33600 wildlife

Awatar użytkownika
szu
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 588
Rejestracja: 23 listopada 2017, 01:00

Re: 33600 wildlife

Post autor: szu »

Bomba! Godnie się prezentują na czerwonym dywanie :D
Awatar użytkownika
mpiat1
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 299
Rejestracja: 30 grudnia 2012, 22:42
Lokalizacja: Chodzież, wielkopolskie

Re: 33600 wildlife

Post autor: mpiat1 »

jeszcze jedna sprawa w tym wątku...

Podczas układania zaginął mi jeden element (który został później odnaleziony :D ), więc postanowiłem sprawdzić czy Educa rzeczywiście dosyła brakujące elementy.

Mój brak...

Obrazek

Postąpiłem zgodnie z instrukcją na stronie producenta, podałem współrzędne brakującego puzzla, oznaczenie z worka brakującej części, podałem nr partii produkcji z ulotki dołączonej do puzzli i posłałem maila w świat...
Równo po trzech miesiącach, kiedy już zapomniałem o całej sprawie (obraz ułożony, brak sam się znalazł), znalazłem w skrzynce na listy kopertę ze znajomym logiem Educa, a w niej...

Obrazek

Jak widać zgadza się kształt, ale przysłany element na pewno nie jest uchem słonia :roll:
O pomylonych numeracjach worków pisałem w tym wątku wcześniej, być może właśnie dlatego dosłali zły element?

Ogólnie wyszło na remis: na plus - dosłanie elementu (za darmochę warto dodać) na minus - element kształtem się zgadza, lecz prawdopodobnie przez złe oznaczenie worków nie pasuje. no i trzeba być cierpliwym ;)
Ponia
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Piąty stopień puzzlomaniactwa
Posty: 466
Rejestracja: 06 października 2017, 16:56

Re: 33600 wildlife

Post autor: Ponia »

Ja miałam brak w educe 6000 i tutaj trafili z puzzlem. No ale był jeden worek. Ciekawostką za to było to ze na adresie nie było żadnych polskich znaków (pojawiały się w tym miejscu same krzaki) więc list najprawdopodobniej dotarł do mnie po kodzie pocztowym a później po znajomości lokalnych urzędników poczty :)
W roku 2018 ułożyłam 31 obrazów, łącznie 54500 elementów.
W roku 2019 ułożyłam 8 obrazy, łącznie 28500 elementów
W roku 2020 ułożyłam 2 obrazy, łącznie 6900 elementów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mpiat1”