Bluebird 1000 el., A Magical View to Christmas

Awatar użytkownika
Olivia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 375
Rejestracja: 01 kwietnia 2020, 17:30

Bluebird 1000 el., A Magical View to Christmas

Post autor: Olivia »

Dzisiaj zaczęłam pierwsze moje bluebirdy i jestem ciekawa jak się będzie układało, na razie jest spoko.

pingwiny1.jpg

Spróbowałam posegregować trochę te maziaje na: ramkę, pomarańczowy, śnieg, czarny/ciemne, choinka i inne.

pingwiny2.jpg
pingwiny3.jpg

I stan na dziś:

pingwiny4.jpg
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2020, 14:02 przez Olivia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olivia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 375
Rejestracja: 01 kwietnia 2020, 17:30

Re: Bluebird 1000 el., A Magical View to Christmas

Post autor: Olivia »

Wczoraj wieczorem dołożyłam jeszcze trochę:
pingwiny5.jpg

A dzisiaj już skończyłam:

pingwiny6.jpg
pingwiny7.jpg

Układało się super, ale spodziewałam się lepszej jakości i większego wow. Po cenie i opiniach, które słyszałam o bluebirdach myślałam, że tak będzie.
W rzeczywistości są bardzo podobne do trefla, czyli czasem w 1 miejsce pasują dwa puzzle.

Jeśli chodzi o sam obrazek, to jest prześliczny i chociaż na nim można popatrzeć na śnieg, którego brakuje nam za oknem :lol:
Awatar użytkownika
Olivia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 375
Rejestracja: 01 kwietnia 2020, 17:30

Re: Bluebird 1000 el., A Magical View to Christmas

Post autor: Olivia »

Jeszcze GIF
Obrazek
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3552
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: Bluebird 1000 el., A Magical View to Christmas

Post autor: aneta »

Z tego, co kojarzę, chyba wręcz Trefl je produkuje dla Bluebirda :/ Dlatego wydały Ci się takie podobne :P Ja tam do Trefla nic nie mam, lubię go, ale w pełni rozumiem rozczarowanie w przypadku puzzli z wyższą ceną, kiedy okazuje się, że to po prostu Trefle. Zwłaszcza jeśli ktoś za nimi nie przepada.
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5774
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bluebird 1000 el., A Magical View to Christmas

Post autor: edorka »

Jak pisze Aneta - masz Bluebirda produkowanego przez Trefl. Dawniejsze puzzle Bluebirda były super, teraz niestety.... Szkoda tylko że pozostali przy starej cenie :evil:
Awatar użytkownika
Olivia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 375
Rejestracja: 01 kwietnia 2020, 17:30

Re: Bluebird 1000 el., A Magical View to Christmas

Post autor: Olivia »

edorka pisze: 24 grudnia 2020, 08:09 Jak pisze Aneta - masz Bluebirda produkowanego przez Trefl. Dawniejsze puzzle Bluebirda były super, teraz niestety.... Szkoda tylko że pozostali przy starej cenie :evil:
aneta pisze: 24 grudnia 2020, 01:33 Z tego, co kojarzę, chyba wręcz Trefl je produkuje dla Bluebirda :/ Dlatego wydały Ci się takie podobne :P Ja tam do Trefla nic nie mam, lubię go, ale w pełni rozumiem rozczarowanie w przypadku puzzli z wyższą ceną, kiedy okazuje się, że to po prostu Trefle. Zwłaszcza jeśli ktoś za nimi nie przepada.
No to ładnie... Dobrze wiedzieć, dzięki! Też nie mam nic do trefli, nie przeszkadza mi za bardzo fakt tego, że w jedno miejsce brakuje czasem kilka puzzli, ale no tutaj spodziewałam się czegoś innego, teraz wszystko jasne :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Olivia”