Trefl - 1000el. - Narodziny Wenus - Sandro Botticelli

Awatar użytkownika
Olivia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 375
Rejestracja: 01 kwietnia 2020, 17:30

Trefl - 1000el. - Narodziny Wenus - Sandro Botticelli

Post autor: Olivia »

#14/2021 - 13.04.2021r

Chciałam je zostawić sobie na dalszą przyszłość, ale skoro jest konkurs to jednak nadeszła ich kolej :lol:

Nie były aż tak łatwe jak myślałam xd

Wybór koloru kredki nie jest przypadkowy 😅 #teampink :lol: :lol:

Timelapsik WKRÓTCE

Dokument 66_2.jpg
Dokument 66_3.jpg
Dokument 67_2.jpg
pixlr_20210413175357249.jpg
aneta
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3553
Rejestracja: 05 lutego 2018, 19:45

Re: Trefl - 1000el. - Narodziny Wenus - Sandro Botticelli

Post autor: aneta »

Podobają mi się te puzzle; chyba najbardziej* spośród tych, które są łatwo dostępne i produkowane przez te najbardziej znane firmy :)

Piona, różowy jest super :D Tylko kredek nigdy nie temperuję z dwóch stron, aż mnie oczy palą, jak na to patrzę :lol: :lol: :lol:


*EDIT: najbardziej w kategorii malarstwo oczywiście :D
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2021, 22:33 przez aneta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ridibunda
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 3088
Rejestracja: 04 lutego 2017, 11:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trefl - 1000el. - Narodziny Wenus - Sandro Botticelli

Post autor: ridibunda »

aneta pisze: 13 kwietnia 2021, 18:53 Podobają mi się te puzzle; chyba najbardziej spośród tych, które są łatwo dostępne i produkowane przez te najbardziej znane firmy :)

Piona, różowy jest super :D Tylko kredek nigdy nie temperuję z dwóch stron, aż mnie oczy palą, jak na to patrzę :lol: :lol: :lol:
Heh, dołączam do klubu - różowy jest bossssssski. Też układam z różową kredką, i też nigdy nie temperuję z dwóch stron :D
Awatar użytkownika
Olivia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 375
Rejestracja: 01 kwietnia 2020, 17:30

Re: Trefl - 1000el. - Narodziny Wenus - Sandro Botticelli

Post autor: Olivia »

aneta pisze: 13 kwietnia 2021, 18:53 Podobają mi się te puzzle; chyba najbardziej spośród tych, które są łatwo dostępne i produkowane przez te najbardziej znane firmy :)

Piona, różowy jest super :D Tylko kredek nigdy nie temperuję z dwóch stron, aż mnie oczy palą, jak na to patrzę :lol: :lol: :lol:
ridibunda pisze: 13 kwietnia 2021, 19:36
Heh, dołączam do klubu - różowy jest bossssssski. Też układam z różową kredką, i też nigdy nie temperuję z dwóch stron :D
Haha i co ja mam wam powiedzieć. :lol: Kredka z dzieciństwa, kto to wie co dzieciak miał na myśli robiąc to XD
Ale cieszę się że klub się rozrasta 😊 :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Olivia”