Trefl 555 Włoskie przysmaki [37181]

Awatar użytkownika
Słodki
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 186
Rejestracja: 10 listopada 2020, 21:45

Trefl 555 Włoskie przysmaki [37181]

Post autor: Słodki »

Rzutem na taśmę pomiędzy obowiązkami domowymi (kto by pomyślał, że udawanie ścierania kurzy może być tak męczące 8-)) udało mi się ustrzelić kolejnego Trefla. Nie jest to seria kolaż, ale wygląda ciekawie ;)
Bardzo miła faktura puzzli oraz dobre spasowanie, nasycone kolory oraz nieco nietypowy wykrojnik - szybka akcja do dobrej kawy z ciastkiem.

Uwaga :!:
Weganie proszeni są o odwrócenie wzroku - żeby nie było, że nie ostrzegałem, co złego to nie ja :lol:
Spoiler:
Awatar użytkownika
ann
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 522
Rejestracja: 10 stycznia 2021, 19:23
Lokalizacja: CT

Re: Trefl 555 Włoskie przysmaki [37181]

Post autor: ann »

Bardzo... Smakowite :D
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5708
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trefl 555 Włoskie przysmaki [37181]

Post autor: edorka »

:lol:
Zastanawiałam się kto to kupi i uloży.
Ale do tego obrazka to kawa z ciastkiem zupelnie mi nie pasuje. Osobiście czułabym niedosyt ;)
Awatar użytkownika
Słodki
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 186
Rejestracja: 10 listopada 2020, 21:45

Re: Trefl 555 Włoskie przysmaki [37181]

Post autor: Słodki »

Staram się ograniczać kawę a co do słodyczy to zbyt dużo nie mogę ich jeść. Natomiast puzzle kupiłem dawno temu chyba jeszcze z jakimiś innymi, także jeśli niedawno sprzedawałaś to kupującym nie byłem ja :D
Hmm, mówisz, że bardziej tutaj by pasował słoik chrzanu i kieliszek... chleba? :lol:
Awatar użytkownika
edorka
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5708
Rejestracja: 06 października 2019, 14:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trefl 555 Włoskie przysmaki [37181]

Post autor: edorka »

Słodki pisze: 16 stycznia 2021, 11:04 Staram się ograniczać kawę a co do słodyczy to zbyt dużo nie mogę ich jeść. Natomiast puzzle kupiłem dawno temu chyba jeszcze z jakimiś innymi, także jeśli niedawno sprzedawałaś to kupującym nie byłem ja :D
Hmm, mówisz, że bardziej tutaj by pasował słoik chrzanu i kieliszek... chleba? :lol:
Chleb naprawdę bardziej pasuje :lol:

Nie ja sprzedawałam, ale były lokalnie do wzięcia - i chociaż jestem mięsożerna, to powiedziałam nie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Słodki”