeba się nią chwalić!
Jak już pisaliśmy wyżej: Secret Box. Naszym zdaniem kolejny wspaniały pomysł bo dostarcza dreszczyku emocji! Nigdy nie wiesz co znajdziesz w środku, ale jeśli jesteś przezorny i masz ochotę w tym miesiącu poukładać krajobrazy lub puzzle humorystyczne - nie ma problemu możesz wybrać taką kategorię Secret Box'u.
Opisy - do ponad 350 produktów napisaliśmy unikalne opisy o każdym obrazku puzzli. Macie czasem tak, że podczas układania wyobrażacie sobie co to za wspaniałe miejsce albo jak powstawały te obrazy? Postaraliśmy się aby w opisach znalazły się takie ciekawostki. Zobaczcie sami :)

Kochani, o puzzlach można pisać i pisać... Sami wiecie. Zapraszamy do nas, zróbcie zakupy, napiszcie do nas, poznajmy się!
P.S. Z naszymi najwierniejszymi klientami poznaliśmy się przez przykre sytuacje, bo właśnie wtedy musieli do nas napisać. Teraz jesteśmy w cotygodniowym kontakcie. Możecie do nas pisać również w późnych godzinach! Często pracujemy do nocy, ale jak to mówią praca z pasji nie męczy :)
Dotrwaliście do końca?
To znaczy, że jesteście prawdziwymi fanami puzzli!
Zapraszamy więc na stronę - www.puzzle1000.pl
Awatar użytkownika
Ethiel
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 619
Rejestracja: 27 kwietnia 2020, 17:11

Re: Puzzle 1000 - wreszcie jesteśmy

Post autor: Ethiel »

Pomysł z secret boxem - całkiem spoko. Kupowanie kota w worku 7 razy za 400 PLN przy średniej cenie za pudełko 58 PLN biorąc pod uwagę, że mogą w nim być układanki w elementacji 500 - według mnie już całkiem spoko nie jest.

Uwagi co do strony , może pozwoli to się Państwu rozwinać.

Strona może i ładnie wyglada, ale co komu z tego jeżeli na telefonie przęciętny użytkownik musi odczekać aż 9.9 sekundy, aby móc ze stroną interagować?
puzzle1000mobile.jpg
puzzle1000mobile.jpg (4.48 KiB) Przejrzano 8182 razy
Na komputerze stacjonarnym odwiedząjacy może interagować ze stroną po 3 sekundach.
puzzle1000desktop.jpg
puzzle1000desktop.jpg (4.08 KiB) Przejrzano 8182 razy
Po ilu sekundach następuje bounce i przeciętny użytkownik internetu zamyka przeglądarkę? W naszym rozbieganym świecie naprawdę niewielu osobom chce się czekać na załadowanie strony. W niektórych okolicznościach na telefonie komórkowym strona będzie gotowa na pierwszą interakcję dopiero po 23 sekundach ...
23sekundy.jpg
23sekundy.jpg (18.75 KiB) Przejrzano 8182 razy
Puzzle1000
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4
Rejestracja: 03 sierpnia 2020, 20:06

Re: Puzzle 1000 - wreszcie jesteśmy

Post autor: Puzzle1000 »

Bardzo dziękujemy za uwagi.
Zdajemy sobie sprawę, że szybkość ładowania strony jest bardzo ważna w e-commerce, ale wiemy też, że Puzzlowicze cechują się większą cierpliwością. Jak pewnie sam wiesz długość ładowania strony przy pierwszym razie jest znacznie dłuższa niż za każdym kolejnym (po coś są te pliki cookies i cache'owanie stron). Tak jak pisaliśmy, dopiero raczkujemy i wiele aspektów pozostaje oczywiście do poprawy, ale idziemy do przodu i każda informacja zwrotna jest przez nas analizowana i poprawiana, także jeszcze raz wielkie dzięki!
Co do Secret Box'u to oczywiście cena za Mega zestaw jest pewnie dla niektórych użytkowników wysoka, ale musieliśmy znaleźć również miejsce dla produktów droższych, które jak np. w przypadku puzzli Wasgij kosztują czasem i 100 zł za paczkę (a w tym wypadku mogą się tu znaleźć).
Jeśli kojarzysz zamysł Blind Box'a chociażby odzieżowego to pewnie orientujesz się, że zwykle osoby wybierające ten produkt wychodzą na plus :)
Awatar użytkownika
Ethiel
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 619
Rejestracja: 27 kwietnia 2020, 17:11

Re: Puzzle 1000 - wreszcie jesteśmy

Post autor: Ethiel »

Puzzle1000 pisze: 03 sierpnia 2020, 23:04... Jak pewnie sam wiesz...
Miło mi, Agnieszka jestem. :)

Nowa strona jest oczywiście związana z ciągłymi zmianami. Mimo wszystko życzę powodzenia i chętnie podzielę się dalszymi spostrzeżeniami.
Określanie Trefla i Castorlanda marką premium jest conajmniej dyskusyjne. ;)
Puzzle1000
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 4
Rejestracja: 03 sierpnia 2020, 20:06

Re: Puzzle 1000 - wreszcie jesteśmy

Post autor: Puzzle1000 »

Hej Aga :)
Ja jestem Klaudia.
Super, będziemy bardzo wdzięczni za każdy feedback jak to wygląda od strony użytkownika :) Swoją drogą od wczoraj znaleźliśmy kilka małych ulepszeń, które poprawią szybkość ładowania strony :D
A co do Trefla i Castorlanda no to właśnie przeciwnie - jest to dla nas słabsza jakość puzzli dlatego zaopatrzymy się w nią (bo musimy) później :) Może źle to ubrałam w słowa i zrozumiałaś mnie na odwrót :D
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3946
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Puzzle 1000 - wreszcie jesteśmy

Post autor: Vicky »

Inicjatywa bardzo ciekawa. Jeśli robicie to z miłości do Puzzli, tym bardziej się chwali. Forumowicze na pewno docenią nową ofertę.
Niemniej startując początki mogą być trudne. Tym bardziej - pisząc wprost - że cenowo nie zaskakujecie.
Pomysł na tajemniczą przesyłkę jest w moim skromnym odczuciu "chybiony". Mocne słowo - ale proszę pamiętać, że większość fanów puzzli, gromadzi zapasy na lata. I na pewno byłaby bardzo zawiedziona, gdy w nowej przesyłce znajdzie się zapas pudełek, które już się posiada. Poza tym cenowo taka paczka... raczej nie kalkuluje się.
I na koniec bardzo ważna kwestia. Nigdzie nie znalazłem cennika dostawy. Może przeoczyłem, ale szukałem w regulaminie i tego nie ma.
Pozdrawiam.
V.
misiowy
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 198
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 16:08
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Puzzle 1000 - wreszcie jesteśmy

Post autor: misiowy »

Właśnie przyszła przesyłka. Jestem bardzo zadowolona. Udało mi się kupić świąteczny wzór Gibsons, na który polowałam już jakiś czas i piękne Jumbo z kwiatami, które też są trudnodostępne. Każde pudełko osobno zapakowane w folie bombelkową. To czego mi brakuje to zakładka nowości na stronie, żebym za jakiś czas jak zajrzę nie musiała znowu przeglądąć wszystkiego od początku.
dariolaw
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1
Rejestracja: 05 lutego 2021, 13:15

Re: Puzzle 1000 - wreszcie jesteśmy

Post autor: dariolaw »

Własnie dostałam Puzzle puzzle: Najpiękniejsze motywy Disney’a. Są super!!! <3 sklep działa według mojej opinii bez zarzutów :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy internetowe”