Ułożone bez dokumentacji

SylwesterP
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 187
Rejestracja: 06 grudnia 2016, 05:29
Lokalizacja: Kraków

Ułożone bez dokumentacji

Post autor: SylwesterP »

Niestety poniżej nie znajdziecie żadnych wyjątkowych, unikatowych czy też dużych elementacji :)
Większość to trefl/castorland - pozwólcie, że nie będę opisywał poszczególnych.
Elementacje to 500-2000 (większość pewnie rzuci okiem i będzie znała dokładny wymiar :lol: )

Proszę też o nie linczowanie mnie za te wszystkie "słodkie puzzle" - a wrzucam, bo w zasadzie dzięki nim nabyłem kompana do układania. Później pod dachem pojawił się prawdziwy psiak - i jak to szczeniak tak potrafił dać w kość, że już żadnych innych szczeniaczków nie planuje układać :lol:

Zdjęcia starałem się zrobić w dziennym oświetleniu, ale niestety na latającą rękę nic nie poradzę. Następnym razem postaram się bardziej. Dzisiaj w końcu było hurtowo :)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
jagabaga
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 5105
Rejestracja: 16 grudnia 2015, 12:31
Lokalizacja: Miasto Kiepury i... Gierka;-)

Re: Ułożone bez dokumentacji

Post autor: jagabaga »

Fajny zbiór :D Lubię "heterotematyczne" kolekcje puzzlowe :D Zdjęcia też niczego sobie :D
SylwesterP
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Czwarty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 187
Rejestracja: 06 grudnia 2016, 05:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Ułożone bez dokumentacji

Post autor: SylwesterP »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cóż, na dzień dzisiejszy to tyle :) Każde puzzle były zakupione w jakichś większych sklepach spożywczych z doskoku.
Na szczęście w dziale "do ułożenia" pojawiło się troszke więcej nieco ładniejszych puzzli (wciąż trefl/castorland - małe elementacje układa się szybko strasznie i "nie opłaca się kupować" nic droższego :P albo po prostu idziemy na ilość. Brak mi innych argumentów :D )
ODPOWIEDZ

Wróć do „SylwesterP”