Nathan Bouquet 3000 - Co myślicie?

Trochę większe wyzwania czyli puzzle na dłużej niż jedno popołudnie. Opinie, nowości, rekordy.

Moderator: Ann999

Petta
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 15
Rejestracja: 25 listopada 2020, 13:01

Nathan Bouquet 3000 - Co myślicie?

Post autor: Petta »

Czesc :)
Chciałam się pochwalić swoim osiągnięciem. To największe i najtrudniejsze puzzle jakie w życiu ułożyłam. Na moje oko jakościowo są super gruby karton miękkie pasowanie. A co Wy - bardziej doświadczeni sądzicie o puzzlach Nathan'a ? Mało ich tu na forum widzę. Szukałam moich na necie, bo zastanawiam się ile mogą być warte ale nei udało mi się ich znaleźć. Czy ktoś z Was mógłby pomóc?
Załączniki
Nathan 3000 Bouquet Mazzo Ramillete
Nathan 3000 Bouquet Mazzo Ramillete
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Nathan Bouquet 3000 - Co myślicie?

Post autor: Aśka300 »

Puzzle są wspaniałe :) Trzeba naprawdę ciężkiej pracy żeby je ułożyć. Ja uważam, że powinnaś zostawić, bo to spora pamiątka :)
Petta
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 15
Rejestracja: 25 listopada 2020, 13:01

Re: Nathan Bouquet 3000 - Co myślicie?

Post autor: Petta »

Mało prawdopodobne żebym ułożyła drugi raz... ciągły brak czasu i jednak zajmują spoooro miejsca 85x120 a w bloku go mało :p i żal mi patrzeć że sie już poniszczyły od ciągłego zwijania w macie. Wiec albo je nakleję tak jak są... i gdzieś powieszę... albo zniszcza się na amen. Wiec chyba madrzej sprzedac... ?
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5105
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Nathan Bouquet 3000 - Co myślicie?

Post autor: jagabaga »

Petta pisze: 11 lutego 2022, 13:41 Mało prawdopodobne żebym ułożyła drugi raz... ciągły brak czasu i jednak zajmują spoooro miejsca 85x120 a w bloku go mało :p i żal mi patrzeć że sie już poniszczyły od ciągłego zwijania w macie. Wiec albo je nakleję tak jak są... i gdzieś powieszę... albo zniszcza się na amen. Wiec chyba madrzej sprzedac... ?
Jeśli sentyment zwycięży, podziel obrazek na prostokąty wielkości ok. A4, połóż każdy na kartce i schowaj do pudełka. Ja tak właśnie przechowuję puzzle. Gdy zapragnę ułożyć ponownie, w trymiga rozwalę, by móc układać, a gdy będę chciała sprzedać, to od razu mam dowód, że kompletne ;).
Awatar użytkownika
Aśka300
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1492
Rejestracja: 20 stycznia 2017, 20:44

Re: Nathan Bouquet 3000 - Co myślicie?

Post autor: Aśka300 »

Petta pisze: 11 lutego 2022, 13:41 Wiec albo je nakleję tak jak są... i gdzieś powieszę... albo zniszcza się na amen. Wiec chyba madrzej sprzedac... ?
Oczywiście, jak chcesz ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „3000 - ∞”