"Spacer w Paryżu" Helena Lam | Trefl | 1000

Awatar użytkownika
LiliMadlene
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 47
Rejestracja: 02 lutego 2016, 10:46
Lokalizacja: Poznań

"Spacer w Paryżu" Helena Lam | Trefl | 1000

Post autor: LiliMadlene »

Puzzle przedstawiają reprodukcję jednego z obrazów współczesnej artystki Heleny Lam, która inspiracje czerpie z Art Déco. Więcej jej twórczości: http://www.tuttartpitturasculturapoesia ... n-Lam.html

Jakość odwzorowania reprodukcji jest bdb, chociaż to ten aksamitny nadruk robi taki dobry efekt - cała układanka wygląda na zdjęciu super nawet po użyciu lampy błyskowej :D Puzelki są przyjemne w dotyku, połączenia są prawie niewidoczne. Układało się świetnie, niestety w moim komplecie zabrakło trzech elementów, pomimo tego, że zostało około 20 duplikatów :o

Obrazek
Obrazek
Sonja
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 42
Rejestracja: 14 marca 2016, 11:11

Re: "Spacer w Paryżu" Helena Lam | Trefl | 1000

Post autor: Sonja »

Wspaniały jest ten obrazek, chciałam go ostatnio kupić, ale jakoś w Empiku ciągle było go brak ;)
I nie strasz, ze brakuje puzzli :evil: Mam do ułożenia Velvet Bibeloty, ale zostawiłam sobie na póżne lato/ jesień, - jakos teraz nie mam weny na układanie ;)

Może zadzwoń do Trefla, niektórzy producenci dosyłają brakujące puzzle.
Będziesz wieszać obrazek czy rozkładasz? :D
Tymczasowy
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 1228
Rejestracja: 23 listopada 2015, 16:39

Re: "Spacer w Paryżu" Helena Lam | Trefl | 1000

Post autor: Tymczasowy »

LiliMadlene pisze:niestety w moim komplecie zabrakło trzech elementów, pomimo tego, że zostało około 20 duplikatów :o
Zostało Ci 20 elementów po ułożeniu obrazka? :shock: Czyli tyle komuś zabraknie :/ Mam nadzieję, że mój egzemplarz jest kompletny. Reklamuj, w Treflu nie ma z tym problemu.
Awatar użytkownika
LiliMadlene
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 47
Rejestracja: 02 lutego 2016, 10:46
Lokalizacja: Poznań

Re: "Spacer w Paryżu" Helena Lam | Trefl | 1000

Post autor: LiliMadlene »

Spróbuję coś z tym zrobić, ale boję się, że nie będzie już ich na stanie :( chyba, że przekwalifikuję się na dra Puzzla i dorobię :D
Ania
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 726
Rejestracja: 24 września 2015, 16:20

Re: "Spacer w Paryżu" Helena Lam | Trefl | 1000

Post autor: Ania »

Jeśli chodzi o Trefla to w ogóle bym się nie zastanawiała - reklamowałabym. Reklamacja wymaga wysyłki kodu kreskowego z okpakowania, 2-3 puzzli z kompletu oraz formularza reklamacyjnego (skontaktuj się z nimi i dostaniesz mailem), po jakimś czasie przysyłają Ci nowe puzzle. Jeśli nie będą mieli ich na stanie to zaproponują inny wzór. A jak chcesz się bawić w dr puzzla to to czy bawić się będziesz z trzema elementami czy z pięcioma (jeśli otrzymasz inny wzór) to już chyba nie sprawia większej różnicy (szczególnie że puzzle wysyłane możesz zeskanować przed wysyłką żeby mieć fragment w odpowiedniej skali i jakości ;) ) Powodzenia :)
Awatar użytkownika
LiliMadlene
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 47
Rejestracja: 02 lutego 2016, 10:46
Lokalizacja: Poznań

Re: "Spacer w Paryżu" Helena Lam | Trefl | 1000

Post autor: LiliMadlene »

Ania pisze:Jeśli chodzi o Trefla to w ogóle bym się nie zastanawiała - reklamowałabym. Reklamacja wymaga wysyłki kodu kreskowego z okpakowania, 2-3 puzzli z kompletu oraz formularza reklamacyjnego (skontaktuj się z nimi i dostaniesz mailem), po jakimś czasie przysyłają Ci nowe puzzle. Jeśli nie będą mieli ich na stanie to zaproponują inny wzór. A jak chcesz się bawić w dr puzzla to to czy bawić się będziesz z trzema elementami czy z pięcioma (jeśli otrzymasz inny wzór) to już chyba nie sprawia większej różnicy (szczególnie że puzzle wysyłane możesz zeskanować przed wysyłką żeby mieć fragment w odpowiedniej skali i jakości ;) ) Powodzenia :)
Reklamowane puzzle właśnie doszły :D Dzięki wielkie za pomoc! :)
Ania
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 726
Rejestracja: 24 września 2015, 16:20

Re: "Spacer w Paryżu" Helena Lam | Trefl | 1000

Post autor: Ania »

fajnie, ciesze sie :)
Sonja
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 42
Rejestracja: 14 marca 2016, 11:11

Re: "Spacer w Paryżu" Helena Lam | Trefl | 1000

Post autor: Sonja »

Ania pisze:Jeśli chodzi o Trefla to w ogóle bym się nie zastanawiała - reklamowałabym. Reklamacja wymaga wysyłki kodu kreskowego z okpakowania, 2-3 puzzli z kompletu oraz formularza reklamacyjnego (skontaktuj się z nimi i dostaniesz mailem), po jakimś czasie przysyłają Ci nowe puzzle. Jeśli nie będą mieli ich na stanie to zaproponują inny wzór. A jak chcesz się bawić w dr puzzla to to czy bawić się będziesz z trzema elementami czy z pięcioma (jeśli otrzymasz inny wzór) to już chyba nie sprawia większej różnicy (szczególnie że puzzle wysyłane możesz zeskanować przed wysyłką żeby mieć fragment w odpowiedniej skali i jakości ;) ) Powodzenia :)
Super, ze podajesz takie informacje :)


Właśnie układam ten sam obrazek co autorka wątku i szlag mnie trafił juz na początku, nie mogłam znaleźć puzzli brzegowych, mój mąż przekopał puzzle dwa razy, brzegowych brak 4, a juz w środku zaczynają sie braki :( w połowie układanki, juz na 99% wiem, ze nie mam z 8 puzzli, do tego odłożone 2 duble... :evil: :evil: :evil:
Sonja
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 42
Rejestracja: 14 marca 2016, 11:11

Re: "Spacer w Paryżu" Helena Lam | Trefl | 1000

Post autor: Sonja »

LiliMadlene pisze: Reklamowane puzzle właśnie doszły :D Dzięki wielkie za pomoc! :)
Cieszy mnie twoja wiadomość, pisałaś do nich maila czy dzwoniłaś, trzeba im odsyłać te uszkodzone puzzle? Wysyłać jakieś zdjęcia real foto?
Awatar użytkownika
LiliMadlene
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 47
Rejestracja: 02 lutego 2016, 10:46
Lokalizacja: Poznań

Re: "Spacer w Paryżu" Helena Lam | Trefl | 1000

Post autor: LiliMadlene »

Sonja pisze: Cieszy mnie twoja wiadomość, pisałaś do nich maila czy dzwoniłaś, trzeba im odsyłać te uszkodzone puzzle? Wysyłać jakieś zdjęcia real foto?
Napisałam maila z krótkim opisem sytuacji, przysłali mi w pliku formularz reklamacji. Odesłałam im kilka puzzli - fotki nie trzeba załączać, ale można. Nowe puzzle przyszły po dwóch tygodniach od zgłoszenia :) Widocznie na produkcji coś im się pokićkało, może nawet mam kawałki Twoich puzzli :D
Sonja
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Pierwszy stopień puzzlomaniactwa
Posty: 42
Rejestracja: 14 marca 2016, 11:11

Re: "Spacer w Paryżu" Helena Lam | Trefl | 1000

Post autor: Sonja »

LiliMadlene pisze:
Sonja pisze: Cieszy mnie twoja wiadomość, pisałaś do nich maila czy dzwoniłaś, trzeba im odsyłać te uszkodzone puzzle? Wysyłać jakieś zdjęcia real foto?
Napisałam maila z krótkim opisem sytuacji, przysłali mi w pliku formularz reklamacji. Odesłałam im kilka puzzli - fotki nie trzeba załączać, ale można. Nowe puzzle przyszły po dwóch tygodniach od zgłoszenia :) Widocznie na produkcji coś im się pokićkało, może nawet mam kawałki Twoich puzzli :D
Jak ułożę do końca, to tez do nich napiszę, dziękuję za odp :)
No pewnie masz coś mojego :lol: ja na razie znalazłam 2 duplikaty...
ODPOWIEDZ

Wróć do „LiliMadlene”