Clementoni 1000, Thriller Classics

Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Sunako1006 »

Następne Clementoni z zamówienia z Bibliotamą, chyba jeszcze nikt tego wzoru nie wrzucał.
Ciekawy kolaż plakatów amerykańskich filmów grozy, thrillerów. Kilka wygląda bardzo zachęcająco i mogłabym ułożyć kilka plakatów w formie ich wersji na 1000 elementów, masa napisów zapewniająca że to będzie największa przygoda, najstraszniejsze przeżycia mnie rozbawiła. Jest tu taki mały przegląd głównych potworów lub ogólnie tematów z filmów grozy, większość kiedyś widziałam, więc to może być sentymentalne układanie.
Niestety moim zdaniem kiepsko podkręcili kolory na plakatach, dodali pstrokate ramki i całość wyszła kiczowato.
No i minus dla firmy za brak, pierwszy raz w nowych nie mam kompletnych 😢 Poza tym dobrze się trzymają, mało było pyłu.

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3573
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: aneta »

Ale fajne, kolorowe :D Podobają mi się! Widziałam je, ale na pudełku kompletnie nie zrobiły na mnie wrażenia :)

Kurczę, w pierwszej chwili myślałam, że to Vicky - te Space Travel Posters tak mi się wryły w pamięć i tak jakoś mi się skojarzyło po tych kolorach :P
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Sunako1006 »

aneta pisze: 12 kwietnia 2021, 16:17 Ale fajne, kolorowe :D Podobają mi się! Widziałam je, ale na pudełku kompletnie nie zrobiły na mnie wrażenia :)

Kurczę, w pierwszej chwili myślałam, że to Vicky - te Space Travel Posters tak mi się wryły w pamięć i tak jakoś mi się skojarzyło po tych kolorach :P
Niektóre zbliżenia są kosmiczne, więc może stąd skojarzenie ;) Całość to takie nagromadzenie wszystkiego aż może głowa boleć. Wstawię jak powinny wyglądać oryginalne te plakaty, dla mnie tu aż przesadzili.
Załączniki
MV5BNDA3YzNiYTgtYTAxNy00MWI5LThhY2YtZWUwNzIwYjFiZmY1L2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNzc5MjA3OA@@._V1_UY1200_CR79,0,630,1200_AL_.jpg
poster-motion-picture-Things-to-Come-William-1936.jpg
Awatar użytkownika
Ethiel
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 619
Rejestracja: 27 kwietnia 2020, 17:11

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Ethiel »

A ucięty maszynowo dzyndzyk przemilczysz? Ja to bym jako ciekawostkę wstawiła. Po ostatniej martwej naturze wydają mi się te puzzle wręcz zbyt bogate w szczegòły.
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Sunako1006 »

Ethiel pisze: 12 kwietnia 2021, 17:32 A ucięty maszynowo dzyndzyk przemilczysz? Ja to bym jako ciekawostkę wstawiła. Po ostatniej martwej naturze wydają mi się te puzzle wręcz zbyt bogate w szczegòły.
Nie widać to co mam rozdrapywać ranę? Reklamacja się toczy
Awatar użytkownika
Vicky
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3955
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 23:44

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Vicky »

Akurat na mnie zrobiły pozytywne wrażenie. Długo się zastanawiałem, czy ich nie kupić. Ostatecznie z różnych powodów odpuściłem.
Ale generalnie są - wyglądają - bardzo ok. ;)
Manana
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 794
Rejestracja: 20 stycznia 2021, 20:38
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Manana »

Miałam je juz w koszyku przy zamawianiu gradientów ale finalnie z nich zrezygnowalam. Fajny wzór - podobają mi sie takie kolaże. Szkoda tylko braku, daj znać jak poszło z reklamacją :)
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Sunako1006 »

Sporo osób rozważało ten wzór i prawie kupiło 🤣 Przy innych wzorach Clementoni się wyróżniają, to na pewno.
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Sunako1006 »

Manana pisze: 12 kwietnia 2021, 22:26 Szkoda tylko braku, daj znać jak poszło z reklamacją :)
Jeśli ma się brak to można wyciąć kod kresowy z pudełka, wysłać z formularzem do siedziby Clementoni i chyba dostaje się nowe elementy, nie wiem czy pojedyncze czy cały zestaw.
W każdym razie mi się nie chciało ciąć pudełka i wysyłać, nie miałam zamiaru zostawiać sobie tych puzzli nawet jakby były całe, też bawić się z wystawianiem, czy ze sprzedażą. Napisałam do sklepu, w którym kupiłam nowe, że z powodu wady fabrycznej (jeden brak i jeden ucięty element) najchętniej bym im zwróciła i poproszę pełen zwrot pieniędzy. Oni zamówili kuriera na dzień, który mi pasował, kurier przyjechał z etykietą, zabrał puzzle owinięte w papier pakowy, kiedy paczka doszła do sklepu to dostałam przelew.
Manana
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 794
Rejestracja: 20 stycznia 2021, 20:38
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Manana »

To tez nie chcialoby mi sie pewnie reklamować u producenta gdybym miala mozliwość załatwienia sprawy ze sklepem. Super ze sie udało pozytywnie to rozwiązać!
Loka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 58
Rejestracja: 22 marca 2021, 11:45

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Loka »

Mam te puzzle w kolejce, mam nadzieję że nie będzie żadnych braków. Wyglądają na bardzo przyjemne w układaniu
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Sunako1006 »

Loka pisze: 28 kwietnia 2021, 18:06 Mam te puzzle w kolejce, mam nadzieję że nie będzie żadnych braków. Wyglądają na bardzo przyjemne w układaniu
To trzymam kciuki. Po prostu czasem ma sie pecha ale jak tu zobaczyłam na forum, każdej firmie się zdarza. Środek z King Kongiem łatwo było wybrać ale reszta już nie była taka szybka i przyjemna :lol: Może u Ciebie będzie inaczej
Loka
Drug stopień puzzlomaniactwa
Drug stopień puzzlomaniactwa
Posty: 58
Rejestracja: 22 marca 2021, 11:45

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Loka »

Sunako1006 pisze: 28 kwietnia 2021, 19:53
Loka pisze: 28 kwietnia 2021, 18:06 Mam te puzzle w kolejce, mam nadzieję że nie będzie żadnych braków. Wyglądają na bardzo przyjemne w układaniu
To trzymam kciuki. Po prostu czasem ma sie pecha ale jak tu zobaczyłam na forum, każdej firmie się zdarza. Środek z King Kongiem łatwo było wybrać ale reszta już nie była taka szybka i przyjemna :lol: Może u Ciebie będzie inaczej
No jak tak piszesz to pewnie u mnie będzie ciężko. Od niedawna w ogóle zaczęłam układać puzzle więc pewnie mi zejdzie. A zamówilam je bo mi się łatwe wydawały 🙃
Awatar użytkownika
Sunako1006
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 394
Rejestracja: 18 kwietnia 2020, 15:44
Lokalizacja: Kraków, Warszawa

Re: Clementoni 1000, Thriller Classics

Post autor: Sunako1006 »

Loka pisze: 29 kwietnia 2021, 15:29 No jak tak piszesz to pewnie u mnie będzie ciężko. Od niedawna w ogóle zaczęłam układać puzzle więc pewnie mi zejdzie. A zamówilam je bo mi się łatwe wydawały 🙃
Dla mnie okazały się trudniejsze niż myślałam ale może u Ciebie tak nie będzie, to nadal całkiem niezły wzór i ma fajne kolory
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sunako1006”